Autor Wątek: adopcja krolika  (Przeczytany 5699 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tolinka

  • Gość
adopcja krolika
« dnia: Maj 26, 2009, 17:38:50 pm »
Mysle nad adopcja kroliczka gdyz chce wypelnic pustke po mojej Trusi.I zeby Pola miala towarzyszke do zabawy,gdyz nie chce zeby byla sama.Chcialabym adoptowac kroliczka w wieku zblizonym do Polki,gdyz wydaje mi sie ze jest wieksza szansa ze sie dogadaja niz starszy krolik,choc pewnie nie ma na to reguly.Musze adoptowac krolika ze swojej miejscowosci?Czy moge tez z innego miasta?,gdyz mam juz wybranego kroliczka ktorego chcialabym adoptowac jest to Maja i obecnie znajduje sie w warszawie.Musze tylko wyslac jeszcze wiadomosc e-mail.Ile moze trwac adopcja?Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziekuje.

Aneczka

  • Gość
adopcja krolika
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2009, 17:51:09 pm »
Tolinka, jest juz mase takich tematów, to po pierwsze. Po drugie wszystkiego się dowiesz, jeśli przeczytasz regulamin adopcji umieszczony na stronie adopcyjnej, on rozwieje wszsytkie Twoje wątpliwosci

Tolinka

  • Gość
adopcja krolika
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2009, 18:01:44 pm »
Przeczytalam i nie znalazlam odp na swoje pytania,

Aneczka

  • Gość
adopcja krolika
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2009, 18:39:47 pm »
w formularzu adopcyjnym zaznaczasz, np, że chcesz, żeby SPK pomogło Ci zorganizować transport, raczej by tego tam nie było, gdyby królik musiał byc z Twojej miejscowości. Możesz wybrać każdego króliczka. Adopcje trwają bardzo róznie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
adopcja krolika
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2009, 19:49:08 pm »
Tolinka, napisz e mail do osoby zajmującej sie adopcja wybranego króliczka, od razu wyślij wypełniony formularz adopcyjny, który pobierzesz z http://adopcje.kroliki.net/dokumenty.html
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Tolinka

  • Gość
adopcja krolika
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2009, 21:55:30 pm »
nie wiem czemu ale nie moge pobrac tego formularza.

Aneczka

  • Gość
adopcja krolika
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2009, 23:43:28 pm »
Tolinka, napisz najperw maila do osoby od ktorej chcesz króliczka i poproś, żeby mailem wyslała Ci formularz, jeżeli adopcja jest jeszcze aktualna, życże powodzenia

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
adopcja krolika
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 27, 2009, 12:19:07 pm »
Zapytaj szybko,czy Maja bedąca w Warszawie jest nadal do adopcji...wysylaj formularz adopcyjny prędko i czekaj,,,Transport z Warszawy do Bydgoszczy,o ile to ci cos da i zdążycie... http://forum.kroliki.net/topics11/5612.htm
PS.Nasza Koki też jechała z Warszawy,tyle,że mieliśmy szczęście,bo znienacka sąsiad akurat jechał w delegację z pracy :)

Tolinka

  • Gość
adopcja krolika
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 27, 2009, 12:23:34 pm »
Wyslalam juz e-meila do Oli19 bo ona ma namiary na Maje i czekam teraz na odpowiedz,nie wiem moze wysle jej jeszcze wiadomosc sms ze wyslalam jej meila i coz Majcia

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
adopcja krolika
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 27, 2009, 13:08:51 pm »
Spokojnie, daj Oli czas na odebranie maila. Ola studiuje bardzo trudny kierunek i aktualnie jest w trakcie sesji, ale bardzo często sprawdza pocztę, także troszeczkę cierpliwości...

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
adopcja krolika
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 27, 2009, 13:34:29 pm »
Tolinka, nie otrzymała żadnego maila w sprawie Mai



Tolinka

  • Gość
adopcja krolika
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 27, 2009, 14:01:04 pm »
ja wyslalam meila na ola.glowacka@krolik.net.Moze nie ten adres albo z tego wrazenia pomylilam osoby

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
adopcja krolika
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 27, 2009, 14:11:42 pm »
Cytat: "Tolinka"
ola.glowacka@krolik.net

Końcówka adresu to @kroliki.net a nie @krolik.net - zobacz, czy dobrze napisałaś :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Tolinka

  • Gość
adopcja krolika
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 27, 2009, 14:20:47 pm »
no to teraz jestem w domu,zjadlam i i teraz dopiero poszedl meil.Dzieki cibosniak,

[ Dodano: Sro Maj 27, 2009 4:47 pm ]
Jestem zalamana formularza adopcyjnego nie moge sciagnac,nie wiem czemu,Ola przyslala mi zalacznik w meilu tego tez nie moge otworzyc bo pisze biezace ustawienia nie pozwalaja na otwarcie tego pliku,nie wiem co zrobic.W tym formularzu odpowiada sie na jakies pytania tak?Wie ktos jakie to sa pytania i muglby mi napisac je wszystkie?,jezeli to jest wogule mozliwe,bo bym wtedy w meilu wyslala Oli odpowiedzi gdyz Majusia jest do adopcji.

[ Dodano: Sro Maj 27, 2009 6:48 pm ]
A moze ktos wie jakim programem mozna sciagnac ten formularz?Tak zebym mogla go w miare szybko zainstalowac i sciagnac.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
adopcja krolika
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 27, 2009, 21:39:54 pm »
Nie wiem jak ci pomóc w kwestii technicznej, ale formularz jest tak ułozony, że sie nie da po prostu pytań przepisać.
A moze by sie dalo, ale watpie, że ktos ma na to czas.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
adopcja krolika
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 27, 2009, 21:43:21 pm »
Tolinka, napisz mi na pw swój adres mailowy - wyślę Ci formularz.
Masz zainstalowany MS Office na kompie? Jeśli tak - którą wersję?
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Tolinka

  • Gość
adopcja krolika
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 27, 2009, 23:06:40 pm »
Ja mam duzo czasu.Nie wiem moze komus by sie udalo to sciagnac,wydrukowac i mi przeslac przez poczte ten formularz,spelnie kazde zyczenie tej osoby,bym wtedy recznie wypelnila ten formularz i jakos dogadala sie z Ola zeby jej odeslc.Bojuz nie wiem corobic ten formularz otwieralam roznymi programa i i nie chce sie sie otworzyc tak jak powinien._Pomuzcie

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
adopcja krolika
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 27, 2009, 23:14:16 pm »
Tolinka, napisałam Ci pw i wysłałam formularz w pdfie. Spokojnie - no stress  :> wszystko zrobić da się ;)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Aneczka

  • Gość
adopcja krolika
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 28, 2009, 16:26:53 pm »
jezeli biezace ustawienie nie pozwalaja na wyswietlenie to musisz go zapisac, wejsc we wlaśiwośći i tam odblokowac zabezpieczenia, bo to prawdopodobnie antywir Ci tego nie pozwala wyswietlić