Autor Wątek: Żegnam się z forum.  (Przeczytany 16878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:16:43 pm »
Witam wszystkich. Po ostatnich wydarzeniach zwiazanych z Pandzią zostałam skrytykowana i przeze mnie odeszły (tudzież miały taki zamiar) z forum pewne osoby.
Mam nadzieję że po moim odejściu wrócą i będą mogły swobodnie korzystac z forum.
Było mi miło przez te kilka lat być świadkiem pięknych ale także tragicznych wydarzeń zwiazanych z Waszymi królisiami. Dziekuję wszystkim, którzy byli ze mną gdy mój Kulek chorował i wspierali mnie dobra radą i słowem.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie a tych którzy poczuli się urażeni moimi wypowiedziami przepraszam.

Tolinka

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:27:21 pm »
:papatki

nuka

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:31:10 pm »
Cytat: "mika2680"
Po ostatnich wydarzeniach zwiazanych z Pandzią zostałam skrytykowana

nie skrytykowałam Ciebie, tylko Twoją wypowiedź. Dla mnie to dwie różne sprawy.

Cytat: "mika2680"
przeze mnie odeszły (tudzież miały taki zamiar) z forum pewne osoby.

tak, bez szumu, po cichutku, bez zakładania specjalnego pożegnalnego wątku

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:36:21 pm »
mika2680, naprawde uwazasz, ze musisz odejsc z forum?
forum jest dla wszystkich, kazdy ma prawo powiedziec tutaj co mysli, a ty nie obrazilas nikogo (przynajmniej ja tak uwazam).

serio, nie widze sensu odchodzenia z forum.

zastanow sie jeszcze raz :)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:38:58 pm »
mika2680,  ja też nie zgadzam się na to żebyś odchodziła.

dużo ludzi krytykuje tu innych, ich wypowiedzi itd,ale to jeszcze nie powód żeby odchodzić z forum
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:44:50 pm »
mika nie odchodz,nie wiem nawet o co chodzi :oh: przez Ciebie odeszli z forum,cos Ty

jestes zwiazana ze "starymi" bywalcami,nie odchodz :przytul
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:47:54 pm »
No i przeczytałam cały temat. Mogę tylko napisać NIE ODCHODŹ. Czasami ciężko z ludźmi się dogadać.....



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:48:53 pm »
mika :(
bez Ciebie to forum będzie jakieś takie... inne :(

uważam, że ta atmosfera jaka tu się robi faktycznie może skłaniać do takich decyzji (sama biję się w pierś, czasem dolewam oliwy do ognia) i potrafię zrozumieć takie osoby...ale.. to jest też jednocześnie miejsce dyskusji, gdzie można wyrażać swoje poglądy. Ty po prostu napisałaś swoje zdanie i nie uważam że przez ten jeden post kogoś do czegoś skłoniłaś. Czy to że ja napisałam kiedyś w poście do Ciapusi, że powinna się czasem ugryźć w język znaczy, że też powinnam odejść z forum? Ciapusia wie, że nic do niej nie mam i że to tylko była taka moja osobista sugestia.
Podejrzewam, że chyba każdy ma na forum jakieś osoby, które bardziej lubi i takie, których może nie trawi, ale przecież gromadzimy się tu, żeby pogadać o królikach :P  więc nie ma sensu się tu zachowywać jak dzieci w piaskownicy, a tym bardziej robić jakichś osobistych wycieczek.

na marginesie - forum bardzo się zmieniło od czasu, kiedy się tu pierwszy raz zalogowałam. Wraz z ze wzrostem ilości zarejestrowanych użytkowników wzrosła też ilość przypadkowych osób, spamerów, trolli i dzieci neostrady - które, nie będę ukrywać, denerwują mnie niezwykle. Od czytania bełkotu upstrzonego błędami, literówkami i emotami aż chce się czasem wybiec z pokoju machając rękami i zaszyć w lesie :madrala:
czy ja idealizuję, czy naprawdę 2 lata temu nie było tego na forum?

dobra, to se pogadałam :oh:

Mika - będzie mi Cię brakować :( (dlatego fajnie, jakbyś została :lol )

[ Dodano: Pon Cze 29, 2009 9:55 pm ]
Cytat: "Tolinka"
:papatki


bez komentarza :/
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 29, 2009, 21:56:39 pm »
Jadwinia,  ja jestem od roku i przez ten rok forum się strasznie zmieniło...

kiedyś nie było tyle agresji i było spokojniej
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 29, 2009, 22:00:59 pm »
Cytat: "Jadwinia"
na marginesie - forum bardzo się zmieniło od czasu, kiedy się tu pierwszy raz zalogowałam. Wraz z ze wzrostem ilości zarejestrowanych użytkowników wzrosła też ilość przypadkowych osób, spamerów, trolli i dzieci neostrady - które, nie będę ukrywać, denerwują mnie niezwykle. Od czytania bełkotu upstrzonego błędami, literówkami i emotami aż chce się czasem wybiec z pokoju machając rękami i zaszyć w lesie :madrala:


padłam Jadwinia, zabiłaś mnie, umieram ze śmiechu  :hahaha

ale naprawdę, popieram. staram się nie odzywać do osób które wymieniłaś, bo dyskuje z nimi tylko działają mi na nerwy i psują zdrowie.

nie ma się co przejmować, lubisz-nie lubisz, forum jest dla wszystkich, nie trzeba stąd uciekać :)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

kasiagio

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 29, 2009, 22:05:33 pm »
Wiecie co nie jestem na tym forum długo a trafiłam tutaj właśnie dzięki mika2680,  która to jest moją siostrą no i oczywiście aby w wieku 28 lat zdobyć wiedzy niezbędnej aby w zdrowiu i szczęściu wychowywać mojego Makiego .
Otóż chyba muszę to napisać bo nie mogę ........ to jest FORUM PUBLICZNE i chyba niektóre osoby o tym zapomniały( moja siostra tez) tutaj można wypowiadać swoje zdanie i swoje poglądy w sposób wolny i zarazem być miłym lub nie ( oczywiście bez przesady )
Nie ukrywam że i mnie niektóre wypowiedzi denerwują a Maki ze srokacza zamienia się w baranka tak mu uszy opadają  :oh: , ale  nie zawsze odpisuje po prostu omijam takie tematy (chociaż o tej Pandzi nie dałam rady ) I chyba o to właśnie w tym wszystkim chodzi , jeżeli nie ma się ochoty na napisanie czegoś co może obrazić lub urazić kogoś lepiej ugryźć się w klawiaturę i nic nie napisać  :diabelek  No cóż to tyle od mnie !! A i jeszcze jedno lepiej żeby nikt nie odchodził bo to już nie będzie to samo !!  :bukiet

Preah

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 29, 2009, 22:05:47 pm »
Także nie znam szczegółów sprawy, ale... najnormalniejszą częścią życia sa spory, nieporozumienia, kłótnie. Współistnieją z każdą ludzką relacją, tak było, jest i będzie. Nie ma sensu drzeć szat, szkoda życia na obrazy i szkoda... tylu miłych wspomnień związanych z forum, by z nich rezygnować.
Tam, gdzie są ludzie, będą i rózne stanowiska, i róznego typu zgrzyty. Ale nie można z ich powodu "znikać" :), to nigdy nie jest sposobem.
Tak się nie da w życiu poza siecią ( bo przestalibyśmy istnieć bardzo szybko ;)), tak nie powinno się postepować i tutaj.
Wyjaśnić sobie swoje racje, spróbować zrozumieć obie strony i iść dalej :)

Tolinka

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 29, 2009, 22:07:11 pm »
A jednak pare osob odeszlo przez to ze mieszalo sie je z blotem to ile mozna wytrzymac to ze ktos cos pisze a prawie kazda wypowiedz zostaje krytykowana.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 29, 2009, 22:15:00 pm »
Dobra, postanowiłam, że napisze, w końcu mam z tą sprawą wiele wspólnego.

Nie wiem czemu Mika chce odejść, ale powiem, dlaczego odchodze ja.

Poniosło mnie raz - przyznałam się, przeprosiłam, żałuje. Więcej grzechów nie pamiętam. Pisałam co mysle i cześć - komus sie to może podobac, komus nie, jak sie nie podba to niech nie czyta.

Ale sytuacja powtórzyła sie juz któryś raz i nie mogę - mówię pas. Co wy myslicie, że łatwo jest byc forumowa czarna owcą, wrzodzie na tyłkach forumowiczów? Nie, nie jest łatwo, do tej pory przymykałam na to oczy, przyzwyczajona do takiej opinii na mój temat. Ale nie wiem, czy po smierci mojego najdroższego przyjaciela stałam sie bardziej wrażliwa na te sprawy, w każdym razie mam dość.

Mnie forum nauczyło bardzo wiele, nauczyło wszystkiego, czego nauczyć mogło. Czas otworzyć drogę nowym użytkownikom, których żadna 'zła Ciapusia' straszyć nie będzie. Mam nadzieje, że bez Ciapusi życie na forum będzie jak z bajki... Wszyscy się będa kochac, nie będzie kłótni, krytykowania, nie będzie najeżdżania na nowych użytkowników, którzy sobbie rozmnożyli króliczki, wszyscy będa dla siebie mili i słodcy jak pudrowane cukierki, rodem z krainy Sweet-Land.

A tak właściwie to o moim odejściu miało wiedzieć tylko 7 osób, do których napisałam :oh: Ale trudno - jak sie wydało, to sie wydało.

Tak więc odchodzę - mozecie mnie uznać za dzieciaka, za tani badziew, mam to w głębokim poważaniu.

W każdym razie dziękuje wszystkim, dzieki którym życie moich królików było/jest o niebo lepsze niz było.

Tyle z mojej strony.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Tolinka

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 29, 2009, 22:20:59 pm »
Ciapusia nie tylko ty nabroilas ale ja,tez, prosze cie po az ostatni nie odchodz z forum,

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 29, 2009, 22:29:50 pm »
Ludzie!! czyście powariowali? zaczynam się czuć jak w jakiejś telenoweli :oh:

proponuję zastosować taktykę grubej kreski i zapomnieć o tym, co było, a zacząć od teraz tworzyć nowe, lepsze forum. w niezmienionym składzie.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 29, 2009, 22:32:23 pm »
naprawde, jestescie jak dzieci (tak, wiem Ciapusiu, nie obchodzi cie moja opinia i masz ja w powazaniu jak napisalam w poscie wyzej :P).

dajcie sobie spokoj z odchodzeniem, obrazaniem sie, bo to normalnie az smieszne sie robi.
mozna sie poklocic, walnąc focha. takie zycie.
ale po co odchodzic z miejsca, w ktorym wszyscy wyrazaja w taki czy inny sposob swoje uczucia i obawy wzgledem krolikow. (przeciez wszyscy je kochamy i chcemy dla nich dobrze).
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 29, 2009, 22:40:58 pm »
oj dziewczyny już przestańcie, bo teraz zachowujecie sie jak dzieci,  (zabiorę zabawki i pójdę na swoje podwórko)

Ciapusia nie jesteś żadną czarną owcą, czasami zazdroszczę ci tego,że jesteś taka bezpośrednia, czasami owszem troszkę przeginasz (owszem w nie których sprawach wcale ci się nie dziwię )

jak tak dalej będzie to 3/4 osób powinno odejść,bo zostało obrażonych przez kogoś lub kogoś obraziło

PS. mam pytanie która z Was wytrzyma bez forum,bo jak wiem to to forum uzależnia,a jeszcze żadnych plastrów antyforumowych nie wymyślono :diabelek
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Offline Amy

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2205
  • Płeć: Kobieta
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 29, 2009, 23:34:49 pm »
Ja bardzo rzadko się wypowiadam na forum z róznych powodów, ale prawie codziennie je czytam i spoglądam na nie trzeźwym okiem. prawdę mówiąc czytając niektóre posty czuje sie jak bym byla w przedszkolu.
Będąc czynnym uczestnikiem forum, czatu czy czegokolwiek w necie trzeba się z tym liczyć, że czasami nasze wypowiedzi zostaną źle odebrane, bo nie widzimy swoich reakcji jak w realu. Ale to nie jest żaden powód, aby się obrażać czy odchodzić. Jak macie potrzebę pójdźcie na stronę, dajcie sobie po strzale i wypijcie brudzika po wszystkim. Po co te stresy i jakieś nieporozumienia? Nie wiem jak Wy ale ja jestem tutaj, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o królaskach, bo są one naprawdę cudownymi zwierzakami i wydaje mi się, że cała reszta nie powinna sie tutaj liczyć.
Jest wiele nowych uczestników i również to zauważyłam, że czasami trochę za ostro odpisuje się na ich posty. Jak już ktoś wczesniej wspomniał, nie każdy zna netykietę na forach. Ja tez kiedyś - jak z resztą każdy z nas - byłam początkującym uzytkownikiem for i nie umiałam się ogarnąc, ale to nie jest powód, żeby zaraz kogoś ochrzaniać. Przecież o wiele lepiej byłoby napisac na PW, o zasadach panujących na forum, niż zaśmiecać wątki kolejnymi kłótniami, których ostatnio coraz wiecej.
Pozdrawiam :)
Przesyłam głaski dla wszystkich królasów bez wyjątku :)

Pinuś ['] , Fluffy ['] , Pysio ['] & Flip [']

Tolinka

  • Gość
Żegnam się z forum.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 30, 2009, 07:01:40 am »
Dziewczyny ja proponuje rozejm.