Autor Wątek: złaman lewa tylna nóżka  (Przeczytany 20470 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 06, 2009, 23:47:48 pm »
:oh:  :oh:  :oh:  :oh:  o nie .. 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 .. spokojnie ...
SylwiaG

letitbleed

  • Gość
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 06, 2009, 23:53:19 pm »
omfg... aż mi się nóż w kieszeni otwiera jak to czytam O.o
królik to świetna zabawka dopóki się nie popsuje... co tam, że tak jak piszesz 'tą łapę która wisi mu na samej skórze ciągnie za sobą' ... będzie jadł, będzie pił i wszystko będzie ok! :)
Nie wiem kto jest bardziej nieodpowiedzialny w Twojej rodzinie... dziadkowie olewają całą tą sprawę, rodzice to samo, a Ty sprawiasz wrażenie jakby Ci się po prostu nie chciało nic z tym zrobić, pomimo, że to Twój królik.
Szkoda słów na takich ludzi...
Ciekawe czy gdyby Tobie ktoś złamał nogę to uznałabyś, że wszystko będzie good jeśli będziesz jadła i piła.
To jest chyba jakiś niesmaczny żart ta cała sytuacja...
Nie wiem jak inni ale ja osobiście zawsze powtarzałam, że mnie jest bardziej żal zwierząt niż ludzi.... zwierzęta są niewinne a już zwłaszcza taki mały uszatek, który trafił w złe ręce...
W zoologach przed zakupem jakiegokolwiek zwierzęcia powinny być jakieś testy badające odpowiedzialność potencjalnych właścicieli, bo to się już w głowie nie mieści.
P.S. i błagam! naucz się pisać, bo aż się nie da czytać kiedy tak błąd na błędzie >.<

Aneczka

  • Gość
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 06, 2009, 23:53:24 pm »
Będzie sobie latała, ale się zagoi?? Dziewczyno, nie ważne ile masz lat, Ty w ogóle wiesz co mówisz. Już jestem w 100% przekonana, że to się nadaje do TOZ'u.

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 07, 2009, 10:07:54 am »
Aneczka,  ja się z Tobą zgadzam w 100% (a może nawet w 200%) to sie nadaję do TOZ-u ,bo to jest po prostu znęcanie się nad zwierzakiem
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

AdaR_87

  • Gość
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 07, 2009, 10:44:21 am »
Ale kochane w czym w ogóle temat?! Ona wcale nie była u żadnego weta!  :bejzbol  W łęcznej są niedorobieni weci i jak nie mają o czymś zielonego pojęcia to kierują po prostu do Lublina ale się nie podejmują lipnych diagnoz. A w Lublinie ŻADEN wet by jej tak nie powiedział, wiem bo trochę się najeździłam ze zwierzętami po tych przychodniach. Zmyśla po prostu żeby dać jej spokój, bo tak najlepiej. Naprawdę żal mi tego zwierzątka, które się tak męczy i mam nadzieję że jak najszybciej przeniesie się za TM bo aż strach co go może jeszcze spotkać u tej dziewuchy  :oh:  A najpewniej dostanie zakażenia i zginie w bólu i męczarniach  :(  Szkoda słów. Jeszcze trochę i przejadę się do Łęcznej i pogadam z jej rodzicami- albo niech jadą do weta albo niech oddają mi królika!

Nuna

  • Gość
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 07, 2009, 11:01:29 am »
Jasne, ze nie byla. Zaden wet nie da krolikowi aspiryny i ibupromu   :oh:  Biedne male stworzonko   ;(  skazane na taki bol i obojetnosc.

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 07, 2009, 12:35:27 pm »
Ja po operacji stopy, kiedy Lupciowi szans nie dawali szłam kilka godzin do weta bo autobusy tam nie chodzą jak tylko trafiłam na kogoś kto chociaż słuchał i doczytal sobie o leczeniu mego puchatka i to kilkadziesiąt razy w miesiacu tak tuptałam nie zważając na wlasne zakażenie i ból a tu...... szkoda po prostu, żeby ktoś taki miał prawo mieć jakiekolwiek zwierzę w domu i niestety wiek nie ma znaczenia, a do napisania tego pewnie rodzice zmusili aby samemu mieć czyste sumienie. Nie wyobrażam sobie zostawić zwierze cierpiące samemu sobie. A jeśli chodzi o pieniądze to też nie każdy je ma ale można odpracować leczenie  - weterynarze też ludzie i na raty albo na sprzątanie są w stanie się zgodzić. Trzeba tylko chcieć pomóc. No ale dla niektórych własna wygoda jest ważniejsza niż biedne zwierze. Po prostu byłoby mi wstyd wogole zaczynać taką dyskusję na forum. Czas aby siedzieć i to pisać czy czytać to jest ale aby do weta iść to już nie.
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Aneczka

  • Gość
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 07, 2009, 12:53:42 pm »
to jest po prostu straszne, jak rodzicom żal kasy na opercje, to niech go lepiej uśpią, przynajmniej nie bedzie odchodził w męczarniach. Przykro mi to pisać, ale taka jest prawda, to byłoby dla niego lepsze rozwiązanie, niż powolne otruwanie lekami dla ludzi i cierpienie spowodowane przez nieodpowiedzialnego właściciela.
Moim zdaneim ona nie wie co mówi, może tata dla świętego spokoju powiedział jej, ze był, utwierdził w tym co robi, bo wszsycy będą mieli z królikiem spokój jak odejdzie  z tego świata.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 07, 2009, 13:52:57 pm »
Biedny maluch :(
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 07, 2009, 15:49:41 pm »
AdaR_87 jestem za Twoim pomysłem. jemu potrzebne jest leczenie
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Toluś123

  • Gość
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 07, 2009, 16:28:31 pm »
Cytat: "n-monika"
AdaR_87 jestem za Twoim pomysłem. jemu potrzebne jest leczenie

AdaR - dla krolaska wizyta u wet konieczna i pilnie trzeba załatwić leczenie 13-letniej opiekunce, jej rodzicom i dziadkom.

Aneczka

  • Gość
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 07, 2009, 19:08:21 pm »
Tak, tylko raczej nie widzę jak ona nam mówi: mieszkam tu i tu, przyjdźcie i zabierzcie mi królika.....

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 07, 2009, 19:55:43 pm »
Ja to bym jej tego królika odebrała i po sprawie  :oh:

AdaR_87

  • Gość
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 07, 2009, 20:26:34 pm »
A ja myślę że jeśli ona przeczytała to co pisałyśmy to już się więcej na tym forum nie odezwie. To małe tchórzliwe dziecko... Króliczek niestety nadal się będzie męczyć :(

koralenia

  • Gość
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 07, 2009, 22:38:04 pm »
Jestem zapewne w podobnym wieku jak jej rodzice.  I wlasnie to dorosli,rodzice sa odpowiedzialni za zwierzeta,ktore "maja"dzieci.Dzieci widzac zachowanie swoich rodzicow,opiekunow w stosunku do zwierzat ucza sie  odpowiedzialnosci.Co sie czepiac ,pewnie dziewczynka chciala pocieszenia na forum,ze ok.,ze wszystko bedzie dobrze,ze krolik wyzdrowieje ot tak sam z siebie.Nawet nie potrafi sobie wyobrazic,ze takie zwierzatko (i kazde stworzenie) potrzebuje opieki.
Czytajac takie wypowiedzi dzieciakow ,to delikatnie mowiac cisnienie mi sie podnosi.

koralenia

  • Gość
złaman lewa tylna nóżka
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 07, 2009, 22:37:34 pm »
:bejzbol