Autor Wątek: Roczna króliczka rasy Tan do adopcji  (Przeczytany 3702 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aga z Miśkiem

  • Gość
Roczna króliczka rasy Tan do adopcji
« dnia: Czerwiec 01, 2009, 14:18:42 pm »
Odebrałam ze wsi ,KRÓLICZKE bardzo ładna nie moge jej zatrzymac ponieważ sama mam 6 królików ,najlepiej do domu bez dzieci ponieważ dzieci sie nad nią znęcały i nie chciałabym aby przechodziła dodatkowego stresu ,króliczka bardzo sympatyczna i spokojna ,dzieci biegały z nią na smyczy ciągnąc ją po betonie nawet gdy nie chciała już iśc ,jak ją odebrałam miała masakrycznie duże oczy i serduszko mało jej nie wyskoczyło ,potrzebuje dobrego uczciwego człowieka ;(

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Roczna króliczka rasy Tan do adopcji
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2009, 14:21:44 pm »
Jezu, co za koszmar :( I taki piękny króliczek...
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Aga z Miśkiem

  • Gość
Roczna króliczka rasy Tan do adopcji
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2009, 14:23:11 pm »
może to zdjęcie lepsze .Serce sie kroi na kawałeczki ,powiedzcie czasami dzieci to największe potwory ,ale to wina rodziców bo moje dzieci naprawde są uczuciwe .Wracamy z lecznicy mała ma około 8 miesięcy waży 2 kg większa już nie będzie ,jest zdrowa tylko troszeczke ucierpiała na tym betonie ,mamy maśc z antybiotykiem ,narazie dopuki nie wydobrzeje ta rana to nie oddam ,ale szukam już odpowiednich właścicieli ,

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Roczna króliczka rasy Tan do adopcji
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2009, 15:03:49 pm »
koszmar..najlepiej, jeśli króliczka zostanie oddana do adopcji przez SPK, wtedy będziesz miała pewność, że nowy opiekun został sprawdzony



Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Roczna króliczka rasy Tan do adopcji
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2009, 20:36:44 pm »
Straszne :(
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Aga z Miśkiem

  • Gość
Roczna króliczka rasy Tan do adopcji
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2009, 20:39:01 pm »
Dziewczyny a jak to załatwic przez SPK ,bo ja tak bardzo sie nie znam jestem starszą babką :hahaha

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Roczna króliczka rasy Tan do adopcji
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2009, 20:47:34 pm »
Napisz maila na adopcje@kroliki.net - napisz w nim, dlaczego chcesz oddać królika przez SPK, co o nim wiesz (wiek, płeć, kastracja, podawane jedzenie, szczepienia itp. itd.) i zostaw namiary na siebie. Adopcje są bezpłatne - nie ponosisz kosztu oddania króliczka. Dobrze by było, gdyby do czasu znalezienia mu domku mógł przebywać u Ciebie - Stowarzyszenie ma niekończące się trudności z pozyskiwaniem domów tymczasowych dla króliczków. Jeśli może zostać chwilowo u Ciebie - też zaznacz to w mailu. Skontaktuje się z Tobą pośrednik adopcyjny i szczegoły dogracie między sobą.

Pozdrawiam
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Aga z Miśkiem

  • Gość
Roczna króliczka rasy Tan do adopcji
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 01, 2009, 23:25:26 pm »
o dzięki wielkie napewno zostawie ją u siebie do czasu znalezienia domku stałego