Autor Wątek: slawni i kroliki  (Przeczytany 4476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alessa

  • Gość
slawni i kroliki
« dnia: Lipiec 09, 2005, 12:55:59 pm »
kapi napisala mi ze spk planuje  znalezienie i prezentacje sławnych osób mających króliki i uwazam ze to bardzo dobry pomysl  :brawo:  tylko jak dotrzec do tym ludzi ?  Mysle ze chyba najlepiej byloby wciagnac do akcji dziennikarzy gazet i radio . Sadze ze sie to uda jezeli zaczniemy od malutkich telewizji ( takich na jedno miasto)  i lokalnych gazet no i radia chyba studenckie sie do tego najbardziej nadaja . Sama moge spróbowac skontaktowac sie z lubelskim radiem centrum tylko niech mi ktos napisze co dokladnie mam omowic z nimi , jakie broszurki itp im dac ( zeby nie pomysleli ze se przyszla wariatka i cos chce  ;-)  )

A jesli chodzi o apel rumburaka to pomyslalam ze mozna tez dzialac na allegro tzn wysylac maile z apelem rumburaka do osob ktore sprzedaja lub oddaja na allegro kroliczki mlodsze niz 8 tyg ( tylko grzeczne maile informujace bo mysle ze jezeli osoba zacznie byc atakowana i wyzywana to skutek bedzie odwrotny ,moze ci ludzie naprawde nie wiedza ze takie krolisie sa za male)  To by byla bardzo latwa praca codziennie tylko sprawdzac na allegro i wysylac , wystarczy miec stale łącze i byc zarejestrowanym  ( ja nie moge ani stalki nie mam ,ani nie jestem zarejestrowana :oh:  :oh:  no i jakos nie moge sie zarejestrowac nie wiem czemu :...:  )

narazie tyle wykombinowalam ale mam jeszcze jeden pomysla tylko musze to jakos sensownie napisac

Saphira

  • Gość
slawni i kroliki
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2005, 17:50:50 pm »
Ja gdzieś czytałam o takiej aktorce co ma królisia :)))Taki słodki czarny, tylko niech sie przypomnę jak ona się zwała hmmmmm.... Olga Borys chyba :/ To ta co w lokatorach na początku grała :] Życze powodzenia w akcjii :) Acha i jej króliczek nazywał się Pyszałek :) Taki fajny czarniutki :)

Offline kapi

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1432
    • http://www.kapiszonek.prv.pl
slawni i kroliki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2005, 00:20:37 am »
alessa, w sprawie reklamy rozmawiaj z Magdą > pr@kroliki.net to leży w jej kometencjach :)

Apel R. ( jak pisałam w mailu) jest wstrzymany, ze względu na wyjazd koordynatora.
Do rozwinięcia tematu wrócimy w pażdzierniku.

a to co piszesz to działania grupy adopcyjnej, nie wiem kto przejął allegro ale Martulka będzie na pewno wiedziała.

Saphira, też czytałam o króliczku Olgi Borys chyba w Czterech Łapach.
Każdy ma takiego królika na jakiego sobie zasłużył ;-)  
spk@kroliki.net

Martulkaa

  • Gość
slawni i kroliki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2005, 11:33:45 am »
Allegro sprawdza Ania a kupsprzedaj Ulpu

alessa

  • Gość
slawni i kroliki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2005, 20:19:18 pm »
hilary swank ma kroliczka i jeszcze 2 psy kota i papuge :D  brawa  :brawo:  dla niej 2 oskary i super babka