Autor Wątek: kurde :( znowu problem :///  (Przeczytany 1843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

letitbleed

  • Gość
kurde :( znowu problem :///
« dnia: Czerwiec 08, 2009, 09:39:25 am »
Znowu coś się dzieje z moim Tosiakiem :/
Otóż... wczoraj wszystko było ok, króliś brykał itd...
Ale już później pod wieczór tak sobie siadł w kąciku pokoju i nawet jak mu dałam kolację do klatki to nawet się nie ruszył (zwykle hopał od razu do klatki).
Rano wstałam, patrzę a Tosiak siedzi w kąciku klatki, jedzenie chyba w ogóle nie tknięte, w kuwecie chyba żadne bobki nie przybyły ani nic ://
Sprawdzałam czy brzuszek ma miękki.... ma.
Słyszałam jak wczoraj kilka razy kichnął.... może jakieś przeziębienie go chwyciło?
Najgorsze jest to, że nie mogę teraz iść do weterynarza :// dopiero za jakieś 3h :/
Mogę coś teraz dla niego zrobić?


Wiem, że nie wolno, ale podałam króliczkowi malutki kawałek suszonego chleba... czasami mi podkrada, stąd wiem, że ma do tego słabość.... chciałam sprawdzić czy ogólnie nie chce nic jeść, czy po prostu tak.... Tosiak zjadł ten kawałek... nie wiem już co myśleć O.o

AdaR_87

  • Gość
kurde :( znowu problem :///
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2009, 10:02:57 am »
Może spróbuj sprzątnąć klatkę żeby wykluczyć problemy bobkowe i poobserwuj go jeszcze troszkę... Możesz podsunąć mu pod nos przysmaki i zobaczyć ile czego zje- czy trochę czy normalnie. Jak będzie wciąż jadł za mało to nie ma rady, do weta...

letitbleed

  • Gość
kurde :( znowu problem :///
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2009, 14:10:52 pm »
poszłam do tego weterynarza...
Wszystko niby jest w porządku (miękki brzuszek, żadnych szmerów itd).... jedynie ma obniżoną temperaturę, dostał witaminy...
mam na jutro zanieść jego mocz do analizy. Jeśli nie zacznie jeść to podam mu gerberka...
Kurde... mam  nadzieję, że jednak zje coś... >.<

karola

  • Gość
kurde :( znowu problem :///
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2009, 16:14:49 pm »
Mam nadzieje ze krolis wyzdrowieje,zycze zdrowia.