Autor Wątek: BILANS STRAT :)  (Przeczytany 253928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Viss

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #260 dnia: Luty 18, 2010, 12:52:33 pm »
Ja sie moge wreszcie pochwalić, dziewczyny przegryzły kabel od lampki. :jupi A juz myślałam, że coś z nimi nie tak. ;)

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #261 dnia: Luty 18, 2010, 14:15:45 pm »
Dumbo poznał smak kabla... dobry był, a ja wezwałam ekipę od telefonów że awaria znowu...  :oh:

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #262 dnia: Luty 18, 2010, 15:07:56 pm »
jonQuilla, uważaj na tą piankę wokół drzwi, bo królikowi może się stać krzywda jak jej spróbuje  :oh:
Viss, masz powody do radości  :diabelek

Offline jonQuilla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #263 dnia: Luty 18, 2010, 15:43:32 pm »
Misokyaa, wiem dlatego mam go cały czas na oku kiedy jest koło okna ale do pianki nie leci, zdecydowanie bardziej go fascynuje tapeta, dywan i listy podłogowe  :diabelek
budowlaniec mi rośnie ;)

Teo jeszcze kabla żadnego nie ma na sumieniu aczkolwiek do jednego bardzo go ciągnie. Jest to jedyny kabel, którego nie mam jak zabezpieczyć i planuję kupić plastikową nakładkę...zobaczymy czy zda egzamin.

Offline kata97

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 312
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #264 dnia: Luty 23, 2010, 21:15:20 pm »
Dżafa to ewentualnie potrafi zsikać się na pościel, albo w inne fajne miejsce :p
ale kable jakoś ją nie interesują.. i się zastanawiam, czy po prostu nie polubiła ich, czy może przyjdzie jej to z wiekiem ? ;>

Bella

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #265 dnia: Luty 24, 2010, 20:49:03 pm »
Kata97, moja Lili to identycznie. Kable ją nie interesują, ale na pościel czy narzutę to się czasem zesika. Ile miesięcy ma Twoja Dżafa ??

panimama

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #266 dnia: Luty 24, 2010, 21:33:54 pm »
sikanie na pościel to u Borysa normalka walcze z nim tyle czasu że muszę mu zabraniac wchodzic na łóżko gdy jest pościelone

TUSIA555555

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #267 dnia: Luty 24, 2010, 22:52:35 pm »
a Tusia ma w ogóle zakaz wstępu na łóżko- bo gdy tylko się tam znajdzie, to bobkuje i sika nawet gdy nie ma pościeli

Jovitte

  • Gość
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #268 dnia: Luty 25, 2010, 12:27:56 pm »
Nasze uszy też sikają na łóżko, bobki to norma:).. Ale nie niszczy ścian i mebli, tylko kable jak ktoś zostawi w zasięgu ząbków.. Nauczeni bliskimi spotkaniami z ładowarkami wszystkie wolno leżące kable pochowaliśmy w peszele:)..

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #269 dnia: Kwiecień 11, 2010, 19:05:15 pm »
Nasza kochana Niusia w zeszłym tygodniu "pozbyła" sie telewizora i dvd - poprostu z kabli nie było co zbierac  :DD  :DD

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #270 dnia: Kwiecień 11, 2010, 20:12:23 pm »
Closter mieszka ze mną od września. W tym czasie ogryzł jakieś trzy książki - moja wina bo zostawiałam je na łóżku i wychodziłam do wc na chwilkę- chwilka wystarczyła na ogryzienie okładki :/. W ten sam głupi sposób zostawiłam mp3 , słuchawki do wymiany.  Kabelki interesujące są jeśli znajdują się na trasie między kryjówkami- zniszczony został kabel od lampy stojącej przy łóżku. Kabelki od komputera mam schowane w koszyku, z koszyka wystaje tylko kabel od przedłużacza podłączony do gniazdka w ścianie- nie stanowi on atrakcji. Poza tym Closti ogryza czasem parapet na którym spędza większą część dnia. Raz próbował pobawić się moją torebką skórzaną- zamontowałam na ścianie wieszak na torebki i po problemie  :lol

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #271 dnia: Maj 28, 2010, 23:15:17 pm »
a ja musze przyznac, ze moj bilans strat wynosie zero :) chociaz jak pomysle o moim cudem zdobytym plakacie ukochanego zespolu z koncertu .... :[:p z Krepego bylaby tłusta czapka :p
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

zeberka161

  • Gość
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #272 dnia: Maj 31, 2010, 00:14:34 am »
No moja szaja narazie też jest mała ale jeszcze nic nie poniszczyła jedynie lubi kraść rzeczy i je wynosić do klatki hehe

Offline hugok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 530
    • http://hugok.pl.tl/
  • Lokalizacja: Łaziska Górne
  • Moje króliki: Zorza :) ....i za tęczowym mostem Edzio (*)
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwiec 09, 2010, 22:29:14 pm »
Jak tak czytam to Edzio jest prawie święty, jeśli mu się coś zasłoni to traci tym zainteresowanie, no chyba ze dana rzecz znów będzie dostępna. Oczywiście wysilać się nie będzie na całe szczęście.
A teraz co narobił:
2x kable z lampy, 1x kabel z internetu (o tym mąż nie wie, bo sama po cichu posklejałam), tapeta w dużym pokoju i w małym (świeżo po remoncie -ale został złapany na gorącym uczynku w miarę wcześnie) i parę książek męża (półka jest nisko i zdarzyło nam się jej nie zabezpieczyć)
to tyle :)
Zorza <3 => http://forum.kroliki.net/index.php?topic=18174.new#new

I Edzio (*) => http://hugok.pl.tl/GaLeRiA/kat-20.htm

I moja ulubiona "złota myśl":
"Czy przydarzyło się to, czy tez nie; tego nie wiem, jeśli jednak rozważyć te sprawę dogłębnie wszystko staje się prawdą"
Czarny Łoś

kasica

  • Gość
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwiec 25, 2010, 12:50:08 pm »
a ja do bilansu strat dopisuje koc, na ktorym pozwalalam mojej wylegiwac sie, jak chorowala-zabobkowany, zasikany, mimo, ze uprany to jest tak pociachany zabkami, ze szkoda gadac :P

Offline thunderbird

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 25, 2010, 16:00:04 pm »
No to jak tak pobieżnie poczytałam, co wasze króliczki robią, to mój Fluffy to jeszcze aniołek jest. Obbobkowana i obsikana kanapa to pikuś. :)
On zaliczył przede wszystkim kabel od słuchawek. Zrobił to tak dyskretnie, że zauważyłam jak już przestały działać...
Tapeta, ale udało mi się ją dobrze zabezpieczyć. A tak ma do obgryzania deskę na balkonie i chętnie z niej korzysta.
I daję mu "zabawki", ale nudzi się nimi od razu, woli wskoczyć na stół i poobgryzać książki, gazetę, jakieś kartki itp.

Aha i udało mu się wjeść do drukarki! To taka multi drukarka i ma taką wnękę na wychodzące wydruki.

Offline Kitty

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 133
  • Płeć: Kobieta
    • facebook
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwiec 26, 2010, 00:24:05 am »
Matko to ja się ciesze że moja Zuzka tylko słuchawki mi pogryzła. A tak reszta  jest zabezpieczona.

Ewus

  • Gość
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #277 dnia: Lipiec 05, 2010, 13:21:49 pm »
Gdybym miala tak wyliczac to nie wiem czy by mi czasu starczylo  :P Moja Toffcia to istny :diabelek. Mam pogryzione całe firanki u dołu. przescieradla, nakrycia na lozka, ubrania. Ostatnio skakala tak po laptopie ze dwojka w klawiaturze nie dziala. I wiele wiele innych strat ale i tak ja kocham. I nigdy ale to nigdy nie zalowalam, ze ja mam  :bunny: :krolik

Offline Nekierta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 374
  • Płeć: Kobieta
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #278 dnia: Lipiec 05, 2010, 13:58:39 pm »
Hm.. Axa:
- Ładowarka od telefonu mamy.
- Ładowarka od telefonu mojego.
- Ładowarka od mojej mp3.
- Kabel USB od aparatu rodziców(był potrzebny w ten sam dzień, w który przegryzła :P)
- Obsiurane łóżko moje strasznie, siostry mniej, rodziców też jak siostry, na szczęście najmniej dziadka ;P
- Parę książek dziadka(półka jest przy samej ziemi)
No i inne.. :D Ale nie oddałabym tego psuja za nic w świecie.
A bilans Kropuli to było kilka joysticków(tak to się pisze?), kilka lampek, inne kable itd... ;P


Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: BILANS STRAT :)
« Odpowiedź #279 dnia: Lipiec 05, 2010, 14:06:08 pm »
póki co Teo mało rzeczy zniszczył ale namiętnie zdziera tapetę ze ścian :)
najpierw robiły to szczury, potem córka mojej siostry skubała wiecznie w tych samych miejscach co zaczęły obdzierać szczury a teraz w tych samych miejscach królik buszuje ;)
postanowiłam zakleić  :hahaha
czadowo to wygląda no ale mało mnie to obchodzi bo pokój i tak jest przed remontem





i kosz psi do spania, ale to może niszczyć ile chce :) bo i tak rzadko psiak z tego korzysta a i za mały trochę jest :)


O rany,mamy to samo w pokoju heheh.Musze zrobic zdjecia:)