Porady > Dieta

Tutaj zadajemy pytania odnośnie granulatów.

(1/136) > >>

Kasiula86:
Nie wiem czy wszyscy słyszeli, ale dostałam informacje, że Cuni Duo jest wycofywany i zamiast niego pojawia się nowy granulat Cuni Pro.
Może ktoś wie coś więcej na temat tego granulatu? Jaki ma skład i jaka cena?
Nie wiem jaki jest powód wycofania CD, może uznali,że trzeba wprowadzić zmiany, w każdym bądź razie z tego co mi wiadomo CD ma powoli znikać ze sklepowych półek na korzyść Cuni Pro, chyba, że się mylę i ktoś wie co innego to proszę o informacje :)

Ja dzisiaj wieczorem będę miała ten granulat w domu, więc wtedy mogę wszystkim napisać co i jak :)

Póki co wiem, że granulat wygląda jak dwie połączone pałeczki Cuni Duo :)


Znalazłam skład na stronie VL:

 Białko    15%
 Tłuszcz   2,5%
 Minerały  7,5%
 Błonnik   20,5%
 Wapń   1%
 Fosfor  0,5%
 Witamina A   10.000j.m./kg
 Witamina D3  2.000j.m./kg
 Witamina E   35 mg/kg

Nuna:
Jest bez dodatku zboza, przynajmniej jeden, ale sa w nim inne zapychacze.

Truffle:
ja dzisiaj dostałam Cuni Pro zamiast zamówionego Cuni Duo.
jak mówi Kasiula, wygląda jak dwie połączone duże pałeczki z Duo, połamane nieregularnie.
pachnie bardzo specyficznie, znam ten zapach, ale nie mogę go skojarzyć  :icon_redface może ktoś podpowie? :)

podane na opakowaniu składniki:
produkty pochodzenia roślinnego, warzywne ekstrakty proteinowe, zioła, ziarna (w angielskiej wersji jest 'seeds' czyli nasiona, a nie ziarna, więc nie wiem?), minerały, FOS, ekstrakt z juki.

Jadwinia:
wychodzi na to, że zamiast ziaren są nasiona :co_jest
ten królik na opakowaniu ma trochę szalone oczy :lol
dobrze, że cena się nie zmieniła w stosunku do CD.

Truffle:
no wiesz Jadwinia, jestem co prawda na filologii angielskiej i dla mnie seeds to nasiona, mój mądry słownik też tak mówi, ale nigdy nic nie wiadomo :)

w każdym bądz razie u nas szału nie było.. Poziom zeżarł, bo on żre wszystko, jest jak odkurzacz, a Precel wyjadł Wildlife'a, a CP zostawł  :lol

edit:

o, widzę, że jednak się dziad skusił i zjadł całą resztę :P no taaak, nieważne, że nie smakuje, ważne, że jest czym się dopchać zamiast siana  :>

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej