Autor Wątek: 2 króliczki muszę niestety oddać :(  (Przeczytany 20825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tolinka

  • Gość
2 króliczki muszę niestety oddać :(
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 17, 2009, 21:41:15 pm »
gohai, nie martw sie bedzie wszystko dobrze,zobaczysz.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
2 króliczki muszę niestety oddać :(
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 17, 2009, 23:40:53 pm »
gohai będziemy sie starać znaleźć dla nich dobry dom. Dlatego nie oddajemy ich byle komu. Adopcje trwają i jak czasem czytacie na forum, ze ktoś sie niecierpliwi my naparwdę potrzebujemy czasu, ze znaleźć odpowiedniego opiekuna dla naszych podopiecznych. Juz wiem, ze dziewczynki moze adoptować ktoś z Wrocławia albo Warszawy czy Torunia. Niestety inne miasta z uwagi na brak odpowiedniej opieki weterynaryjnej odpadają. Fifi musi być pod stałą kontrolą.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

olga

  • Gość
2 króliczki muszę niestety oddać :(
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 24, 2009, 16:16:56 pm »
Dziewczyny sa właśnie u mnie.
dziś Bezowa rozpoczęła kuracje antybiotykową i tak jeszcze przez 4 czy 5 tygodni.Mam problem z poprawnym ich nazwaniem-na czarną mówię Fifi a na Beżową Łatka.Tak było w adopcjach i dlatego trudno mi teraz dojsc do ładu z ich imionami :P
Beżowa panna jest bardzo dzielna i oswoiła sie troszkę z domem i samodzielnym wychodzeniem na zewnątrz klatki,nie czeka juz,na to co zrobi Czarnula.Mysle,ze byla nieswoja prze te ząbki a teraz jakby odzyła.
Pisałam już bezpośrednio Maro,że moim skromniutki zdaniem dobrze by było je rozdzielić z tego względu,że Czarnula atakuje bardzo często Beżową i jedyne,czego pragnie to towarzystwa człowieka.Wręcz zabrania tamtej podchodzenia do mnie i do miejsc,w których sie wyleguje.To nie jest normalny układ alfa-omega tylko terror,który sie nasila im bardziej Czarna chce sie zaprzyjaźnić ze mną.Traktuje je równo,ale wczoraj doszło do naprawdę ostrego ataku, nocuja zatem osobno i są pod baczna obserwacją.
Kolejny zastrzyk u weta w sobotę a od poniedziałku sama będę ją kłuć ;(

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
2 króliczki muszę niestety oddać :(
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 24, 2009, 19:16:43 pm »
Po bardzo długich debatach z Olą doszłyśmy do wniosku, ze rozdzielimy królice. Beżowa zostanie na razie na leczeniu u Oli a Czarnulka jest gotowa do adopcji. Kto przygarnie króliczkę ?
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

olga

  • Gość
2 króliczki muszę niestety oddać :(
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 24, 2009, 19:43:30 pm »
:DD Dodam,ze Czarna jest super-inteligentnym króliczkiem!Sama się bawi,podrzuca noskiem zabawki,jest ciekawa świata i niczego się nie boi.Dawno nie miałam do czynienia z takim bystrzakiem.Będzie naprawdę pociechą w każdym domu,jeśli ktoś bezwarunkowo poświęci jej czas.Wymaga uwagi od człowieka i bardzo lubi się przymilać,towarzysz z niej znakomity!

gohai89

  • Gość
2 króliczki muszę niestety oddać :(
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:17:23 pm »
hej póki co nie moge sobie przypomnieć hasła, cos mi wyleciało z głowy kompletnie wiec sie jeszcze raz zarejestrowałam, jak się mają króliczki??

olga coś nam wtedy nie wyszło, może spróbujemy jeszcze raz by sie spotkać z tymi dokumentami?

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
2 króliczki muszę niestety oddać :(
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 09, 2009, 13:23:36 pm »
gohai89, króliczki trafiły w badzo dobre ręce ich Fiszka odzyła i bedzie sterylizowana Łacia niestety ma cały czas problemy z zebami, ale Ola o nia bardzo dba.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni