Autor Wątek: Jaka płeć Królika jest bardziej łagodna?  (Przeczytany 3021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karola_115

  • Gość
Jaka płeć Królika jest bardziej łagodna?
« dnia: Lipiec 09, 2009, 16:27:49 pm »
:icon_arrow Jaka płeć Królika jest bardziej łagodna ??  ??  !!  !!  :icon_arrow

Aneczka

  • Gość
Jaka płeć Królika jest bardziej łagodna?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2009, 16:28:31 pm »
a jaka płeć człowieka jest bardziej łagodna?

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Jaka płeć Królika jest bardziej łagodna?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2009, 16:36:26 pm »
Żadna płeć królika nie jest łagodna  :oh:  Każdy królik jest inny , samiczka jedna może być agresywna druga zato łagodna ; >

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Jaka płeć Królika jest bardziej łagodna?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 09, 2009, 18:09:51 pm »
moja Afrus to waleczna kobieta nawet ze swoim pluszowym mezem sie bije jak swoi kolo niej ale dziecko pluszowe za to wylize :D zrobie foto kiedys kroliczej rodzinki (2 pluszaki) albo czasem jak do niej podchodze to ona skacze i trabi wiec to roznie bywa tak jak ludzie jeden facet moze byc spokoa jeden moze byc zly kobiety tez
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Justice

  • Gość
Jaka płeć Królika jest bardziej łagodna?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2009, 22:06:05 pm »
Cytat: "Aneczka"
a jaka płeć człowieka jest bardziej łagodna?

haha dobre pytanie :D

ja mam samca i samice, zadne z nich nie wykazuje agresji więc cieżko jest stwierdzic która płec jest bardziej łagodna. :)

Nakhmailean

  • Gość
Jaka płeć Królika jest bardziej łagodna?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 11, 2009, 18:56:17 pm »
Cytat: "rokiowca"
moja Afrus to waleczna kobieta nawet ze swoim pluszowym mezem sie bije jak swoi kolo niej ale dziecko pluszowe za to wylize :D zrobie foto kiedys kroliczej rodzinki (2 pluszaki) albo czasem jak do niej podchodze to ona skacze i trabi wiec to roznie bywa tak jak ludzie jeden facet moze byc spokoa jeden moze byc zly kobiety tez


Mój to miał kiedyś pluszowego psa. Przed kastracją parę miesięcy, zasuwał na nim ile wlezie. Potem mu zabrałam, bo złościł się ciągle. Po kastracji jakiś czas, chciałam mu oddać by zerknąć co będzie kombinował, no i znów... ;)

Offline Black_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 910
  • Płeć: Kobieta
  • Królestwo za konia!
    • Blog
Jaka płeć Królika jest bardziej łagodna?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 11, 2009, 19:09:25 pm »
Łagodność... Ach, jakbym chciała wiedzieć co to znaczy... Ale w sumie fajniej jest mieć zwierzaka z charakterkiem, który zawsze wie najlepiej, niż takiego "pluszaka", który może i jest słodki, ale nawet nie wiadomo co mu się podoba a co nie.

Na przykład moja Zuzanna jest baardzo rogatym barankiem, ale to właśnie jest w niej piękne. I nie zamieniłabym jej na żadnego grzecznego, posłusznego i cichutkiego królika, no bo żadne inne stworzonko nie zastąpi mi tych chwil, w których przyrzekam sobie, że "zabiję tego małego gnoma" :D

Człowieczeństwo nie jest stanem, w którym przychodzimy na świat. To godność, którą trzeba zdobyć
Jean Bruller