Autor Wątek: Może coś w rodzaju prezentacji?  (Przeczytany 10338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kucharz19

  • Gość
Może coś w rodzaju prezentacji?
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 28, 2007, 14:36:04 pm »
Najpierw zanim cokolwiek wyślecie zapytajcie się zarządu bo nie macie kochani takiego prawa w SP, żeby podejmować sami decyzje. Jeżeli Iwona wyrazi na to zgodę proszę bardzo ślicje gdzie chcecie i komu chcecie. Jednak proszę pametać ze w SPK niemile widziana jest samowolka. Bez urazy dla nikogo.


Proszę pamiętać, że my nie jesteśmy ponad prawem. Prawo obowiązuje nas tak samo jak osoby prywatne.

Pozdrawiam,
Michał

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Może coś w rodzaju prezentacji?
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 28, 2007, 14:46:52 pm »
Michał ale zeby coś pokazać Ais do zaakceptowania to trzeba to stworzyć nie uwazasz? Myslisz, ze Iwona nie przeczytała tego watku? Fajnie by było pomóc w Hanes w zredagowaniu tego listu i wstawieniu baneru czy czego tam. Gdybym sie na tym znała to bym to zr0obiła. Myślałm, ze jako informatyk SPK pomozesz. Ot i wszystko.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

kucharz19

  • Gość
Może coś w rodzaju prezentacji?
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 28, 2007, 14:49:57 pm »
ja uważam, że najpierw trzeba się ais zapytac czy w ogole jest sens robienia czegoś takiego, jeżeli nie ma sprzeciwu: Spoko pomogę napewno! ale po co wkladac w cos mase rpacy skoro ais np. tego pomyslu nie zaakceptuje, probowalem sie dodzwonic do ais zeby sie jej zapytac i bym wiedzial na bierzaco czy sie zgadza na taki pomysl. ja proponuje sie wstrzymac. jak ais powie: tak pomysl jest swietny i nie ma przeciw wskazan prawnych, to ok zabieramy sie za to pelna para.

Pozdrawiam,
Michał

hanes5

  • Gość
Może coś w rodzaju prezentacji?
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 29, 2007, 14:15:13 pm »
Ciesze się że temat tak się rozwinął i właśnie o to mi chodziło, że ja rzucam temat a osoby, które się na tym znaja od strony technicznej czy prawnej dalej sie tym zajmą. Jeżeli ten sposób nie wypali może ktoś wymyśli coś innego zgodnego z prawem itd Fajnie jeśli mój pomysł posłuży jako inspiracja do czegoś co wypali, to już nieważne. Ja kierowałam sie tym, że często dostaje od znajomych jakieś prezentacje na rożne tematy np   ostatnio dostałam prezentacje mówiąca o raku piersi i prośba o przesłanie dalej... aby każdy zdał sobie sprawę jak wiele kobiet ta choroba dotyka. Nie mamy prezentacji ale krótki apel uświadamiajacy ludziom jak wiele krzywdy spotyka zwierzęta z ich rąk. Miało być bez załączników więc jest, kto chce ten otworzy. Podobny list był ostanio przesyłany o pomoc dla dziecka na operacje raka mózgu, tylko tam chodziło o to że każde przesłanie dalej wiadomości daje tej rodzinie jakieś drobne pieniądze od sponsorów. Jak prawnie jest traktowany taki list?  Nie było tam żadnej informacji o tym że wiadomość została przesłana zgodnie z jakimś prawem...  ten sam list krążył potem po gg.

kucharz19

  • Gość
Może coś w rodzaju prezentacji?
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 29, 2007, 14:29:49 pm »
Taki list to jest ściema. Od strony technicznej nie ma takiej możliości żeby sprawdzić czy pan kowalski wyslal wiadomosc do 50 osob czy do 50000 osob, nikt nie ma dostepu do takich danych.... takie maile, wiadomosci na gg czy innych komunitatorach to sciema i traktuje sie to jako pospolity spam.

Bogna_95

  • Gość
Może coś w rodzaju prezentacji?
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 31, 2007, 21:15:59 pm »
Ale nie trzeba od razu wysyłać listów, można sobie ustawić stronę w opisie np. na gg, jak ktoś zechce to sobie wejdzie. :)

karola

  • Gość
Może coś w rodzaju prezentacji?
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 19, 2009, 17:56:04 pm »
Świetny pomysł,gratuluje.