Autor Wątek: BILANS STRAT :)  (Przeczytany 250853 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Daguchna

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #120 dnia: Październik 05, 2009, 02:32:23 am »
U mojej małej zapędy niszczycielskie póki co ograniczają się do dziurek w ręcznikach, którymi wykładamy klatkę i... demolowaniu mojej urody, gdy mnie łobuz przy przenoszeniu podrapie solidnie po rękach :P

Offline Shadok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliki
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #121 dnia: Październik 05, 2009, 12:01:47 pm »
Jeansy....tak, odzież, o tym zapomniałam...czasami odrywam gdzieś na rękawie lub karku ozdobne "falbanki"  :diabelek a Krecik wszamał mi kilka par...podkolanówek. Fetyszysta. Moje włosy podgryza do dziś.

Zanim Bruno zapadł na pierwsze zapalnie płuc, kicał na zmianę z Nunkiem w szeleczkach i na smyczy po naszym małym ogródku...kopacze norek pierwsza liga. W szczególności pod żywopłotem, bo najpierw króle wyskubywały korzonki - smakowe, a potem kop-kop-kop. Tylko ja tego nigdy nie uznawałam za straty, w przeciwieństwie do mojej mamy  :hahaha W jedną brunonową norekę zasadzono jakiegoś krzaczora, a teraz obok spoczywa Nunek.
Krecik zapowiada się na niezłego kopacza, ale na trawce jeszcze nie był. Po pierwsze, bo trawa była odżywiana różnymi preparatami, a po drugie jeszcze by jakieś choróbsko złapał lub na Bruna przeniósł. Może jeszcze w jakiś ciepły dzień lub dopiero na wiosnę. Krecik w pokoju kopał nory w klatce i w dużej wspólnej kuwecie, więc zrezygnowałam z szarego żwirku na rzecz drewnianego. Brak dużej ilości pyłu/kurzu w pokoju.

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #122 dnia: Październik 05, 2009, 13:51:02 pm »
Cytat: "Blondi"
Codziennie odkrywa coś nowego do wypróbowania swoich zębów i aż się boję, jak będzie wyglądało nasze mieszkanie za pół roku...


Ważne, że do fundamentów się nie dobiorą :) Reszta to "pikuś", na zdrowie ;)
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Hetahe

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #123 dnia: Październik 05, 2009, 18:18:02 pm »
Skoro tu funkcjonuje taki piękny temat, to też się dołączę, żeby mieć po latach co czytać ;) Myślę, że nawet za rok nieźle się ubawię, zwłaszcza, że króliki stale się rozwijają :D

Agaryk:
- na pewno jedna, a nie wiem czy nie dwie ładowarki do telefonu; jedną skasował też myszoskoczek
- hektolitry sików wylane na wersalkę
- podziurawione ubrania
- kabel od internetu
- kabel od głośników
- kabel od klawiatury
- kabel od myszy - to już tylko drukarka, monitor i zasilanie mu zostały;
- zjedzony zeszyt do historii, kilka innych i parę książek
- zuchwałe kradzieże (delicja, krakers i coś jeszcze, nie pamiętam co, ale na pewno miało związek z czekoladą; aha, i kawałek loda-rożka, oderwany siłą i z warkotem
- wielokrotne wskakiwanie na łóżko prosto w miskę/talerz z jedzeniem
- parokrotne wskoczenie mi na twarz i raz mojej koleżance
- pogryzione wszelkie paski od plecaków, toreb, futerału do gitary mojego chłopaka
- pogryzione rysunki - moje święte rysunki; niekiedy wskakiwanie kosmatymi łapskami prosto na pracę wykonywaną suchymi pastelami...
- zasikana kołdra - już nie nadaje się do użytku
- moje ręce, palec mojej mamy ( bardzo widowiskowo na nim zawisł), ręce Nadobnego Pana Weterynarza (wyobrażacie sobie, żeby dwóch chłopów musiało obcinać pazury maleńkiemu, czarnemu króliczkowi?...), palce moich braci, babci i dziadka jak również rączka chrześnicy; jednakże dziecko nie żywi już urazy, a ja więcej nie zostawię jej w pokoju pod opieką brata
...i wiele innych, których zapewne już nie pamiętam...

Piesek:
- mysz do laptopa
- zasikane dwukrotnie trampki (to chyba największe wykroczenie - moje piękne trampki...)
- podziargane sznurki od bluzki
- taż sama bluzka dziurawa
- wczorajsza bezczelna kradzież mojej wspaniałej kanapki z serem, pomidorem, majonezem i przyprawą do kurczaka; całe kosmate łapsko miał potem w majonezie; oczywiście efektem jest tłusta plama na fotelu, bo łajdak ściągnął talerz ze stołu gdy rozmawiałam przez telefon
- moje ręce, dekolt
- jak na razie chyba tyle, ale spokojnie, młody jest, nadrobi straty

... poza tym straty moralne, nerwy myszoskoczków, Piesek wydarł ostatnio Agarykowi trochę futra z tyłka, odsuwanie mebli z całej ściany kiedy Agaryczek wcisnął się za szafę, moje nerwy kiedy chorował, miał biegunkę, kiedy stanęła na nim babcia itd. itp...

Krótko mówiąc, jest wesoło :D

[ Dodano: Pon Paź 05, 2009 6:24 pm ]
No tak... właśnie w tym momencie Piesek wskoczył mi mokrymi łapskami na kolana...

Blondi

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #124 dnia: Październik 05, 2009, 18:38:45 pm »
Cytat: "Hetahe"
wielokrotne wskakiwanie na łóżko prosto w miskę/talerz z jedzeniem

Mój wskoczył prosto do kubka z gorącą herbatą, który pół minuty wcześniej obwąchał, więc wiedział. Na szczęście poparzyłam się tylko ja... :]

Hetahe

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #125 dnia: Październik 05, 2009, 18:59:55 pm »
Blondi, myślę, że gdyby herbata była zimna, to nawet by się jej nie tknął :D To łobuz. Ale słodki jest no i imię ma piękne ;) Głaski dla niego :)

miaa

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #126 dnia: Październik 05, 2009, 19:13:23 pm »
Hetahe, doprawdy imponujace :D u mnie jak narazie ładowarka i lekko zasilacz od laptopa (na szczęście działa). Plus zasikane łóżko, pogryziony róg ściany za szafą i kabel od lampki.

Offline Shadok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliki
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #127 dnia: Październik 06, 2009, 10:38:14 am »
Cytuj
Mój wskoczył prosto do kubka z gorącą herbatą, który pół minuty wcześniej obwąchał, więc wiedział. Na szczęście poparzyłam się tylko ja... :]

Blondi, a ta herbatka była smakowa? :&gt; Ja się w pokoju nie mogę pojawić z herbatą malinową czy z owoców leśnych, bo uszaci węszą temat - gdzie te smakołyki???

TUSIA555555

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #128 dnia: Październik 06, 2009, 11:31:06 am »
no Tusia się akurat na herbaty nie rzuca na szczęście, ale za to cokolwiek jem to od razu robi stójkę na ziemi, a jak nie reaguje to wskakuje mi na kolana i zaczyna węszyć i "żebrać" , chociaz teoretycznie i tak by tego nie zjadła :rotfl2  :rotfl2

Blondi

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #129 dnia: Październik 06, 2009, 19:12:44 pm »
Cytat: "Hetahe"
Ale słodki jest no i imię ma piękne ;) Głaski dla niego :)

Dziekuję, już biegnę głaskac :)
Cytat: "Shadok"
Blondi, a ta herbatka była smakowa? :&gt; Ja się w pokoju nie mogę pojawić z herbatą malinową czy z owoców leśnych, bo uszaci węszą temat - gdzie te smakołyki???

Cwaniaki ;) U mnie to była zwykła herbata z cytryną. Która go zresztą nie interesuje pod względem kulinarnym, to tej pory próbował tylko kompot z jabłek :]

TUSIA555555

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #130 dnia: Październik 07, 2009, 09:01:30 am »
no i kolejny punkcik na naszej liście straconych... :bejzbol A mianowicie: kabel od myszki od laptopa....wczoraj weszłam do pokoju no i zastałam właśnie przegryziony kabelek...myszka oczywiście nie działa ;(  a taka była fajniuchna...no cóż...pozostaje mi narazie póki nie kupię nowej,  używać palców zamiast myszki w laptopie..a to str. niewygodne :/

nuka

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #131 dnia: Październik 07, 2009, 09:03:12 am »
Po raz kolejny polecam bezprzewodową klawiaturę i myszkę  :P

megana88

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #132 dnia: Październik 07, 2009, 09:10:56 am »
A ja mogę podać instrukcję sklejania kabli :) normalnie powinnam  zmienić kierunek na jakiś elektryczny :P wczoraj akurat sklejałam myszkę i kabel od słuchawek i mikrofonu. No i działa :) koszt taśmy izolacyjnej to pare zł, a starcza na baardzo długo :) i wiadomo co 5zł, to nie 15zł za myszkę i w tym wypadku 30 za słuchawaki i mikrofon...

TUSIA555555

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #133 dnia: Październik 07, 2009, 09:17:11 am »
megana88, tak wiem, że taśma w niektórych przypadkach pomaga....i mam zamiar skleić nią inny kabel...taki od zewnętrznego dysku, który Tuśka nadgryzła mojemu chłopakowi :&gt; ...Ale ten od myszki jest bardzo cieniutki...i nie wiem poprostu czy w środku coś za bardzo nie jest przegryzione...ale oczywiście bedę próbowała z tą taśmą i tak- może akurat się uda...
nuka - co do myszki bezprzewodowej....to faktycznie chyba najlepszy pomysł gdy jest króliczek...a bezprzewodowej klawiatury nie potrzebuję, bo po laptopie mi nie skacze Tusia jeszcze...i mam nadzieję ze nie zacznie :bejzbol [/b]

megana88

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #134 dnia: Październik 07, 2009, 12:17:46 pm »
Ale ja nie miałam na myśli sklejania kabla po zewnętrznej stronie, właśnie chodzi żeby go rozebrać do tego cienkiego miedzianego drucika :) w kablu od myszki biegną bodajże 2 cienkie, a w słuchawkach już 6... i cała sztuka polega by wypalić je do miedzi i łączyć kolor do koloru sklejając każdą parę taśmą by nie dotykała pary obok. Potem wszystko owijasz znowu taśmą (już wszystkie razem) i tyle :)

TUSIA555555

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 07, 2009, 12:48:19 pm »
megana88, no chyba że tak....ale dam się tym zająć mojemu chłopakowi...bo ja nie bardzo kumam o co chodzi w tych kabelkach szczerze mówiąc :icon_redface ...
A dla ciebie  :blaga:  za takie talenty i wiedzę jeśli o to chodzi, dzięki za podpowiedź w każdym bądź razie :bukiet

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 07, 2009, 12:58:45 pm »
ja mam na szczęscie chłopaka na elektrotechnice i on mi wszystkie kabelki lutuje i izoluje :) teraz już wszystkie są schowane pod zaporami antykrólikowymi, więc nie ma się już czego obawiać :)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 07, 2009, 13:08:47 pm »
Koki:kabel od ładowarki telefonu,kabel od słuchawek do telefonu,kabel od słuchawek i mikrofonu do kompa,zasiurana wykładzina,dziurki w ubraniach i miliony bobków
Pieg:dzisiaj kabel do ładowania telefonu,ogólnie dziurki w ciuchach,ponadgryzane płyty CD,zasikany bujak malca,przegryziony kabel od dzwonka do drzwi i miliony bobków

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 07, 2009, 13:10:29 pm »
Truffle,  mój nie jest na elektrotechnice a też to robi  :)
Tzn ostatnio sama zrobiłąm kabel od drukarki  to jak podłączyłąm to komp się wylączał  :lol  :lol  , dobrze,że się nie spalil.
SylwiaG

TUSIA555555

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 07, 2009, 13:14:29 pm »
Tamcia -kurcze sporo sie u Ciebie tego nazbierało...u nas poszły 2 kabelki, będziemy je ratować jeszcze tą taśmą co pisałam - a resztę mam nadzieję że jakoś uchronię...za to na ściany to nie mam sposobu, poobgryzane są narożniki że beton normalnie widać :bejzbol  :bejzbol ...