Autor Wątek: POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH  (Przeczytany 41005 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline **Wiewcia*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 22, 2009, 18:01:49 pm »
ja tez jestem ze Śląska  :P
 :*  :*  :*

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 23, 2009, 22:54:20 pm »
Witam dziewczyny :)

Postanowiłam pokazać Wam naszą Liseczkę :)
Juz nie jest taka lekliwa jak na poczatku, gdy ja odbierałam.
Malutka ma do dyspozycji cały pokój, większość czasu spędza poza klatką.
Jest bardzo milutka i kochana, uwielbia pieszczochy, nawet sama tego domaga. Dzisiaj była u mnie 3 letnia bratanica i zauważyłam ku mojemu zdziwieniu, że Liseczka bardzo polubiła ją, nawet gdy leżała płasko to ani nie zbuntowała sie ani nie uciekła gdy moja bratanica ja głaskała i dawała buziaki w pyszczek :)  Widac, ze bylo jej dobrze, bo ocyz miala pol przymknięte :)
Panicznie się boi kota. Niestety byłam zmuszona oddac kocurka na okreslony czas mojej mamie.

Oto nasza Liska we własnej osobie :)

Królewna na tronie



Jestem niewidzialna  :diabelek



Hej, jak masz na imię?


Nie widzisz, że jem?


Ciasnota mi nie przeszkadza, jest mi dobrze


Hej, no już wystarczy tego fotografowania

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 23, 2009, 23:00:24 pm »
śliczna :D

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 23, 2009, 23:02:08 pm »
tylko ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego poprzedni wlasciciel pozbył sie jej!?
Czym ona na to zasłużyła?
Ludzie są naprawdę okropni.

Jest naprawdę cudowna i oddana! Jak ona mnie pierwszy raz polizała to sie az wzruszczyłam  :(
Gdybym tylko mogła to bym ją zatrzymała dla siebie!

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 23, 2009, 23:18:30 pm »
naprawdę przepiękna  :heart
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 23, 2009, 23:48:48 pm »
Kitty27, papiery adopcyjne sterylka i jest Twoja :)
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Aneczka

  • Gość
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 24, 2009, 16:57:34 pm »
Maro, ja wiem, ze to nie na temat, ale ja nie widze Twojego avataru od jakiegos czasu...

Offline kasiape

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 319
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 24, 2009, 17:10:32 pm »
Śliczna :)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 24, 2009, 20:49:26 pm »
Aneczka, bo nie wiem dlaczego mi zginął a nei mam programu do zmniejszenia zdjęci ana odpowiednia wilekosc niestety.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 25, 2009, 12:52:23 pm »
Nie no.... cudowna  :przytul  po prostu cudowna ta "Wasza" Liseczka  :przytul  widzę, że nie ma jej na adopcyjnej - czyżby znalazła domek?  :bukiet

A dlaczego Ci ludzie chcieli się jej pozbyć... tego się nie da zrozumiec :(

Tak poza tematem i trochę w związku z nim - mam 2 sprawy:

Maro wejdź na tą stronę http://www.imageshack.us/ - załaduj zdjęcie ze swojego komutera - dowolne - jakie tylko chcesz - tam niżej gdzie jest "resize image" zaznacz kwadracik i wybierz opcje jaka Cię interesuje czyli 100 x 75 avatar :) Potem trzeba kliknąć "hos it" i czekac az się zdjęcie zmniejszy. Po chwili wyskakuje zmniejszone i mozesz albo skopiowac link tego obrazka i wkleic tam gdzie sa ustawienia profilu na forum albo zapisac obrazek zeby wkleilo Ci go z komputera :) Ja zawsze biore link bo tak lepiej mi wychodzi ;) Jakby były jakieś problemy to pisz - avatar i na nim Twoje futrzaki muszą być koniecznie !!   :lol


I druga sprawa - BARDZO WAŻNA:

Widzę, że naprawdę sporo ludzi jest ze Śląska w tym z Tych/Tychów ? :hmmm 
Tak więc zwracam się do Was wszystkich z ogromną prośbą o pomoc - jakiś czas temu adopcyjna Funny (moze ktos z Was ją pamięta ze strony) trafiła do nowego super domku wlasnie w Tychach. Miała się zaprzyjaźnić z drugim uszolem, wszystko było na dobrej drodze. Niestety po kilku tygodniach niespodziewanie nowi opiekunowie znaleźli pod łózkiem.... 6 maluszków... Okazało się, że jeszcze w poprzednim domu nieodpowiedzialni ludzie (wiedząć że Funny jedzie do nowego domu) dopuścili ją do samca. Maluchy zostały znalezione pod łóżkiem 2 dni przed wyznaczoną datą sterylizacji Funny. Tak więc nie ma przyjaźni nie ma sterylizacji ale jest razem 8 królików... Państwo którzy adoptowali Funny właśnie po tym co się stało po raz koleny udowodnili, że są najlepszymi opiekunami pod słońcem, zajeli się nią i maluchami ale wiadomo, że za 3-4 tygodnie pojawi się jeszcze większy problem.. Maluchy bardzo szybko rosną, są zdrowe i piękne ale trzeba jak najszybciej znaleźć im nowe domy albo chociaż przechowalnie. Będzie trzeba je porozdzielać, zeby nie zaczeły mnożyć się między sobą no i będą potrzebować coraz więcej miejsca. Już teraz jest bardzo trudno - bo samiec tych Państwa zle znosi obecnosc maluchow, jest zamkniety w jednym pokoju, staje sie nerwowy. Wiadomo, że taka sytuacja bardzo skomplikowała życie nowym opiekunom Funny - dlatego zobowiązałam się zrobić wszystko, żeby jakoś im pomóc.

Dlatego zwracam się do Was wszystkich z ogromną prośbą - jeśli ktoś z Was albo może ktoś z rodziny, znajomych mógłby przechować choć jednego uszatka do czasu znalezienia mu nowego stałego domu, albo może ktoś z Was będzie się wybierał do innej miejscowości w której taki dom by się znalazł to bardzo proszę o kontakt  !!

Przepraszam, że to nie ma związku z tematem - ale chciałam napisać to tutaj bo to właśnie tu okazało się ilu forumowiczów pochodzi ze śląska a nawet z Tych/Tychów ;)

Tak więc jeszcze raz proszę o pomoc i kontakt:

magda.gralak@kroliki.net 
gg 3476261


A tak na marginesie jesli Maro i Kitty27 nie macie nic przeciwko to wklejam zdjęcia tych śliczności - do jutra założę im osobny temat, żeby nie robić Liseczce konkurencji  :P :






edit by magda24: usunięto nr telefonu na prośbę użytkownika
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2015, 19:10:55 pm wysłana przez magda24 »

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 25, 2009, 13:16:23 pm »
madzia85, ale skad nie mamy nic przeciwko temu :) malenstwa sa słodkie, tylko szkoda, ze znow sie namnożyło :(

A Liseczka jeszcze nie znalazla domu, wciaz przebywa w DT, a w poniedzialek ma trafic do DT kasiape. Miala byc na ogloszeniu adopcyjnym, ale cos chyba wypadlo..

gdybym mogla to bym wziela do siebie jednego z malenstw do siebie na tymczasa, ale odkad Liseczka jest u nas moj Zorro jest b.nerwowy i agresywny, dzis rano dotkliwie mnie pogryzl. No i u mnie sytuacja jest klopotliwa, bo mam jeszcze malego rozrabiaka kocurka i musialam go pozyczyc mamie. :/ Bo Liska panicznie sie boi kota ;] ale popytam znajomych..

Ale mam nadzieje, ze znajda sie DT dla tych malenstw :)

Aneczka

  • Gość
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 25, 2009, 14:47:33 pm »
madzia85, ja tu moge jakiś podstęp zaplanować. Znaczy nie mogę nic obiecac bo nie mieszkam sama, ale... Mojemu męzowi bardzo sie podobają takie króliczki biszkoptowo szaraczkowe jak ten ostatni po prawej na pierwszym zdjęciu, moze jakbym go wzięła na tymczas to mógłby zostac??  :DD
Nie, no dobra, to za bardzo wybiega w przyszłosć, i raczje jest srednio realne, chociaż...kto wie.
Powiem tak, wszystko zalezy od moich chłopaków, jak się zaprzyjaźnią, to wezme jednego uchola na tymczas, jeśli nie, to niestety z przyczyn technicznych - nie dam rady, bo nie mam juz więcej pomieszczeń na rozdzielenie uszaków.
A ile im jeszcze zostało czasu na oddzielenie od mamy??

P.S: co do Tych/Tychów, to obie formy są przyjęte jako poprawne, ale na Śląsku mówi się Tychów

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 25, 2009, 16:04:15 pm »
madzia85, robiłam tak ale zdjeci ebyło za duże. Wysłałm zdjecie do roxi, oczywiścei, ze nie mam nic przeciwko ślicznym zdjęciom.

Kitty27, wszystkie dane Liski sa wysłane do Balb, ale Balb ma urlop i adopcyjna ruszy dopiero za tydzień.

Aneczka, o widzisz to i klakteczka sie by tobie przydała, moze cos wykombinujemy Lisce na tymczas. Uzgodniłysmy że za pieniażki od Nuki zaszczepimy Liske lub dozbieramy na sterylke, al emoze w takiej sytuacji kupimy dla niej klatkę.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 25, 2009, 16:26:39 pm »
Cytat: "madzia85"
jeszcze w poprzednim domu nieodpowiedzialni ludzie (wiedząć że Funny jedzie do nowego domu) dopuścili ją do samca. Maluchy zostały znalezione pod łóżkiem 2 dni przed wyznaczoną datą sterylizacji Funny.


brak słów :bejzbol
skąd się tacy ludzie biorą? :/
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 25, 2009, 16:36:12 pm »
Ja właśnie dla Zorrusia zamowilam klatke 100, wiec w przyszlym tygodniu juz u mnie powinna byc. Zatem ta stara klatka 70 nie bedzie mi juz potrzebna, ale dla malych krolasow przez jakis czas az podrosna czemu nie?

Jakby co, to ja jestem w stanie za friko oddac wam klatke po Zorrusiu.

A tu Liska wczoraj:




Dzisiaj:

Offline kasiape

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 319
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 25, 2009, 19:35:49 pm »
Liska super  :bukiet

Chucky123

  • Gość
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 25, 2009, 19:38:36 pm »
jaka cudowna :D proszę dokładnie ja wymiziać ode mnie obowiązkowo!

Aneczka

  • Gość
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 25, 2009, 20:56:47 pm »
maro, na razie to tylko plan.
A jak zrealizujemy plan główny, czyli zaprzyjaźnimy chłopaków, to zamieszkaja w zagrodce i będę miala frotaskowa klatke, więc spokojna głowa, jak wiadomo "kto daje i odbiera,..."

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 25, 2009, 21:15:45 pm »
Kitty27, jakie Ty robisz boskie zdjecia dawaj mi je na e mial dośle do adopcyjnej zanim Balb wróci.
Aneczka, no to i tak wielkie dzięki.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
POTRZEBNA KLATKA DLA PRZECHOWLANI W KATOWICACH
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 25, 2009, 21:22:18 pm »
Maro - wystarczy, że klikniesz prawy przyciskiem myszy, wybierzesz 'zapisz obrazek jako' i juz masz na swoim komputerze to.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."