Autor Wątek: W SCHRONISKU W OLSZTYNIE SĄ TRZY PIĘKNE USZOLCE  (Przeczytany 2676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aga z Miśkiem

  • Gość
W SCHRONISKU W OLSZTYNIE SĄ TRZY PIĘKNE USZOLCE
« dnia: Czerwiec 05, 2009, 01:57:38 am »
ul. Turystyczna 2,
10-369 Olsztyn,

tel. +48 89 526 82 15
mail: schronisko.olsztyn@neostrada.pl

panimama

  • Gość
W SCHRONISKU W OLSZTYNIE SĄ TRZY PIĘKNE USZOLCE
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 05, 2009, 10:53:55 am »
Ludzie to już serca nie mają takie pięknoty oddawac mam nadzieję że ktyoś je przygarnie .

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
W SCHRONISKU W OLSZTYNIE SĄ TRZY PIĘKNE USZOLCE
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2009, 14:20:53 pm »
o, mam zamiar się tam niedługo wybrać, może będę mogła jakoś pomóc.

[ Dodano: Sob Cze 06, 2009 8:06 pm ]
byłam dziś w schronisku i wg. uzyskanych przeze mnie informacji przebywa tam jeden królik, biała angorka, najprawdopodobniej samiczka. (z niebieskimi oczami - to ta ze zdjęcia) Rozmawiałam z dziewczyną, u której królewna jest teraz na DT (źle znosiła warunki "schroniskowe"). W DT, ze względu na obecność psa, opiekunka wypuszcza ją z klatki na około godzinę dziennie :( . Dziewczyna przyznaje, że nie jest ekspertem od królików, więc jeśli ktoś z forum miałby ochotę wziąć króliczkę na DT, to ona nie ma nic przeciwko. Angorka trafiła do schroniska bardzo zaniedbana, miała kołtuny na całym ciele, do tej pory jeszcze nie wszystkie udało się wyciąć (wymaga to pewnej wprawy i obycia z królikami). Z tego co usłyszałam królinka jest bardzo miła i przyjacielska, nie boi się psów i kotów. Zapowiada się na cudownego przyjaciela. Czekam na maila od niej, ma mi wysłać kilka zdjęć uszatka, przy następnej wizycie sporządzimy metryczkę i mam nadzieję, że królewna trafi na stronę adopcyjną.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
W SCHRONISKU W OLSZTYNIE SĄ TRZY PIĘKNE USZOLCE
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2009, 12:09:15 pm »
Podnoszę.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan