Autor Wątek: pytanie po sterylizacji  (Przeczytany 2010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aPa

  • Gość
pytanie po sterylizacji
« dnia: Czerwiec 30, 2009, 21:47:50 pm »
Witam
Nie bede sie rozpisywać co do tego jakie mieliśmy jaja z cziką po sterylizacji. Natomiast od kilku dni zauważyłem że ona prawie wogólnie nie sika, a pije na potęgę.. Dzisiaj sama poszła do zewnętrznej kuwetki i coś tam sobie psiurtnęła (ledwo co). W klatce ma narożną i w niej też nic... Klatke ma wyłożoną dywanikiem, który był lekko mokry w jednym miejscu. Martwie sie ze coś moze byc nie tak. Dodam że zabieg miała 19.06. Czy coś jest nie tak? Powinienem sie martwić czy raczej jeszcze troszke zaczekać? Już dzisiaj miała gruntownie wymytą klatke ze zmianą dywanika i wszystkiego co najważniejsze.

nuka

  • Gość
pytanie po sterylizacji
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2009, 09:22:42 am »
moje łobuziaki teraz też dużo piją a mało sikają. Upał

Aneczka

  • Gość
pytanie po sterylizacji
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2009, 09:54:17 am »
To normalne, bo królinka po narkozie była trochę odwodniona. Mój Frotek po kastracji wypił w dobe ponad litr wody, a z kuwety skorzystał ze dwa razy może w tym czasie. Regeneracji oczywiście nie sprzyja upał, tak jak pisze Nuka

aPa

  • Gość
pytanie po sterylizacji
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 01, 2009, 15:02:04 pm »
aha. no to narazie będę ją obserwował. wczesniej to sikała bardzo dużo dlatego taka drastyczna odmiana mnie troszke martwi. najlepsze, że do kuwetki którą ma w klatce nie sika, a jedynie do tej którą ma w drugim pokoju :]
tak, samo jest z zachowaniem. poprostu nie ten królik  :lol