Autor Wątek: Przyjme króliczka z klatką  (Przeczytany 4844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tygrysiczka

  • Gość
Przyjme króliczka z klatką
« dnia: Maj 15, 2009, 23:24:39 pm »
Witam
Jeśli ktoś by Miał do oddania króliczka miniaturkę najlepiej samiczkę młodą z klatką była bym zainteresowana miałam kiedyś króliczka  ale padła Mi ze starości i bardzo to przeżyłam bo była Mi bardzo bliska chodź Minęło już 5 lat to i tak jest w mojej pamięci   dziś chce znowu zaryzykować i postanowiłam przygarnąć i obdarzyć ponownie uczuciem puszystą kuleczkę =)

Tolinka

  • Gość
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2009, 23:36:58 pm »
przeciez mozesz zglosic sie do adopcji

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2009, 23:37:12 pm »
Witaj!
Wejdź na stronę adopcyjną i zobacz, który króliczek najbardziej by Ci odpowiadał. Skontaktuj się mailowo z osobą odpowiedzialną za adopcje i czekaj cierpliwie na odpowiedź :)

PS. Nie pisz "padła" :( Bo to okropnie brzmi. Zwierzęta umierają. Nie wstydźmy się tego określenia. Nie jest ono zarezerwowane tylko dla ludzi.

Tolinka

  • Gość
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 15, 2009, 23:39:33 pm »
nie wiem czemu ale jakos nie ufam tej dziewczynie glupie jakies sformulowania typu padla

tygrysiczka

  • Gość
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2009, 00:20:47 am »
Tolinka przykro Mi ze nie ufasz mi bo nie mam złych intencji po prostu przypadkowo wpadł Mi adres tego forum i bardziej upewniło Mnie w Moim postanowieniu by przygarnąć króliczka
po utracie Swojej śnieżki  .

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2009, 09:44:31 am »
Tolinka nierozumiem czemu tak ostro ?
bo ci się coś "wydaje" ?

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2009, 10:00:55 am »
Och nie czepiajcie się jej  :oh: . Dobrze chociaż , że chce zaadoptować takiego królasa . Życzę powodzenia !  :przytul

tygrysiczka

  • Gość
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2009, 11:59:06 am »
Fallen u Mnie wszystkie zwierzątka były po przykrych wspomnieniach (przejściach) Mam kotka Syjamskiego którego odkupiłam od pijaka  za 50 zł przed weterynarzem był mały i chory i bardzo wyczerpany dziś kotek (morus)ma 5 lat ;p chodź Moja Mama twierdzi ze to jej kot ale Ja troszczę sie o niego Mam tez sunie tez po przejściach bo jako szczenie była bita i katowana odebrałam Ją właścicielowi grożąc Mu ze pozwę go do sądu o znęcanie sie nad zwierzęciem . śnieżka Mój jedyny w życiu króliczek zasnęła Mi na kolonach 5 lat temu pierwsze nasze spotkanie było w sklepie zoologicznym była tam głodzona i zaniedbana nikt nie chciał jej kupić  w tym samym dniu wzięłam wszystkie oszczędności i kupiłam Ją z klatka
pierwszy dzień jej u Mnie w domu  najchętniej by spędziła przy misce z jedzeniem.
Wiec jestem zdania że każda istotka na tym świecie powinna mieć dobre wspomnienia i dobra miłą ciepłą przyszłość

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 16, 2009, 12:04:18 pm »
tygrysiczka, na pewno jest króliczek, który czeka na Ciebie :) Wiele adopcyjnych oddawanych jest wraz z akcesoriami. Życzę powodzenia w adopcji ;)

Aneczka

  • Gość
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2009, 15:54:22 pm »
A to link do strony adopcyjnej, bo jakoś nikt do tej pory nie podał: http://www.adopcje.kroliki.net/
Powodzenia

Elzbietonka

  • Gość
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2009, 21:29:48 pm »
Ja tylko dodam coś:
Cytat: "tygrysiczka"
nie wiem czemu ale jakos nie ufam tej dziewczynie glupie jakies sformulowania typu padla

czasami nie warto oceniać ludzi po pozorach...
Ludzie z różnych środowisk, a nawet różnych rejonów fizycznogeograficznych używają różnych sformułowań. U nas np. o zwierzęciu mówi się, że "zdechło", chociaż ja wolę określenia "odeszło".

Życzę powodzenia w adopcji uszatka  :DD

tygrysiczka

  • Gość
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 17, 2009, 20:25:46 pm »
formularz już wczoraj wypełniłam i wysłałam  więc czekam =) na odpowiedz co do króliczka czy go dostane czy nie mam nadzieje ze tak =)

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 17, 2009, 20:36:58 pm »
Czyli już niedługo może być o jednego szczęśliwego króliczka więcej :D

tygrysiczka

  • Gość
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 17, 2009, 22:20:46 pm »
mam nadzieje ze będzie szczęśliwa u Mnie a jak będzie osamotniona  to jej towarzysza wezmę by mogła  pogadać Sobie =) i była bardziej radosna  :DD ale pierw będę miała robotę z oswajaniem króliczki ze zwierzakami czyli kotem i sunią mam nadzieje ze sie jakoś zgodzą a jak nie to będzie miała 1 pokój do dyspozycji :)

Tolinka

  • Gość
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 18, 2009, 07:12:25 am »
Zycze ci aby adopcja przebiegla pomyslnie,i sorry ze tak najechalam na ciebie,nie powinnam byla. :przytul

tygrysiczka

  • Gość
Przyjme króliczka z klatką
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 18, 2009, 09:20:42 am »
Tolinka nic sie nie stało =) wybaczam i częściowo Cię rozumie bo kierujesz sie dobrem puszystych kuleczek  :bukiet