Autor Wątek: CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.  (Przeczytany 20022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Toluś123

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 08, 2009, 20:44:47 pm »
Ciapusia,
przeczytałam posty Alison na tym innym forum i odpowiedzi co też inni sądzą. Mam wrażenie że tam Alicja czuje się jak ryba w wodzie, wszyscy się zgadzają z jej opinią i nikt tak naprawdę nie ma odwagi napisać co myśli w danym temacie. Szkoda gadać.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 08, 2009, 20:47:29 pm »
Tez odniosłam Toluś takie wrażenie...
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 08, 2009, 21:26:34 pm »
Ciapusia jeszcze jestes cala w nerwach? :bejzbol

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 08, 2009, 21:27:45 pm »
Owszem. A ta emotka na końcu to co niby znaczy?
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 08, 2009, 21:36:28 pm »
Ciapusia nie chce sie klocic-nie jestem z takich osob-myslalam ze jestes jeszcze bojowo nastawiona-sorki za tego bejzboliste.NIE CHCE SOBIE WROGOW ROBIC-bo jeszcze nie raz bede potrzebowac od ciebie pomocy i mam nadzieje ze bede mogla na ciebie liczyc. :jupi

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 08, 2009, 21:40:01 pm »
Są jeszcze inni forumowicze.

Tym mnie zdenerwowałas bardzo, nie wiem dlaczego tak napisałaś...
Widocznie na forum szukasz kółka adoracyjnego, a nie chcesz poznac prawdziwego zdania innych, które wielokrotnie będzie się róznic od twojego... Wolisz, zeby wszyscy cie popierali i klaskali...
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 08, 2009, 22:16:36 pm »
Mylisz sie co do mojej osoby.Ja bylam tak samo zdenerwowana wtedy jak ty teraz.A MNIE SIE WYDAJE ZE TY NA TYM FORUM CZUJESZ SIE JAK RYBA W WODZIE-jak napisal Tolus.On ciebie popiera pod kazdym wzgledem jak i inni forumowicze.Ale prosze skanczmy juz ta dyskusje bo znow do niczego dobrego nie doprowadzi.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 08, 2009, 22:24:37 pm »
Kiedy wtedy?
Myle sie? A co, moze nie napisalas nieprawdy? Wez przestan, bo to zaczyna byc smieszne...

Ja na forum jak ryba w wodzie? To radze sie lepiej w forum zagłębić, bo widać, że nic nie wiesz na temat relacji między forumowiczami (m.in. między Toluś, a mną).

W moich oczach już nie jestes tą sama osobą.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Toluś123

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 08, 2009, 22:29:09 pm »
alison1628,
wolę jak o mnie ktoś pisze "ona" a nie "on".
Z Ciapusią nie zawsze się zgadzam, jak mam odmienne zdanie na jakiś temat to to piszę. To dotyczy zresztą wszystkich użytkowników forum.
To że akurat tutaj nie było zachwytów i poklasku dla Twojej wypowiedzi nie upoważnia Cię do pisania gdziekolwiek indziej że ktoś Cię "skrytykował, że szkoda słów". Jak zapiszemy się do kółka niedzielnego to zaśpiewamy jednym głosem, tutaj na forum mamy prawo nie zgodzić się z każdą opinią. I to nie jest krytyka tylko wymiana poglądów.

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 08, 2009, 22:31:29 pm »
Skonczylam ten temat.A Tolus na to wyglada ze dostal popalic od ciebie tak jak ja dostalam i przeszedl na twoja strone[chyba ze sie myle].A na twijej aprobacie mi nie zalezy.Skonczylam :nie_powiem

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 08, 2009, 22:35:19 pm »
Cytat: "alison1628"
A Tolus na to wyglada ze dostal popalic od ciebie tak jak ja dostalam i przeszedl na twoja strone

Nie no, po prostu zaraz mnie rozniesie ze smiechu... Brakuje mi słów na ciebie, mam nadzieje, ze juz pod moim adresem nie bedziesz kierowac postów i mam nadzieje juz nigdy nie zobaczyc kłamstw na innych forach wypisywanych 'za plecami' forumowiczów.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 08, 2009, 22:36:57 pm »
Tolus jak sama napisalas wszyscy maja prawo wypowiedziec sie na dany temat-wiec to zrobilam bo takie moje prawo i nic tego nie zmieni.Zaprzeczasz sama sobie w wypowiedziach.
Ciapusi.
[ Dodano: Pią Maj 08, 2009 10:42 pm ]
To nie byly klamstwa-ty swoje wypowiedzi traktujesz jak normalna sprawe.A mnie one gleboko urazily.

Toluś123

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 08, 2009, 22:43:04 pm »
Cytat: "alison1628"
A Tolus na to wyglada ze dostal popalic od ciebie tak jak ja dostalam i przeszedl na twoja strone[chyba ze sie myle].

Otóż bardzo się mylisz. Ja nie z tych co to ich można przekabacić na drugą stronę. Mogę zdanie zmienić na jakiś temat ale wyłącznie po zapoznaniu się z rzeczowymi argumentami rozmówcy. Akurat w moim przypadku żaden nacisk się nie sprawdza.
Sory Alicja, pomyliłaś się w swoich ocenach, a przykre jest to że nie potrafisz przyznać się do błędu. Ale powinnaś liczyć się z tym, że nie zawsze do Ciebie będzie należało ostatnie zdanie i nie zawsze masz rację (a w króliczym temacie to śmiem twierdzić, że jeszcze dłużo musisz zdobywać doświadczenie).

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 08, 2009, 22:45:49 pm »
Tak, a które konkretnie moje wypowiedzi PRZED CAŁA SPRAWĄ cie uraziły?

Podawaj konkrety, bo sobie tak gdybac mozemy.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

AdaR_87

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 08, 2009, 22:46:27 pm »
Alison ja jestem bezstronna i tez od niedawna na forum, ale jakos nie mam zadnych problemow z forumowiczami. choc tez nie zawsze sie ze wszystkimi zgadzam. nie badz dziecinna, nikt cie tu nie krytykuje a ty sama widac lubisz rozkrecac dym wokol siebie. najpierw z aneczka, teraz z ciapusia....jak sie nudzisz to poczytaj moze to forum a nie pisz byle czego zeby tylko cos sie dzialo.

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 09, 2009, 06:30:21 am »
Ciapusia ty masz  swoje zdanie ja swoje .Twoje wypowiedzi mnie po prostu denerwuja-mozana doradzic ale napisac to w sposob bardziej spokojny.A ty od razu stawiasz kontre.Ja jak juz pisalam prowadze spokojne,poukladane zycie i chce zeby tak pozostalo.A ty zauwazylam lubisz postawic na swoim-i tylko twoja opinia jest najwazniejsza.To ze moja Balbinka uwielbia pieszczoty nie jest moja wina,Na dzie dzisiejszy ciesze sie ze taka jest.A co bedzie pozniej to sie okaze:ZYCIE SAMO PISZE SCENARIUSZ.I chodzlo mi oto co mnie zdenerwowalo ze pisalyscie ze iz na sile chce uszczesliwic Balbinke-kiedy ona nie ma na to akurat ochoty.Co jest nieprawda z waszej strony bo robie to gdy ona ma na to ochote i sie tego domaga.A ty Ciapusia zachowujesz sie jak bys byla na "ringu bokserskim"i tylko czekasz kto wygra ta slowna "walke"Ja prowadze spokojne i poukladane zycie i chce zeby tak zostalo.A prowadzenie z toba potyczek slownych denerwuje mnie i zakloca moje spokojne zycie.Mam nadzieje ze wczoraj nie peklas ze smiechu....Na tym skoncze swoja wypowiedz  i mam nadzieje ze dyskusja na ten temat zostala zakonczona. :nie_powiem Dodam tylko ze nie pisalam za niczyimi plecami tylko na forum ogolnym a nie do kogos na PW-WTEDY MOGLA BYS MIEC PRETENSJE -i widzisz gdy od razu przeczytalas cos co cie dotknelo stawiasz kontre i znowu jest burza na forum.A jak wczesniej napisalam na sile nie uszczesliwiam Balbinki-i tylko o to dyskusje mi chodzilo !!

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 09, 2009, 08:21:26 am »
Alison co ty gadasz? Jakie walki? :wow

Nikt ci do pierona  jesnego nie pisał, zed na sile ja uszczęsliwiasz! Pisalismy O SOBIE, że MY nie bedziemy naszychmrolków uszczesliwiac na sile.

Czytaj ze zrozumieniem, bo to juz jest denerwujące :/

Twoje wypowiedzi tez mnie denerwują, nawet nie wiesz jak. Ja cie niczym nie obrazilam, skoro wypowiadanie swojego zdania tak cie denerwuje to lepiej sie przenies na tamte forum, bo ja przynajmniej tutaj nie zamierzam ci poklaskiwac i przytakiwac, jesli sie z czyms zgadzac nie bede.

Tak napisałas na forum, tylko, ze tam nie ma tych uzytkowników, z którymi tutaj rozmawialas - widocznie zamiast podawać sensowne argumenty i rozpocząc dyskusje (jak to na forum), ty wolisz se wyżalić na innym, koloryzując prawde...
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 09, 2009, 08:41:13 am »
Cytat: "alison1628"
I chodzlo mi oto co mnie zdenerwowalo ze pisalyscie ze iz na sile chce uszczesliwic Balbinke-kiedy ona nie ma na to akurat ochoty.Co jest nieprawda z waszej strony bo robie to gdy ona ma na to ochote i sie tego domaga.

Z tego co się orientuję w temacie to nikt Ci tak nie napisał. Chodziło bardziej o to, że jak królik dorasta (oczywiście nie każdy -bo jak wszędzie sa wyjatki), to pomimo przyzwyczajania, myziania i głaskania i tulenia-nie sposób dalej go tak traktować, bo on sam ustala reguły swoich relacji z opiekunem.
Każdy z nas ma inne doświadczenia z uszolami. Kazdy z nich jest inny. Ty od niedawna opiekujesz sie Balbinką, inni mają wieksze doswiadczenie. Nie znaczy to, ze nie mozesz miec własnych teorii i obserwacji. Oczywiscie ze tak, jak kazdy. Ale nie sugeruj prosze w swoich wypowiedziach, ze "nasze" króliki nie lubia przytulania, bo byly zbyt malo przytulane w dziecinstwie lub nie byly do tego przyzwyczajane. Bo mysle, że kazdy na tym forum, kto mial lub ma krolika stara sie go rozpieszczac jak moze. I to nie tylko poprzez przytulanie. Ale rowniez przez to, ze pozwala królikowi pożyć wlasnym zyciem, jesli ten nie ma akurat ochoty na miziance.

alison1628

  • Gość
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 09, 2009, 08:50:49 am »
Skonczylam ten temat kazy ma swoje zdanie. :nie_powiem

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
CODZIENNE PIESZCZOTY -POTRZEBNE.
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 09, 2009, 08:53:12 am »
W taki razie skoro ci argumentów braklo, to nie pisz juz o nas na innych forach.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."