Autor Wątek: Irlandia - Polska  (Przeczytany 2960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emeska

  • Gość
Irlandia - Polska
« dnia: Maj 08, 2009, 16:36:29 pm »
Witam
Z przyczyn nie zaleznych ode mnie musze wracac z irladii do polski i nie wyobrazam sobie wyjechac bez moich 2 krolikow , potrzebuje informacji jak moge je przetransportowac , jak to wyglada, itp . Nie piszcie jezeli macie pisac uwagi typu " trzeba bylo myslec przy zakupie krolikow" bo wtedy nie zapowiadalo sie ze kiedykolwiek wroce do polski , jak napisalem wyzej jestem zmuszony do powrotu .
za wszystkie sensowne odp z gory wielkie dzięki

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Irlandia - Polska
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2009, 16:40:45 pm »
Ależ odpowiadałam Ci już kiedyś na taki temat  :>
http://forum.kroliki.net/topics45/4560.htm?highlight=irlandia
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Irlandia - Polska
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2009, 17:51:42 pm »
chyba ktoś ma sklerozę :diabelek
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

emeska

  • Gość
Irlandia - Polska
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2009, 18:05:31 pm »
zalatwilem transport , i mam wiekszy dylemat , bede jechal z firma kurierska , i ni emam pojecia jak przygotowac zajce do tak dlugiej podrozy? mysle ze minimum 20 godzin bedziemy jechac innej mozliwosci nie mam . boje sie ze cos moze sie im stac choc beda caly czas pod moja opieka , moze ktos kiedys przebyl jakas podroz z krolikami i wie jak to zrobic, karton, klatka czy yyy zapomnialem jak to sie nazywa do przewozenia zwierzat. wiem ze trzeba dac duzo siana zeby scianki i podloze bylo wylozone . Jakies sugestie??????

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Irlandia - Polska
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 13, 2009, 01:10:12 am »
Tak. Kup większy transporterek, żeby oba się mogły położyć, gdyby im przyszła na to ochota. Dno najlepiej wyłożyć czymś, co wchłonie siki, a z wierzchu będzie suche - może podkłady higieniczne albo maty dla niemowląt? Napakuj sianka, zawieś poidło z wodą, transporter postaw tak, żeby w miarę możliwości było spokojnie i stabilnie. I nie gorąco!
 
Weź ze sobą jedzenie - jak przyjdzie pora karmienia, to im po prostu wsadź do środka, ale podejrzewam, że raczej nie będą chciały jeść. Oprócz sianka i suszków możesz wrzucić od razu do środka jakiegoś brokuła albo marchewkę, czy co tam lubią - może akurat się skuszą.

Myślę, że wszystko będzie dobrze :) Stresu nie unikniecie, ale na pewno dojedziecie cali i zdrowi :) Po prostu pamiętaj o wodzie i sianku, bez frykasów się z powodzeniem obejdą. I koniecznie czuwaj nad temperaturą - samochody jednak nagrzewają się szybko, a dla zwierząt to niebezpieczne. Gdyby się okazało, że gorąco jak w piekle, to pomyśl o schładzaniu otoczenia pupili (butle z zimną wodą, możesz kupować po drodze, albo zabrać turystyczną lodóweczkę na wszelki wypadek).

Daj znać, jak już będziecie. Życzę szerokiej drogi :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

emeska

  • Gość
Irlandia - Polska
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 13, 2009, 15:24:04 pm »
jade pod koniec lipca , ale bede pamietal zeby opisac podroz, dzieki za info