Autor Wątek: BILANS STRAT :)  (Przeczytany 250862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jovitte

  • Gość
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #320 dnia: Listopad 04, 2010, 21:16:55 pm »
A nam doszedł serowy koc- nie żółty, ale z dziurami;).. O ładowarkach nie wspominam-mimo, że kable od nich się po podłodze nie walają i tak są średnio raz na miesiąc szatkowane:P..

Offline Biszkopcik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #321 dnia: Listopad 05, 2010, 19:17:18 pm »
A nam doszedł serowy koc- nie żółty, ale z dziurami;).. O ładowarkach nie wspominam-mimo, że kable od nich się po podłodze nie walają i tak są średnio raz na miesiąc szatkowane:P..

Hmmm czyżby królik wyciągał Wam ładowarki np. z szuflady?  :D  Może trzeba je lepiej schować... :)

Jovitte

  • Gość
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #322 dnia: Listopad 05, 2010, 22:41:36 pm »
Może tak, ale jeśli telefon się ładuje i leży na wysokiej szafce- te bestie i tak jakoś się tam dostają....:/ Nie wiem, jakim cudem, może biegają po ścianach?.:D

Offline katherinaaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #323 dnia: Listopad 09, 2010, 16:13:23 pm »
łózko przed przemianą (dzień kiedy trafiłem do pańci)
łóżko po przemianie (stan na dzień dzisiejszy)
 a to wszystko zrobiłem ja  :pokoj:

Pani Misiowa

  • Gość
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #324 dnia: Listopad 09, 2010, 16:45:31 pm »
a to wszystko zrobiłem ja  :pokoj:

nazywam się Króliczyków i jestem znanym designerem mebli. Ta kanapa wreszcie nabrała wyrazu.

nuka

  • Gość
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #325 dnia: Listopad 10, 2010, 00:30:24 am »
Ta kanapa wreszcie nabrała wyrazu
:hahaha:

Offline ko_da1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #326 dnia: Listopad 12, 2010, 17:08:51 pm »
przeczytałam 2 strony watku i zrezygnowałam ze strachu  :wazuup:
ja kable  smaruje wazeliną  , czystą  wazeliną  oryginalna i kable  prestają smakować  :mhihi

za nim posmarowałam Rotka dziabnęła w 2 miejscach kabel od radi,a więc  nawazelinowałam i więcej od króliczych zębów kabelki nie ucierpiały  :jezyczek:

Pusia za  TM

Offline Baba Jaga

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #327 dnia: Listopad 16, 2010, 17:42:47 pm »
Moja krolinka odkad sie przeprowadzila do domu (mimo wielkiego strachu mojego meza o kable) nie pogryzla nic :)  :bunny: :bunny: :bunny: :bunny: :bunny:

Mam za to innego szudnika ktorego bym sie nie spodziewala  i_am_smiling i_am_smiling i_am_smiling Moja kochana prawie 5 letnia corcia pare miesiecy temu przegryzla mi kabel od internetu a wczoraj podgryzla (na szczescie nie do konca) ladowarke od laptopa  i_am_smiling i_am_smiling i_am_smiling :hm: I wez tu czlowieku martw sie jak zabezpieczyc kable przed krolikiem jak tu przed wlana corka tez trzeba  i_am_smiling

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #328 dnia: Listopad 16, 2010, 18:07:50 pm »
 funny_post
No nie jak to czytałem wyglądałem tak  :tv:
Świat powariował. Króliki grzeczne a dzieci się w gryzonie zamieniają  :rotfl2 (oczywiście wiem że uszak to nie gryzoń)

Offline magdam

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #329 dnia: Listopad 16, 2010, 20:16:23 pm »
W końcu widać kto rządzi w domu Katherinyyy ]:->

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #330 dnia: Styczeń 19, 2011, 18:00:47 pm »
Odświeżamy temat, wchodze do pokoju syna zmienic firany.....a tu glosnik do kompa bezprzewodowy...........jakims cudem Toska sie włamala do jego pokoju i udziabała kabel od głośnika przy samej wtyczce. Cierpliwa franca, rok pilnowalismy zeby sie nie dostała do głosników ale w końcu sie jej udało, cichaczem zawiozłam dzis glosnik do serwisu błagajac pana żeby zmienił wtyczke na taka działająca......pan zapytał co sie stało po uprzednim dokładnym obejrzeniu "fachowego" cięcia............eeeeeeeeeeeeee zwierzatko odgryzło :niegrzeczny na jutro ma byc gotowe. dziwnie sie na mnie patrzyl ale co tam, na razie sie młody nie zorientował że ma mono a nie stereo :oops:

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #331 dnia: Styczeń 19, 2011, 18:08:13 pm »
na razie sie młody nie zorientował że ma mono a nie stereo

Buhahaha! :hahaha

Uszak woli najwidoczniej słuchać w mono :D

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #332 dnia: Styczeń 20, 2011, 20:45:12 pm »
ale czy to nie jest zaskakujące że zawsze przy wtyczce zeżrą?? bo jakby w połowie to można samemu "naprawić" ale przy wtyczce to juz większy problem... ciekawe :hmmm

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #333 dnia: Styczeń 20, 2011, 21:10:22 pm »
Żarcie przy wtyczce - problem ostatnio przerabiany i u mnie. Mąż spędził sylwestra lutując klawiaturę, którą dostał pod choinkę  :hahaha:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #334 dnia: Styczeń 20, 2011, 21:19:02 pm »
Najwidoczniej te nasze uszaki idą po nitce do kłębka :D "ooo, na coś trafiłem! Dobra- tu przegryzę" i po ptakach :mhihi:

Offline editgrey

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #335 dnia: Styczeń 22, 2011, 15:41:04 pm »
No to ja dorzuce do strat z ostatniego tygodnia:
- gra play station
- obicie naszego łóżka...no już zostały resztki czarnego materiału:)
- kosz wiklinowy,na który wypieła się dobre pół roku temu..a teraz odkryła, że jest idealny na niszczycielskie chwile :)

Niewiem czy to jakaś solidarność,ale gra mojego chłopaka..a łóżko i tak chciałam wymienić  :bunny:

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #336 dnia: Styczeń 23, 2011, 17:38:13 pm »
U nas przed swietami poszedl drugi komplet glosnikow. Oczywiscie nazlepialam sie jak glupia (cholerne cienkie kabelki ;) ). No i dwa kable od nowiutkiego urzadzenia, dzieki ktoremu mamy TV. Stare dekodery staly tyle miesiecy i nic. Zero zainteresowania. Ale kabelki od nowej skrzyneczki widocznie jeszcze 'pachnialy' i poszlo w drobny mak. Co ja przezylam...
Zeby nie bylo, ze kable na wierzchu sa i kusza. Nie. Wszystko pochowane za biurkiem, zastawione. Ale jak sie uparla to wlazla i podziubala.
No, a Ignas, zeby nie odstawac, to zaczal sie dobierac do dywanu. Kto by pomyslal, tu niby zabki krzywe, ale nie przeszkadza mu to w wyciaganiu nitek z wykladziny.
Co za nicponie!

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #337 dnia: Styczeń 23, 2011, 17:53:01 pm »
Tocha, widocznie uszole mają zamiłowanie do muzyki  :D
Nasze tez załatwiły głośniki w domu (tzn. nie u nas, tylko u rodziców): przegryzły kabel i zasilacz do głośników (kabel podziubały w trzech miejscach). Przy okazji natrafiły na kabel od internetu (przegryziony w dwóch miejscach). A po drodze załatwiły też lampki choinkowe. Wszystko, na szczęście, udało się posklejać, ale i tak wszystkie kable komputerowe powsadzaliśmy do osłonek. Rodzice nas chyba już więcej do siebie nie zaproszą...  :wisielec:

Z wcześniejszych dokonań Bobka mogę wymienić przegryzienie kabli od 3 lub 4 myszek komputerowych. O ładowarkach nie wspomnę. I godne odnotowania są jeszcze: ubytki w nogach od krzeseł, obgryzione rogi ścian i pożarte kwiatki. Kochamy zwierzaki, prawda?  :P

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #338 dnia: Styczeń 23, 2011, 18:00:51 pm »
U mnie to tak naprawde wszystko jest poniszczone. Nie dalabym rady wymienic wszytskiego. Do tego dochodza jeszcze dokonania 'Ogoniastych Ksiezniczek' ;) Powiedzcie mi jak w kilka minut mozna wygryzc dziure na srodku sofy (ukrywajac sie pod narzuta  :knuje) i jak mozna probowac przez ta dziure dostac sie pod tapicerke??? przeciera_oczy
Moja mam zawsze pwtarzala, ze jak nie bede chowac rzeczy to mi wszystko zniszcza. Ok, chowac moge ksiazki, buty, ubrania. Ale gdzie mam schowac sofe?  :diabelek

Offline Biszkopcik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #339 dnia: Styczeń 25, 2011, 14:34:09 pm »
Mój Tuptuś jest wyjątkowo grzeczny :) ... ma dużo kartoników do gryzienia i chyba to mu wystarcza.
Niestety jakiś miesiąc temu spadł mi z krzesła na podłogę sweter - chyba wełniany... w każdym razie z materiału który Tuptusiowi podpasował... No i mam śliczną dziurę na łokciu :)
A poza tym to on mi nic nie gryzie, mimo, że ma dostęp do moich ubrań.

Czyli powinnam ubierać się tylko w "niejadalne", bawełniane ubrania :)