Autor Wątek: Lizanie  (Przeczytany 4546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwariowanamysia

  • Gość
Lizanie
« dnia: Czerwiec 21, 2009, 22:28:31 pm »
Czesc nie wiem czy ten temat juz byl ale doszlam do ktorejs ***nastej juz strony i mi sie odechcialo szukac :P Moj kroliczek nie chce w ogole siedziec w klatce wychodzi z niej jak tylko moze , staje na dwoch lapkach i blagalnym wzrokiem prosi mnie zebym wziela go na lozko i ze mna spi , czuje sie jakbym miala drugiego psiaka hehe a do tego ciagle mnie lize !! o co chodzi z tym lizaniem ? zastanawiam sie juz czy mu jakis skladnikow nie brakuje czy co , obojetnie czy reka noga szyja itd wszystko lize , nie powiem ze to nie przyjemne ale czasami az meczace i laskocze. Ktos wie co to moze byc ? Pozdrawiam

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Lizanie
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2009, 22:32:04 pm »
Dziwne, że przeszukałas 'kilkanaście stron' jak juz na drugiej stronie jest o lizaniu (przedostatni temat).
Tak królik okazuje sympatie.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

zwariowanamysia

  • Gość
Lizanie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2009, 22:34:42 pm »
faktycznie :D dzieki :)

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Lizanie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2009, 12:53:08 pm »
wskazówka na przyszłość - korzystaj z wyszukiwarki

http://forum.kroliki.net/search.htm

ona za Ciebie poszuka interesującego Cię tematu. wystarczy na górze wpisać poszukiwane zapytanie, czyli w tym przypadku "lizanie".
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

zwariowanamysia

  • Gość
Lizanie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2009, 13:59:14 pm »
ok dziekuje

karola

  • Gość
Lizanie
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2009, 14:42:25 pm »
Mój to mnie bez przerwy lize.

nuka

  • Gość
Lizanie
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2009, 18:06:57 pm »
a moje uchole liżą siebie nawzajem (wybiórczo) a ja dostaję rano jednego buziaka i tylko od Dzekiego  :(

zwariowanamysia

  • Gość
Lizanie
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 23, 2009, 21:32:47 pm »
Nie przejmuj sie moze jeszcze zaczna :)

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Lizanie
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2009, 22:18:34 pm »
moja Afrus mnei po kolanie lize wszedzie najczesciej jak siedzi w klatce i ja chce poszmyrac  to mnei zaczyna lizaca pozniej mnei szturcha zeby ja pomiziac
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Offline vocativus

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 101
Lizanie
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 24, 2009, 01:32:55 am »
Mój też liże... zwłaszcza wieczorem kiedy przychodzi pora na rodzynki... W nocy po mnie pieron skacze, łaskocze wąsami, wykrada poduszkę. Albo włazi na mnie i zaczyna ugniatać kołdrę... standard. Wie że mu nie wolno na łóżko wskakiwać to skacze jak śpię  :bejzbol

Cytat: "zwariowanamysia"
, nie powiem ze to nie przyjemne ale czasami az meczace i laskocze


zetrzyj skórkę z pomarańczy i natrzyj się tym. Królik się nawet nie zbliży :D poza tym 'nie' z przymiotnikami piszemy łącznie  :diabelek

kasiagio

  • Gość
Lizanie
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 24, 2009, 08:03:47 am »
A ja właśnie dzisiaj podczas głasków porannych zostałam wylizana przez mojego Makiego po całej twarzy  :DD  ........... nie wiem co mu się stało ale podlatywał wstawał na skokach tak jakby prosił żeby mu dać polizać znowu uciekał i znowu przybiegał i tak chyba z pół godziny ........ no i potem padł pod krzesłem strasznie zmęczony ta ciężka pracą  :co_jest  :co_jest  :co_jest  :diabelek

Dorota1000PNS

  • Gość
Lizanie
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:40:49 am »
Trusia to mój lizaczek :) po mizianiach podchodzi i zaczyna lizać moją rękę jakby chciała podziękować. Chociaż ona liże wszystko co po drodze spotka... Mią kocha lizać moje ubrania, a Bryś wcześniej bardzo rzadko lizał, ale po kastracji zaczął lizać łóżko  ;| Fiona w ogóle nie liże...

korzelek

  • Gość
Lizanie
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 24, 2009, 21:16:01 pm »
Moj Trusiek to taki maly lizak ja mu sie spodoba zabawa albo głaskanie juz nie mowie o czesaniu to zawsze w ramach rewanzu wlancza mu sie lizakowanie hehhe a zwłaszcza jak przychodze po pracy skóra spocona uwielbia to lize wtedy wszedzie a mojego chlopaka nawet podgryza w brode  :lol

Pandzia

  • Gość
Lizanie
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 25, 2009, 00:12:29 am »
Charlie potrafi mnie lizać 24h na dobe hehe i nie wiem czemu ale moja poduszkę na której śpię .Zawsze wdrapuje się na łóżko jak mnie nie ma oblizuje ją kładzie sie na niej i śpi :|

A TU DOWÓD ZBRODNI HEHE


korzelek

  • Gość
Lizanie
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 25, 2009, 13:29:24 pm »
alez cudny słodziak :DD

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Lizanie
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 25, 2009, 13:43:12 pm »
Liska, krolisia, ktora jets u mnie na tymczasa jak tylko przerywam glaskanie to podchodzi do mnie i lize moje rece :)

A Zorrus rzadko to robi, ale jak ma wyjatkowo baaaardzoo dobry humor, to lize moja stope. Moje rece traktuje jako obiekt do gryzenia. Malpa jedna  :bejzbol

Nakhmailean

  • Gość
Lizanie
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 25, 2009, 14:48:58 pm »
No to macie fajnie. Mój praktycznie nigdy mnie nie liże :P to jest taki pan Hrabia. Czasami nawet udaje, że ucieka, że niby czegoś nie lubi - np. głaskania itd. Głaszcze się go a on mimo że mu się podobało ;) potrafi potem odejść i udawać, że wcale się nie podoba :P a potem po jakimś czasie znów wraca. Droczy się. Czasami mu się zdarzy polizać mnie jak napełniam michę zieleninką i wycieram ją do sucha papierem ;) Ale te akcje są tak rzadkie. Może właśnie dlatego stanowią święto :D