Autor Wątek: Adoptuję królika/ki  (Przeczytany 8438 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rabbitfriend

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« dnia: Maj 20, 2009, 14:04:26 pm »
Witam was wszystkich. W związku z tym, że wiele królików nie ma stałych domów, a nawet tymczasowych - adoptuję królika. Albo 2 króliki. Dziękuję.

Nuna

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 20, 2009, 14:43:52 pm »
Przemysl jeszcze swoja decyzje bo niektore uszaki siusiaja na lozko,bobkuja po calym pokoju, obgryzaja tapety, kable, kwiaty i listwy przypodlogowe, robia azurowe firanki ze spodni swoich wlascicieli, gryza, drapia itd.

Jesli Cie to nie przeraza to zajrzyj tu :
http://adopcje.kroliki.net/
i poszukaj swojego szczescia  :lol

Rabbitfriend

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 20, 2009, 14:50:39 pm »
Hihi miałąm już uszatka więc zdaję sobie sprawę jak jest. Kable mam w domu pozabezpieczane. Mój już nieżyjący króliś też czasem nasikał na łóżko, ale dało się go oduczyć. Szukam najlepiej dwóch uszatków, może będzie im wtedy raźniej. Wysłąłąm kilka maili do osób które zajmują się adopcjami puchatych. I czekam.

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 20, 2009, 15:04:28 pm »

Rabbitfriend

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 20, 2009, 15:10:34 pm »
A czy oni nie są już w adopcji?

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2009, 16:28:39 pm »
nie bardzo rozumiem o co ci chodzi ...
w każdym razie z tego co wiem to wciąż szukają domu ;)

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 20, 2009, 16:55:03 pm »
J&M miały pójść do adopcji. Jednak dziewczyna, która miała je adoptować przestała się odzywać. Nie doszło także do wizyty domowej. Dlatego króliczki nadal szukają domu.

Rabbitfriend

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 20, 2009, 23:32:03 pm »
Oj przepraszam. Chodziło mi o to że ktoś mi wcześniej napisał że są adoptowane, jak chciałam je adoptować. Ja je z chęcią wezmę. Razem oczywiście :)

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 21, 2009, 06:37:59 am »
Rabbitfriend no to wysyłaj formularz i powodzenia ;)

Dorota1000PNS

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 21, 2009, 13:17:02 pm »
Trzymam kciuki :)

Rabbitfriend

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 21, 2009, 14:54:57 pm »
Dziękuję Wam wszystkim! Formularz wysłałąm i czekam na odpowiedź:) Może niedługo królisie będą mieć nowy ciepły dom!  :jupi

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 21, 2009, 14:56:43 pm »
Rabbitfriend będe trzymać kciuki  :DD
no a moje uszaki łapki ( i uszka :P )

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 21, 2009, 16:18:22 pm »
Rabbitfriend,  dlaczego zmieniłaś nick na forum? Twój pierwszy to Majusia175. Już założyłaś jeden temat o adopcji królika http://forum.kroliki.net/topics8/5463.htm

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 21, 2009, 16:41:02 pm »
Wataha :wow ty detektywie  :rotfl2
Rabbitfriend, to prawda ?

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 21, 2009, 18:37:52 pm »
:oh:
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 22, 2009, 23:02:48 pm »
:DD

żenada

[ Dodano: Pią Maj 22, 2009 11:09 pm ]
Jestem tu nowa, ale wiecie co?
Ten nick coś nie grał, był za bardzo "przyjacielski".

Diabeł tkwi w szczegółach  ...



:brawo:Wataha  :doping:
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3


Rabbitfriend

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 24, 2009, 23:40:36 pm »
A może zamiast obwiniać to lepiej zapytać? to akurat kieruję do koleżanki post wyżej! 3 dni mnie tu nie było i już lecą jakieś oskarżenia. Przepraszam przez te burze u nas jakiś czas nie było internetu. Aż się przeraziłam jak zobaczyłam to co tutaj piszecie, dlatego też od razu wyjaśniam. Zaczęło się od tego że moja najmłodsza siostra bardzo chciała mieć królika. Chodziła za rodzicami i za mną i błagała o zwierzaka na urodziny. Wczoraj się dowiedziałam że założyła temat na kroliki.net i ten temat także przeczytałam. Wcześniej nie wiedziałam o tym dlatego też założyłam temat o adopcji bo rodzice w końcu zgodzili się na uszatego ale nie z żadnego zoologicznego gdyż królika ze sklepu już miałam i był bardzo chory :( Przykro mi że zakładając konto na tym portalu moja sis wpisała wszędzie moje dane a nie swoje- tłumaczyła to tak: nikt na poważnie nie wziął by prośby małolata o królika więc podałam się za ciebie. Przepraszam za zamieszanie. Dodam że komputer znajduje się u niej w pokoju i niestety ona korzysta z niego częściej niż ja. Dlatego też proszę mnie nie oskarżać tylko na następny raz pytać- zwłaszcza osoby będące na tym forum od niedawna. Dziękuję i pozdrawiam.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 25, 2009, 20:23:13 pm »
Hmm nie wiem jak inni, ale ja jestem niedowiarkiem i nie wierzę - moze niesłusznie, ale nie wierzę ci, po prostu.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

AdaR_87

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 25, 2009, 21:07:58 pm »
Ja nie wierzę podobnie jak Ciapusia. Coś za bardzo to jest zamotane żeby można było uwierzyć.

Tolinka

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 25, 2009, 22:04:56 pm »
pokrecone moze i jest ale nie trzeba odrazu weszyc jakiegos podstepu,zreszta nie wiem co o tym myslec,dziewczyny racje macie bo jest to troche dziwne, :DD

Rabbitfriend

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 26, 2009, 11:26:05 am »
Ale nie rozumiem co jest w tym dziwnego. moja siostra nigdy nie podaje swoich danych osobowych, obojętnie na którym portalu się zarejestruje.
Czy to forum o królikach , czy o psach, czy jakieś inne zawsze podaje się za mnie albo za paulinę.

Aneczka

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 26, 2009, 16:36:52 pm »
Rabbitfriend, to może najwyższy czas, wytłumaczyć siostrze, ze to ani dobre, ani mądre, a nawet nielegalne
Mnie sie ta sytuacja też nie podoba

gusieńka:)

  • Gość
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 26, 2009, 18:16:51 pm »
Tak sobie czytam i myśle że dziwnie podejrzane to wszystko...

Offline realia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1677
  • Płeć: Kobieta
Adoptuję królika/ki
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 27, 2009, 14:00:52 pm »
Cytat: "Rabbitfriend"
A może zamiast obwiniać to lepiej zapytać? to akurat kieruję do koleżanki post wyżej! 3 dni mnie tu nie było i już lecą jakieś oskarżenia. Przepraszam przez te burze u nas jakiś czas nie było internetu. Aż się przeraziłam jak zobaczyłam to co tutaj piszecie, dlatego też od razu wyjaśniam. Zaczęło się od tego że moja najmłodsza siostra bardzo chciała mieć królika. Chodziła za rodzicami i za mną i błagała o zwierzaka na urodziny. Wczoraj się dowiedziałam że założyła temat na kroliki.net i ten temat także przeczytałam. Wcześniej nie wiedziałam o tym dlatego też założyłam temat o adopcji bo rodzice w końcu zgodzili się na uszatego ale nie z żadnego zoologicznego gdyż królika ze sklepu już miałam i był bardzo chory :( Przykro mi że zakładając konto na tym portalu moja sis wpisała wszędzie moje dane a nie swoje- tłumaczyła to tak: nikt na poważnie nie wziął by prośby małolata o królika więc podałam się za ciebie. Przepraszam za zamieszanie. Dodam że komputer znajduje się u niej w pokoju i niestety ona korzysta z niego częściej niż ja. Dlatego też proszę mnie nie oskarżać tylko na następny raz pytać- zwłaszcza osoby będące na tym forum od niedawna. Dziękuję i pozdrawiam.


TAK, jestem na forum od niedawna, ale to świadczy tylko i wyłącznie na moją korzyść. Chcę się dokształcać w tym temacie. Czyli + dla mnie  :heej
Nie rozumiem dlaczego poruszyłaś tą kwestię (pytanie retoryczne z mojej strony oczywiście). Potraktuję to więc bardziej, jako komplement - dziękuję :)

Ja Tobie nie wierzę i tyle. Mogę mieć swoje zdanie i takie też ono jest.
Nie musisz mnie lubić, nie muszę Tobie odpowiadać ani być dla ciebie miła.
Sprecyzuję: tu chodzi o króliki a nie o przyjaźnie :)

Reasumując:
Po Twoich wypowiedziach nie oddałabym Tobie mojej kiełbasy z lodówki, a co dopiero króliczka...

A co do Twojej siostry...powinnaś uważać, bo nie zdziwię się jak w niedługim czasie przyjdzie do Ciebie pismo z Banku, że został Tobie udzielony kredyt na 100 000, a siostra przyśle Ci pocztówkę z Taiti  :DD

[ Dodano: Sro Maj 27, 2009 2:40 pm ]
Zresztą koleżanko - masz ten sam styl wypowiedzi co MAJUSIA175
( http://forum.kroliki.net/topics8/5463.htm )

Czytałaś regulamin?
Cyt:
"21. Zabrania się aktywnego używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę lub specjalnego zakładania kolejnego konta, aby uniknąć nadzoru. "
Kasiula86 - Dziękujemy z całego serca :*
Nasza Galeria: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6604.0 :)

Amantek, Diabliczko - Kocham Was i zawsze będę <3 <3