Autor Wątek: BILANS STRAT :)  (Przeczytany 250736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasica

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 09, 2009, 13:17:56 pm »
to ja moze dopisze kilka dziel w wykonaniu mojego lenia :)
1.) ladowarka od sony ericssona i nokii-ktora smakowala bardziej, nie mam pojecia, ale nokie to nawet smakowal na wylot podlaczona do kontaktu :P
2.) myszka za 250zl...
3.) ciuchy na porzadku dziennym, posciel
4.)jakakolwiek rolka papieru, ktora wpadnie pod reke :P
5.)klawiatura tez z tych drozszych...
6.)aaaa kabel od glosnika-to chyba najdrozsze jego dokonanie. zniszczyl jedyny niewymienialny kabel w glosnikach, ktore kosztuja 1000zl...

generalnie moj krolas to zmanierowana istota, gryzie tylko, co najdrozsze :buu

Tusiak

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 11, 2009, 10:28:17 am »
Ja mogę dodać do swojej listy poległych zamordowaną poduszkę (może była starsza ode mnie, ale na Boga! to był jeden z prezentów ślubnych moich rodziców). *chlip* ;(

Chucky123

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #102 dnia: Wrzesień 11, 2009, 11:42:39 am »
bilans strat czakiego:
1.rolki,kartony
2.kable od 5x głośników
3.dywan
4.papier(jeśli ktoś chce kupić niszczarkę do papieru niech się do mnie zgłosi,użyczę Czakiego :))
5.2x kable od telefonu stacjonarnego.

no to tyle.Pozdrawiam :bukiet

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #103 dnia: Wrzesień 11, 2009, 11:57:23 am »
Chucky123, Bisia też może być niszczarką do papieru :D a że jako nauczycielka nauczania początkowego ciągle coś wycinam to na bieżąco mogę dostarczać jej materiały do niszczenia :D

Chucky123

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #104 dnia: Wrzesień 11, 2009, 12:22:42 pm »
hehe normalnie jak firma :D tylko ze za darmo :D

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 02, 2009, 08:57:27 am »
grr.. Mercedes wlasnie unicestwila klawiature :bejzbol  pisze na ekranowej  :zdenerwowany
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

nuka

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 02, 2009, 17:54:02 pm »
Dzielna dziweczynka  :diabelek w końcu musisz wiedzieć, że mieszkają z Tobą uszaki  :lol

Offline Shadok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliki
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 02, 2009, 19:22:57 pm »
To i ja dorzucę swoje 3 grosze o stratach:
W dzieciństwie maiłam królika Bugsa i świnka morskiego Freddiego - razem wyżali róg wykładziny i skrócili parę zasłon i firan - bo zawisały im na uszy, kable wszelkiej maści...tak...ale to była bardzo zgrana komitywa. Bugsa raz prąd popieścił - przeżył, kabel już nie.

Nunek: za młodu przegryzł kabel zasilający komputer, inne kabelki też podgryzał, do spółki z Brunem posiatkowali kilka prześcieradeł i pościeli - jedna jest wybitnie królicza - (bardzo się przydała jak w domu pojawił się Krecik).
Nunek & Bruno przed kastracją: obsikiwanie z pół obrotu ścian i mnie, mega podgryzanie dywanu, narzuty, łóżka, ścian, książek na najniższej półce regału, biurko...
Bruno: wada zgryzu KABLI NIE JADA, ani nic innego cennego, ale za to w rozpaczy po stracie Nunka w maju 2009 obsikiwał wszystko...dywan, pościele, mnie, swoją michę z jedzeniem, siano...dostał Kreta i spokój.
Krecik: ahaha już zapomniałam co to znaczy mieć młodego szkodnika na stanie! zapory ponunkowe okazały się za słabe: zniszczył kabelki od głośników, kabel od telefonu stacjonarnego, dalsze niszczycielstwo moich lecz króliczych pościeli, dogryzanie książek na dolej półce, skoro Nunek ich nie doczytał....i jak był mały to wszędzie wlazł i od razu....ciach ciach ciach, chrum, chrum.... wszelkie kabele od kompa tak pochowane, że jak coś muszę zmienić  to mam duży problem, żeby się dostać...ETATOWY OTWIERACZ LISTÓW I NISZCZARKA DO PAPIERU  :diabelek
osobne historie to króliki w gościach i na wakacjach  :diabelek

Blondi

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 02, 2009, 20:39:17 pm »
Kurcze, mój Julian jest niewiele młodszy od Krecika, ale na razie (odpukac!) aż tak nie dał się we znaki. Pogryzł kilka kabli, w tym jeden od gitary mojego męża i obskubał mu wzmacniacz, poza tym z lubością obsikuje i obobkowuje nam wersalkę. Naiwnie wierzę, że na tym skończy. Do książek dostępu na szczęście nie ma, zapory za lodówką pokonac nie umie, firanki go nie interesują...Boże, uchowaj moje malowane 6 miesięcy temu ściany od siknięc z półobrotu! ;)

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 02, 2009, 21:36:20 pm »
ja też czytałam z niedowierzaniem długo i cierpliwie... teraz już mam wygryziony róg wykładziny za łóżkiem, pożarte krzesło, koronkowy kocyk i nowe dziurki w firance... nie wspomnę o dziurach w foli pod kuwetami i zasikanej wykładzinie... aaa i przekopany kwiatek. Takie to mam dwa  :diabelek

alison1628

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 03, 2009, 05:15:13 am »
Moja Balbinka byla bardzo niegrzeczna jezeli chodzi o gryzienie kabli-poprzegryzane byly wszystkie mozliwe jakie byly-do momentu kiedy  pozabezpieczala dojscia do nich.Wtedy wziela sie za obgryzanie rogow sian-teraz robia to razem z Migdalkiem.Poza tym wszystkie krzesla w salonie sa poobgryzane od nog do siedzen.[a stol i krzesla nowe-kupione w marcu].A i jeszcze caly koc w dziurach-uwielbia go maltretowac nie wspomne o zamkach w swetrach.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 03, 2009, 08:17:34 am »
Alison - może zrób im norkę z 2-3 połączonych ze sobą kartonów, do środka daj coś co będą mogły "maltretować" (u mnie stara poszwa na kołdrę, która i tak była już pogryziona). U nas to odciągnęło uwagę i niszczycielskie zapędy od sprzętów domowych i pościeli, zajce spędzają tam prawie cały dzień - śpią, kopią, itp. Moja Miszka ma bardzo silny "górniczy" instynkt, całymi dniami potrafi kopać do utraty tchu :lol
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

alison1628

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 03, 2009, 09:21:45 am »
Jadwiniu za kanapa maja kawal kartonu,kolo stolu zrobiony ala domek pudla z kartonu-maltretuja to dopoki sie nie rozleci w kawalki-siedza w srodku i obgryzaja na drobne kawalki.Koc juz przeznaczylam na straty-tylko krzesel szkoda.[bo niedlugo beda chyba do wymiany :/ ]

TUSIA555555

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 03, 2009, 10:41:20 am »
no u mnie Tuśka też maltretuje rogi ścian, całe są poobgryzane i czasem sobie tak myślę, co zrobię kiedy przeprowadzimy remont, tzn planujemy w przyszłości pomalowanie-odświeżenie koloru ścian wlaśnie... :hmmm i nie wiem jak się uchronię przed ich obgryzaniem przez Tuśkę...poza tym tez uwielbia gryźć zamki od bluzek, swetrów, meble, dywany- pomimo tego że ma własne "zabawki" typu karotny, drewienka do gryzienia, pudełka, rolki papieru....

alison1628

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 03, 2009, 11:06:18 am »
TUSIA-to samo jest u mnie tylko jeszcze sie nie wziela za dywan -i mam nadzieje ze tego nie zrobi. :zdenerwowany A my mieszkanie mamy wlasnie po remoncie bo w styczniu kupilismy nowe i wypadalo by salon juz odnowic jezeli chodzi o sciany. :diabelek

TUSIA555555

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 03, 2009, 13:40:17 pm »
no my jeszcze możemy od dzisiaj dopisać na listę straconych kabel USB...Drzwi od mniejszego pokoju zawsze są zamknięte-wlasnie z uwagi na dużą ilość kabli komp, zakamarków skąd ciężko  byłoby wydostać króliczka...dzisiaj tylko przymknęliśmy drzwi wychodząc z tego pokoju w pośpiechu jakoś...i ta mała królicza spryciula jakoś do tego pokoju nam weszła...musiała jakoś popchnąć te przymknięte drzwi, zastałam ją gryzącą własnie ten kabel....dodatkowo wgramoliła się za łóżko-- mieliśmy niezłe problemy żeby ją stamtąd wydostać...a jak już się z tym uporaliśmy, to Tuśka strzeliła focha za to i sama siedziała w klatce-pomimo otwartych drzwiczek od niej :rotfl2  :rotfl2

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 03, 2009, 16:04:10 pm »
Mi tapetę Kicek obgryzał, zakleiłam to obgryzione i od tamtej pory już tak nie robi.


Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #117 dnia: Październik 03, 2009, 20:17:33 pm »
Hmm na początku Iskierka istny spokojny anioł... I nagle obudziła się...
Wymienię kilka rzeczy, najlpepiej od "-" :)

- Ulubione prześcieradło "na gumce" mojego chłopaka
- Nowy pilot został pozbawiony kilku guzików
- Kocham czytać książki...przez co na tą chwilę idzie poznać, ktore z nowej dostawy są przeczytane, a które nie (podpowiedź-te przeczytane wyglądają jak po zemście dziurkacza)
- Sciany
- Nowe odkrycie: drzwiczki od mojej szafy
- Prezent na walentynki
- Poduszka
- Segregatory
- Moje dokumenty szpitalne
- Teczki z papierami
- Kilka kabli (już odizolowane, usb odratować się nie dało )
- Łóżko (zapewne interesująca gąbka w środku)
- Siatka na ryby (nowa)
- Moje szpilki
- Torebka ze skóry
- Jeansy
- Kilka par skarpetek męskich
- Storczyk
- Kalendarz osobisty
- Kocyk polarowy
- Ręcznik
- Kapcie moje, chłopaka i gości
- Torba na zakupy ekologiczna
- Krzesła

I pewnie odkryję kilka rzeczy z czasem  :>
O kilku pewnie zapomniałam...

Ale to my mieszkamy u niej, a nie ona u nas, więc nie będę narzekać ;)
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


alison1628

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #118 dnia: Październik 03, 2009, 20:27:53 pm »
O-ksiazki i gazety o tym zapomnialam.Stojak z ksiazkami juz zlikwidowany-ale w nocy i tak z lawy sciagnie gazete z programem. :* Ale coz zrobic na wszystko jej pozwalam.Migdalek jest spokojniejszy -tylko sciany mu smakuja. :P

Blondi

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #119 dnia: Październik 04, 2009, 00:30:40 am »
Ta, zapomniałam wspomniec o pilotach - najpierw zeżarł PLAY od odtwarzacza, a później jakoś niepostrzeżenie większośc innych przycisków i zabrał się za pilot od telewizora :]
Poza tym dobrał się do moich nowych, czarnych kozaków, które nieopatrznie zostawiłam na przedpokoju - chodziłam po mieszkaniu i szukałam dziada, bo słyszałam, że coś gryzie, a ten siedział zakamuflowany jak kameleon i dopiero słuch mnie doprowadził do złoczyńcy.
A dziś się zaczął dobierac do rogu wersalki :( Codziennie odkrywa coś nowego do wypróbowania swoich zębów i aż się boję, jak będzie wyglądało nasze mieszkanie za pół roku...