Autor Wątek: BILANS STRAT :)  (Przeczytany 250781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #240 dnia: Styczeń 27, 2010, 19:34:49 pm »
Taśme izolacyjna tez lubi takze na nic nasze starania ona jest sprytniejsza :)   :wysmiany:

Offline aneczka2939

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 526
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 27, 2010, 19:39:10 pm »
jeśli o mnie chodzi ja na kable kupiłam specjalne nakładki ..  coś w tym stylu :) http://republika.pl/blog_qv_4555452/7110863/tr/oslonki.jpg  to naprawdę się sprawdza :) mam dokładnie takie , można to kupić w sklepie z komputerami
Płotka, Kłębuszka. <33
Robinson
  • ,  Truś

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:13:43 am »
Przedwczoraj myszka od komputera się zepsuła i mąż postanowił ja naprawić, znalazł drugą od której chciał odlutować kabelek ... Nelson się tym zajął... tylko że chyba się nie dogadali i Nelson pociął kabel na odcinki po 5 cm. :lol

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 29, 2010, 10:21:13 am »
Bo to zła myszka była  :diabelek
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #244 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:00:21 am »
Nie to był zły ogonek myszki bo myszka teraz robi za przytulankę, i na narożniku leżą w kolejności jak sardynki myszka od komputera Popo i Nelson :)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #245 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:01:06 am »
:hahaha Cudne!
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

nuka

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #246 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:04:51 am »
To ja nie rozumiem wpisu w stratach - przecież jest nowa przytulanka, czyli zysk :diabelek
No i już wiesz, że na pomoc Nelsona można zawsze liczyć w pracach z kabelkami, tylko dokładnie trzeba mu wytłumaczyć gdzie ciachać  :P

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #247 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:09:17 am »
noo.. właśnie usze nauczyć męża jak rozmawiać z królikami, mnie słuchają  mówię "Jedzcie albo nie" no i one jedzą albo nie ;)

nuka

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #248 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:12:41 am »
Świetnie, że się dogadujecie  :co_jest , u mnie dialog z uszatymi wygląda podobnie  :P

efyra

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #249 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:13:10 am »
j_j,  hahaha, rozbroiła mnie ta sytuacja z myszką. I jeszcze z nią siedzą - może to ich taka zdobycz, trofeum po zaciekłej walce z kabelkiem :D

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #250 dnia: Styczeń 29, 2010, 11:20:15 am »
Dobrze że nie chcą wieszać na klatce swoich zdobyczy, chociaż może to wina kłopotu z doborem gwoździków  :diabelek

Griffe

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #251 dnia: Luty 01, 2010, 21:15:50 pm »
Wczoraj wieczorem otwieram drzwi do swojego pokoju, za mną wpada kicak, ja odwracam się po coś a tu iskry obok biurka lecą!!!  :wow
Rzuciłam się na królika i jednym ruchem złapałam ją ręką pod brzuch i odrzuciłam od kabla, chyba krzycząc już nie pamiętam. Wszystko działo się dosłownie w milisekundach. Wylądowała w połowie pokoju na dywanie zdziwiona totalnie moją reakcją.
Kabel wciąż sypał iskrami więc odłączyłam go szybko od gniazdka. Korków nie wywaliło, ale tak się wystraszyłam że mi usmażyło królice że nie wiem. Nigdy nie dotykała się tego kabla, zawsze przeskakiwała i szła dalej, nie wiem co ją napadło. Oczywiście to był kabel od laptopa - BYŁ bo muszę kupić nowy zasilacz, ten został unicestwiony. :oh:
No i chyba osłonkę na ten kabel muszę kupić. Paranoja  :oh:

Poza tym ma na koncie słuchawki od mp3 które kiedyś zostawiłam na podłodze...

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #252 dnia: Luty 01, 2010, 22:10:31 pm »
Cytuj
Kabel wciąż sypał iskrami więc odłączyłam go szybko od gniazdka. Korków nie wywaliło, ale tak się wystraszyłam że mi usmażyło królice że nie wiem.


dlatego tyle razy apelowałam, żebyście wszelkie kable trzymali w miejscu niedostępnym dla królika...nie znamy dnia ani godziny, w której uszatemu strzeli do łba zakosztować kabli :oh:
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #253 dnia: Luty 03, 2010, 15:38:27 pm »
Ja zawsze wyłaczam wszystkie kable z kontaktu bo wiem ze Niusia uwielbia kabelki.Wszystkie sa owiniete izolacją ale i tak nie raz udało jej sie przedostac do kabla.

Offline Fincia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 328
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #254 dnia: Luty 04, 2010, 23:45:17 pm »
moja królowa mimo izolacji skonsumowało mi ostatnio kabel od laptopa i standardowo od ładowarki ale ja przezornie zawsze mam listwę do której mam kable podłączone odłączoną od prądu..
co najlepsze przez mój pokój biegnie stary, nie podłączony już kabel od telefonu stacjonarnego i jego nie ruszy ona podgryza tylko firmowe acer i Nokia  :DD
moja królowa Pulpecik ;**********

izabett

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #255 dnia: Luty 05, 2010, 12:22:51 pm »
Mój uszak na razie za kable się nie bierze- na szczęście;-) ale za to ma takiego mega świra na punkcie granulatu CC;] że naprawdę podziwiam jego umiejętności!
Już wie gdzie chowam ten granulat i wyobraźcie sobie że sam potrafi otworzyć pudełku i zjadać swój kochany przysmak;]
Musiałam schować wyżej pudełko z CC a ten dalej próbuje dostać się do pudełka- kombinuje jak tylko się da a przy tym my mamy świetną zabawę;) oczywiście co jakiś czas dostaje to na co tak poluje:-) aż mu się znudzi taka zabawa;p

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #256 dnia: Luty 05, 2010, 13:58:55 pm »
wczoraj zostal pogryziony kabel od klawiatury :] przez co caly dzien praktycznie nie bylam na furum :P na szczecie mam zastepcza- tym razem na podczerwien ;)

bilans:
-2 pary mikrofonow od skypa
-1 sluchawki z mikrofonem
-klawiatura
-kabel od prostownicy
 :oh:

efyra

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #257 dnia: Luty 05, 2010, 18:11:50 pm »
kiedyś Kłębek zjadł mi ładowarkę...
przegryzł kabelek w pięciu miejscach a ja poszłam tylko zalać herbatę! nie mogłam uwierzyć, że jego zdolności są aż tak ogromniaste:P

Offline jonQuilla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #258 dnia: Luty 17, 2010, 15:28:51 pm »
póki co Teo mało rzeczy zniszczył ale namiętnie zdziera tapetę ze ścian :)
najpierw robiły to szczury, potem córka mojej siostry skubała wiecznie w tych samych miejscach co zaczęły obdzierać szczury a teraz w tych samych miejscach królik buszuje ;)
postanowiłam zakleić  :hahaha
czadowo to wygląda no ale mało mnie to obchodzi bo pokój i tak jest przed remontem





i kosz psi do spania, ale to może niszczyć ile chce :) bo i tak rzadko psiak z tego korzysta a i za mały trochę jest :)

stokrotka.af

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #259 dnia: Luty 18, 2010, 12:00:39 pm »
No moja Zuza obgryzła też róg ściany(na szczęście w naszym działkowym domku) i też zabrała się za koszyk wiklinowy(tyle, ze to jej własny osobisty transporterek do weta). Obgryzła też dywanik spod łóżka, no i kable na potęgę(tv, telefon, laptop)