Autor Wątek: głaskanie przytulanie i miłoŚĆ:D  (Przeczytany 11429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alison1628

  • Gość
głaskanie przytulanie i miłoŚĆ:D
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 30, 2009, 03:51:07 am »
"Zawiasow"moja nie robi ale gdy zrobi slupek-nie ma na nia mocnych-wtedy nic ja nie interesuje.A teraz opowiem wam numer jaki wczoraj Balbina probowala zrobic.Wreszcie wczoraj zabezpieczylismy dojscie do kabelkow :P -gdy mala sie zorienyowala ze nie ma juz do nich dojscia :wow ,postanowila zainteresowac sie obrazem ktory wisi nad kanapa.Wskoczyla na kanape,pozniej na jej oparcie i zaczelo sie wdrapywanie po scianie do obrazu-za wysoko wisi,ale prob bylo kilkanascie w koncu zaniechala wspinaczki :PP Chyba zrozumiala ze nie da rady-ciekawa jestem co dzisiaj wymysli  :heej

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
głaskanie przytulanie i miłoŚĆ:D
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 30, 2009, 20:54:47 pm »
moj precel sie tak zawiesza ;) chlop sie smieje, ze ma restart systemu :D
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Aneczka

  • Gość
głaskanie przytulanie i miłoŚĆ:D
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 04, 2009, 10:43:24 am »
Mój Marek to samo, mówi, ze ma restart

karola

  • Gość
głaskanie przytulanie i miłoŚĆ:D
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 04, 2009, 18:37:29 pm »
Ja jak tylko mam czas to głaszcze Basie i ją wypuszczam. :jupi

Offline Beata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Kobieta
  • moja nieustająca radość
głaskanie przytulanie i miłoŚĆ:D
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 07, 2009, 09:52:11 am »
Moja Funia (adoptowałam ją 2 tygodnie temu) jest bardzo śmiała i ufna - wręcz domaga się głasków - wskakuje by siąść przy mnie na sofie i ustawia się do głaskania - tak wciska się pod rękę. Jak tylko przestaję ją głaskać - daje sygnał że chce jeszcze ...i żebym się nie ociągała - tupnie.
Jak siedzę przy kompie - wskakuje mi na kolana ...z kolan na klawiaturę - bym się wreszcie tylko na niej skupiła. Wskakuje też na oparcie - wtedy nawet liże mnie po twarzy - jak jej się uda. Chodzi też za mną po mieszkaniu - nie odstępuje na krok. Przyznam jednak, że od początku poświęcałam jej sporo czasu i teraz stała się trochę zaborcza.

Funia - uwielbia głaski z włosem, ale i pod włos też, no i ogólne wymizianie, uwielbia wyciągnąć się obok mnie -jak rozjechana żaba- i trwać w błogim uczuciu - pieszczoszek jeden :*


Tuśka - na zawsze pozostaniesz w naszych sercach

alison1628

  • Gość
głaskanie przytulanie i miłoŚĆ:D
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 07, 2009, 10:55:12 am »
Beata jestem tego samego zdania co ty !! Wejdz w temat:Codzienne pieszczoty-potrzebne-zobaczysz co mysla inni forumowicze i jaka burze rozpetalam tym tematem. :> Daj odpowiedz. ??

Toluś123

  • Gość
głaskanie przytulanie i miłoŚĆ:D
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 07, 2009, 17:24:18 pm »
Alison i Beata, macie super uszate pannice i cieszcie się ich ogromną potrzebą na czułości. Trochę Wam zazdroszczę, ale niektórych królasków ta potrzeba maleje proporcjonalnie do wieku uszola. Zyczę, aby Wasze cudne maleńkie zawsze pozostały takie przymilne

alison1628

  • Gość
głaskanie przytulanie i miłoŚĆ:D
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 07, 2009, 18:32:19 pm »
My tez sobie tego zyczymy :jupi .Moja czym starsza tym wiekszy pieszczoch :* .Kupilam ja gdy miala 4-5 tyg.teraz ma ponad 3 miesiace i sama sie domaga myziania. :heej