Autor Wątek: Szukam Katowice-Poznań,Wrocław-transport klatki  (Przeczytany 3238 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Szukam Katowice-Poznań,Wrocław-transport klatki
« dnia: Maj 27, 2009, 12:23:46 pm »
Witam,tak jak w temacie :) Poszukuję transportu klatki setki z Krakowa do Poznania  :lol
Edit: teraz z Katowic do Poznania lub chociażby Wrocławia

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Szukam Katowice-Poznań,Wrocław-transport klatki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2009, 12:52:39 pm »
Mam namiary na dziewczynę, która jeździ trasą Poznań - Kraków, Kraków - Poznań. Przewoziła mi królasy do adopcji. Podam ci namiary na PW.

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Szukam Katowice-Poznań,Wrocław-transport klatki
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2009, 11:40:31 am »
Ta dziewczyna owszem jedzie niedługo,ale będzie miała psa  Husky i nie wie czy będzie musiała go wnosić do pociągu,nie zna charakteru-nie powiedizła nie,ale to jednak spore obciążenie dla niej(klatke stwierdziła,że jakoś by przywiązała do plecaka)Ogólnie jedzie w nocy dodatkowo i nie wiem,czy ktoś da radę pomóc w wyładunku na miejscu.Znalazłam inny transport,ale do jutra do 16stej klatka musiałaby trafić z Krakowa do Katowic/Tarnowskich Gór.Może na tej trasie coś się uda??

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Szukam Katowice-Poznań,Wrocław-transport klatki
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2009, 13:06:39 pm »
a nie prościej wysłać ją po prostu kurierem? to koszt około 30 złotych, a przesyłkę masz następnego dnia pod drzwiami (ja tak wysyłałam sporo rzeczy przy przeprowadzce, za paczkę ważącą 15 kg zaplaciłam 37 zł)
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Szukam Katowice-Poznań,Wrocław-transport klatki
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2009, 16:02:43 pm »
Żeby ona docelowo miała trafić do mnie to pewnie bym tak zrobiła,ale ona pojedzie do Poznania do Kasiuli (dla Piegusa)Później ponownie musiałabym płacić za kuriera.Klatki za darmo nie dostałam,a gdybym miała płacic dwa razy to już taniej wyszłaby nowa :( I tak się cieszę,że uda mi się odciążyć klatkę Kasiuli tak prędko i w razie pilnej potrzeby będzie miała warunki do pomocy kolejnej królince.Budżet mam jakby mocno ograniczony ostatnio   :nie_powiem

[ Dodano: Pon Cze 22, 2009 4:55 pm ]
Szukam teraz trransportu z Katowic do Poznania lub chociaż do Wrocławia

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Szukam Katowice-Poznań,Wrocław-transport klatki
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2009, 12:20:09 pm »
Podnoszę wątek :)

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Szukam Katowice-Poznań,Wrocław-transport klatki
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 07, 2009, 09:19:00 am »
Nieaktualne