Autor Wątek: Jestem zmuszony oddac mojego baksia  (Przeczytany 2075 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wojna

  • Gość
Jestem zmuszony oddac mojego baksia
« dnia: Maj 08, 2009, 14:29:37 pm »
Przez nasz kryzys stracilem prace i musze wyjechac z kraju. Niestety nie moge zabrac ze soba mojego baksia ;-(. Chcialbym mu zalesc dobry domek.
Baksiu jest u mnie 3 miesiecy. Ma biale puchate futerko, jest bardzo energiczny a przedewszystkim przesympatyczny. Od malego dostaje witaminu do wody (beaphar-lebens vitamine) zorientowani beda wiedzieli co to za witaminy, do siana dostawal mieszanke ziol a jako karme urzywalem owocowej mieszanki (Vitakraft menu). Uwielbia kolby marchewkowe. Nie ma problemu ze swierzymi warzywami czy owocami. Na poczatku mial biegunke ale po antybiotykach i Lakcidzie nigdy nie powróciła (nawet po zjedzeniu przez niego kawalka schabowego czy wypiciu herbaty i zjedzeniu z nie cytryny) Jego przysmaki to swierze pomidory, marcher, salata i storczyki. Miesiac temu mial badania bobków :-).Pazurki ma przystrzygane okresowo co 3 tygodnie.
Czesto gdy pracuje przy kompie to do mnie przychodzi na kolana i domaga sie glaskania. Nie stawia oporów przy glaskanie przez obcych czest pochodzi i ich obwachuje niektorych nawet lize. Mnie w ten sposob budzi zawsze o 6 rano po 15 minutach daje sobie spokój i kladzie sie jeszcze tez spac :) chodzi po kazdej powierzchni.
Baksiu jest jescze bardzo mlody wiec przyzwyczai sie do nowego wlasciciela chcetnych prosze o kontakt wysle zdjecia :)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Jestem zmuszony oddac mojego baksia
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2009, 15:03:23 pm »
Witaj,
Zgłoś królika do adopcji SPK. Informacje znajdziesz na www.adopcje.kroliki.net .

Pozdrawiam
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan