Autor Wątek: biały mocz?  (Przeczytany 15147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sandal

  • Gość
biały mocz?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 03, 2009, 21:19:32 pm »
No właśnie - to Pani Szymańska, która jest polecana taką kontrolę mi przeprowadziła. Spróbuję teraz w którejś z tych innych przychodni...

Tolinka

  • Gość
biały mocz?
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 03, 2009, 22:03:00 pm »
Sandal, jak pani Szymanska ci taka kontrole przeprowadzila?To dobrze ze sie nie fatygowalam taki kawal drogi jechac i zdecydowalam sie na doktora Poplawskiego z Oliwy,super lekarz,przez tel nawet wytlumaczy co i jak.

kwiatuszek2021

  • Gość
biały mocz?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 10, 2009, 19:55:40 pm »
witam. co do bialego moczu to wlasnie zauwazylam u toffiego taki:( (gdyby mi sie na moich oczach nieposiusial na kanape pewnie bym juz nie zauwazyla jakby wsiaklo) moj zadnej kostki wapiennej nie ma, ostatnio jadl tylko sianko, marchewke i 2 male galazki koperku dziennie nic poza tym. a i przegotowana wode do picia... cos z tych rzeczy mu zaszkodzila czy leciec z nim do weta? nie wyglada na chorego normalnie swiruje jak zawsze:) no ale ten mocz normalny nie jest. a i zdaje sie byc ciut gesciejszy od normalnego albo przez ta biala barwe mi sie wydaje... co robic?

Aneczka

  • Gość
biały mocz?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 11, 2009, 09:37:36 am »
w ten sposób króliczek usuwa nadmiar wapnia z organizmu (biały nalot w moczu)

justyna-gda

  • Gość
biały mocz?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 24, 2009, 22:18:01 pm »
sandal, tylko nie próbuj na morenie tam p. dr od królikow uważa że powinno się z nich robić rekawiczki zanim futro zaczyna im wypadać, no i wydaje mi się że z jej powodu odszedł mój Śp. Nusiek.