Autor Wątek: CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.  (Przeczytany 20037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 13, 2009, 07:16:56 am »
Fallen-nie czepiaj sie mojej osoby-bo ja sobie na to nie pozwole  :> .Ja dalam tylko przyklad mojej Balbinki-a reszta wyszla w czasie postowania.Jak zauwazylas niektore forumowiczki tez maja pieszszoszki ze swoich uszatkow. :przytul I mam nadzieje ze na tym skonczymy. :nie_powiem To chyba jest logiczne jak z dzieckiem jezeli nie bedziesz go przytulac,calowac nie bedzie tego tolerowal i lubial.  :zdenerwowany

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 13, 2009, 07:54:02 am »
alison1628, i poco piszesz "i mam nadzieję ze na tym skończymy" a potem zaraz znowu zaczynasz pisać ,że jak się nie będzie głaskało to zwierzak nie będzie tego tolerować????
Ty chyba jesteś troszkę nie poważna,
ja swojego uszaka głaskam wtedy kiedy on ma na to ochotę i nie będę zmuszała go do siedzenia na kolanach czy noszenia na rękach,bo wiem,że nie zrobię z niego jakiegoś niesamowicie milusińskiego uszola a i  takim nachalnym zachowaniem mogę go do siebie zniechęcić
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 13, 2009, 08:41:45 am »
Ja swojej Balbiny nie zmuszam-pieszcze ja gdy sama ma na to ochote.Czytaj dokladniej posty-katarynka. :zdenerwowany

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 13, 2009, 09:05:46 am »
alison1628, ja nie podważam tego ze twoja uszatka lubi pieszczoty,lubi ciesz sie z tego co masz,ale nie wszystkie uszole są takie same i niektóre nie lubią byc głaskane,brane na ręce itp. i ty tego też nie możesz podważać,nie wszyscy mają uszaki od malutkiego,większość z nas ma króliki po przejściach, króliki które krócej,lub dłużej tułały się "po świecie" w poszukiwaniu stałego domku.

zresztą zauważyłam taka jedną cechę wspólną twoich wypowiedzi,ktoś pisze o swoim uszaku,a ty "atakujesz" ta osobę mówiąc ze twoja Balbinka to lubi,tak jakby jednak do ciebie nie docierało to ze inne tego nie lubią.
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Tolinka

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 13, 2009, 09:19:43 am »
Moja Pola musi miec nastroj nie zawsze lubi byc brana na rece i glaskana,a jezeli chce byc pieszczona to poprostu przychodzi do mnie.Wtedy ja glaszcze i caluje a gdy ma dosc to ucieka i sie kladzie na dywanie.Gdy ja wkladam do klatki i po chwili przychodze to sama do mnie podchodzi i mnie lize po ustach.Wydaje mi sie ze kazdy krolik ma inny charakter i jedne lubia a drugie nie.

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 13, 2009, 09:22:10 am »
no własnie i o to wszystkim chodzi,ale niestetyalison1628, chyba tego nie rozumie!!!
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Andzia;)

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 13, 2009, 09:46:03 am »
to jak tego nie rozumie to ma pecha przeczytalam caly temat zeby dowiedziec sie o co poszlo i stwierdzam ze alison1628 wydaje sie ze wszystkie kroliki musza byc pieszczotliwe tak jak jej Balbinka a te ktore tego nie lubia sa gorsze!!! Nie rozumiem cie dziewczyno kazdy ma odmienny charakter ktos cos lubi a inny nie i tak jest u wszystkich gatunkow zwierzat i ludzi. ja naprzyklad nie lubie zoltego sera a ty go moze uwielbiasz i co bede gorsza bo tego nie lubie a ty tak?? tak samo porownalas swojego kroliki do krolikow innych forumowiczow i urazilas ich i mnie tez bo moje kroliki nie lubia pieszczot wola sie bawic razem i tez sa szczesliwe!!!! popieram Ciapule Tolusia i Katarynke bo maja racje ale jak nie umie to do ciebie dojsc to juz twoj problem!!!!!!!!!

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 13, 2009, 09:47:27 am »
Katarynka-rozumiem to doskonale i o tym tez pisalam.Nie czytasz uwaznie postow-poczytaj je sobie.  :wow                                                                                                            Andzia-to ty napisalas ze kroliki ktore nie lubia pieszczot sa gorsze-twoje slowa nie moje. :(

Andzia;)

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 13, 2009, 09:54:15 am »
"To chyba jest logiczne jak z dzieckiem jezeli nie bedziesz go przytulac,calowac nie bedzie tego tolerowal i lubial." tu napisalas ze TRZEBA przytllac calowac itp. bo nie polubi tego czyli trzeba zmusic :bejzbol i kto zle posty czyta to czyta umiem czytac ze zrozumieniem :zdenerwowany

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 13, 2009, 10:11:04 am »
W zadnym poscie nie napisalam ze trzeba zmuszac do pieszczot :PP Czytaj dokladniej. :P

kasiagio

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 13, 2009, 10:21:06 am »
Mój Maki kiedy go dostałam pozwalał ze sobą robić dosłownie wszystko spał na mnie  obracałam go na brzuszek i miziałam po nim pozwalał się brać na ręce bez ograniczeń był całowany miziany całymi dniami ........... jak tylko zaczął dojrzewać na ręce  nie chce być brany za  nic na świecie wyrywa się i sam decyduje kiedy ma ochotę na pieszczoty  :przytul i niech tak już zostanie  w końcu niech sam decyduje kiedy ma na nie ochotę  :DD  
Dziewczyny nie kłócicie się .........  :DD  :bukiet

Andzia;)

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 13, 2009, 10:59:48 am »
Kasiago masz racje ja juz sie klucic nie bede moim ostatnim zdaniem bedzie tylko to ze niech mi nikt nie wmawia ze czytac nie umiem :bejzbol

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 13, 2009, 12:13:34 pm »
Nikt ci nie wmawial ze nie umiesz czytac :PP A ty mi nie wmawiaj ze zmuszam Balbinke do pieszczot. :> I radze podciagnac sie w ortografii. :diabelek Bo to wstyd robic takie bledy jak ty.  :hahaha

kucharz19

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 13, 2009, 12:20:17 pm »
Ostrzegam ostatni raz. Jeżeli znowu zrobi się kłótnia, to zbanuje wszystkich po kolei.