Autor Wątek: Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)  (Przeczytany 5252 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tusiak

  • Gość
Witam,

Szukam towarzystwa dla Tuśki, która latem będzie poddana kastracji, tak jak w tytule najlepiej żeby był to wykastrowany samiec.
Mile widziany krótkowłosy król, najlepiej karzełek niderlandzki, albo baranek miniaturowy (krótkowłosy, ponieważ utrzymanie futra mojego Tusiaka graniczy z cudem, i obawiam się że nie podołam z drugim skołtunionym futrem ciągnącym się po ziemi).

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2009, 11:17:11 am »
powtarzam po raz kolejny - czemu nie zajrzysz tutaj? http://www.adopcje.kroliki.net/ :)
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.


Tusiak

  • Gość
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2009, 16:29:26 pm »
No właśnie patrzę na Maksa, tylko jeśli on mimo kastracji nadal ma odruch obrony terytorium to nie bardzo widzę zaprzyjaźnianie go z Masakrą  :(  a szkoda, bo śliczny jest  ;(

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2009, 16:41:49 pm »
no tak ale powiem ci że Pysiek na początku ( ok tydzień po kastracji ) też bronił swojej klatki i potrafił mnie przy tym dotkliwie ugryść , a teraz to bardzo złagodniała i już nie broni swojej klatki :)

Nuna

  • Gość
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 31, 2009, 16:43:56 pm »
To nie znaczy, ze na terenie Masakry tez bedzie taki chojrak :)

Tusiak

  • Gość
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2009, 16:56:39 pm »
Tylko że Maks jest 1,5 roku po kastracji :D no nic, zobaczymy co i jak, na razie czekam na odpowiedź osoby która zajmuje się pośredniczeniem w adopcji tego konkretnego uszala i zobaczymy co będzie dalej.

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 31, 2009, 17:34:22 pm »
Tusiakchyba że :/
Ale to nieznaczy że będzie agresywny wobec innego królika ;)

Tusiak

  • Gość
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 31, 2009, 17:42:09 pm »
Hm, dlatego zadałam odpowiedniej osobie pytanie o jego ewentualne interakcje z innymi królikami i zobaczymy co mi powiedzą w tej sprawie :)
Nie wiem czy to ma znaczenie jakiej płci będzie ten drugi królik, ale może z królicą by się chłopak dogadał - w końcu mało która kobieta odrzuci możliwość wsparcia się na silnym, męskim ramieniu  :lol .

[ Dodano: Pon Cze 01, 2009 3:24 pm ]
Właśnie dostałam odpowiedź od osoby zajmującej się adopcją Maksa i wygląda na to że nic z tego, bo jak mi napisano Maks jest bardzo terytorialny mimo kastracji i nawet wcześniejsze próby zaprzyjaźniania go z innymi uszatymi skończyły się niepowodzeniem.

Przewertowałam dziś uszatą.com i szczerze mówiąc wychodzi na to że zaprzyjaźnianie wysterylizowanej parki lub 2 samiczek chyba aż tak bardzo się stopniem trudności nie różni, a na tej samej stronie  jest tyle króliczych śliczności, jak chociażby błękitnooka Nube. Dordzcie, co zrobić? Bo właśnie zastanawiam się nad staraniem się o nią a jakimś samczykiem z tej samej strony.

Co prawda Masakra jest jeszcze przed sterylką, ale mieszkam w domu którego całkowita powierzchnia wynosi 102m, mam możliwość zapewnienia spokoju Masakrze kiedy będzie dochodziła do siebie po kastracji, i jednocześnie wybiegu dla nowego uszatego domownika, mam możliwość zorganizowania tego w taki sposób żeby nie wchodziły sobie w drogę póki obie nie będą na to gotowe  psychicznie i fizycznie.

gwiazdand

  • Gość
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 03, 2009, 18:44:44 pm »
Tusiak mam króliczka samczyka 3 miesiace bez kastracji oczywiscie ale zaprzyjazniony z moimi 3 kroliczkami kochany maly dlugowlosy baranek zajrzyj na moja galerię.

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 03, 2009, 18:51:00 pm »
moze spojrz na Mikiego Niebiesko Oczko - oczka ma faktycznie prześliczne i słodka z niego kuleczka :)

http://www.adopcje.kroliki.net/adopcje/miki_no.html
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Tusiak

  • Gość
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 03, 2009, 22:17:38 pm »
Dziewczyny, dzięki za fotki i porady, tylko że jakoś czuję że inaczej jak na własną rękę nie uda mi się przygarnąć drugiego uszatego.
Jakoś nie mam szczęścia do załatwiania czegokolwiek przez internet, pozostaje mi wizyta w schronisku w Szczecinie albo śledzenie ogłoszeń na szczecińskim infoludku, eh szkoda i to wielka  :(
Biorąc króla z adopcji przynajmniej wiem czego się spodziewać, a tak nie będę miała pewności ani czy zdrowy, (bo nawet przy oględzinach nie wszystko wychodzi), ani czy wykastrowany (ponieważ Masakrę dopiero to czeka i sama nie wiem którą z nas bardziej ta myśl przeraża wolę mieć chociaż jedno zwierzątko które już ma za sobą to nie fajne aczkolwiek konieczne przejście). No nic, pozostaje mi w tym czarnym nastroju iść spać (i mieć nadzieję że nikogo po drodze do łóżka nie pogryzę). Dobranoc wszystkim  :przytul .

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 03, 2009, 22:33:43 pm »
Cytat: "Tusiak"
jakoś czuję że inaczej jak na własną rękę nie uda mi się przygarnąć drugiego uszatego. Jakoś nie mam szczęścia do załatwiania czegokolwiek przez internet

No to szkoda, że tak czujesz. Ale nic na siłę. Moim zdaniem jednak adopcje to nie jest załatwianie królika przez internet. Ale jestem przekonana, że króliś ze schroniska będzie równie dużą radością, jak adoptowany z SPK i z pewnością czekających na domek w schroniskach nie brakuje. Zatem powodzenia i dobranoc :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Tusiak

  • Gość
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 04, 2009, 05:52:11 am »
Ja nie mówię o "załatwianiu królika przez internet", bo to nie biurko czy inna szafka.
A tu, na miejscu widzę całą masę czekających na domek biedaczków, aż szkoda że mam warunki na przygarnięcie tylko jeszcze jednego.  
Zresztą, jak dałam  ogłoszenie na pewnej szczecińskiej stronie że przygarnę  królika (a jeszcze tego samego dnia odebrałam Tusiaka) to odzew był taki że nie nadążałam z odbieraniem telefonów. I o dziwo w większości baranki.

alexia180

  • Gość
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2009, 12:42:04 pm »
Hej:) Napisałam Ci już PW w tej sprawie. Tak więc przy najbliższej okazji proszę sprawdź skrzynkę.:) Pozdrawiam serdecznie.OLA

Offline bea i tomek

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 290
Szczecin - przygarnę królika (samczyka, najlepiej kastrata)
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2009, 11:03:13 am »
Czy ta sprawa jest jeszcze aktualna?