Autor Wątek: UWAGA - oszust przyjmuje króliki  (Przeczytany 10041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ziabak

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 743
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« dnia: Lipiec 03, 2005, 17:40:01 pm »
Dostałam taką informację:

Witam

Jakieś pół roku temu oddałam mojego królika. Chłopak który go "przygarnął" nazywa się Łukasz, mieszka chyba w Oleśnicy. W związku z tym że zachowałam go na liście kontaktów gg widziałam jego opisy: "wielkie jest piękne, dlatego mam pytona" oraz ostatnio "przyjmę królika w dobre ręce". Wniosek nasuwa się sam. Jeśli oszukując właścicieli królików podstępnie wchodzi w ich posiadanie i karmi nimi węża, to należy coś z tym zrobić. Jego gg to ******** a telefon o ile się nie mylę **********. Poinformujcie o tym zagrożeniu ludzi z okolic Wrocławia i Oleśnicy, gdyby ktoś stamtąd oddawał królika.

Pozdrawiam
Anna

Przekazałam już osobom z grupy adopcyjnej SPK, przekażcie komu można... Próbowałam nawiązać rozmowę z tym człowiekiem na gg - jednak nie odpowiadał, mimo iż był dostępny, po czym wyłączył się. Pewnie już wie, że się nim interesują królikarze...

anuleczka

  • Gość
To prawda!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2005, 19:35:09 pm »
Trzy dni temu dostałam maila od niejakiego Łukasza ******  z Oleśnicy koło Wrocławia z propozycją adopcji mojej Tuśki. Wiedziałąm że coś tu śmierdzi bo koleś zaproponował mi wysyłkę Tuśki pocztą kurierską (!). Wasz post tylko umocnił mnie w tym przekonaniu. Dam znać wszystkim zainteresowanym znajomym!

Offline ziabak

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 743
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2005, 19:44:21 pm »
Pozwolę sobie skopiować Twoją wypowiedź na wszystkie fora, gdzie umieściłam informację. Musimy się upewnić o co tu naprawdę chodzi.

Basia

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2005, 17:32:57 pm »
Pozwolilam sobie skopiować jego nr gadu.. Przeważnie ma opis "przyjmę królika w dobre ręce..." hm... to rzeczywiście śmierdzi... po co inaczej byłby mu nastepny i następny królik....    :? hodowli raczej nie zakłada...
okropny facet... słów mi brak... :(

Offline ziabak

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 743
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2005, 14:30:47 pm »
Sytuacja się zagęściła, czego można było się spodziewać... w chwili obecnej cała akcja wyjaśniająco-opluwająca ;) toczy się na króliczym forum. Oto link bezpośredni:

http://www.forum.kroliki.com/viewtopic.php?p=134592#134592

Do wyjaśnienia tego wszystkiego dojść jednak może jedynie poprzez odwiedziny... bo coby nie było napisane, to nigdy nie jest pewnym odzwierciedleniem rzeczywistości.

waslaczek

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 13, 2005, 19:20:55 pm »
JA UWAŻAM ZE CZŁOWIEKOWI KTÓRY TRZYMA W DOMU pytona nie mozna oddać królika ! nie wiem kto normalny ma w domu węża ? ? uważam ze najlepiej trzymac króliki zdala od niego a w razie pojawienia sie dowodów podjąć zdecydowane kroki !

waslaczek

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 13, 2005, 19:22:01 pm »
to jesszcze ja na chwile moj numer gg to 2000191 ! niech mi ktos wysle numer tego psychola ! mam pewien pomysl !  :diabel:

Moli

  • Gość
Racja!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2005, 18:21:50 pm »
Trzeba coś z tym facetem zrobić jak on może karmić pytona królikami!Bardzo martwie się wszystkimi królikami i niepozwole żeby działa im się krzywda wszczególności taki facet adoptuje króliki żeby je zabijać!Zrócie coś z nim bo ja niemam zasięgu dlatego że mi mama nie pozwala.Ale oczywiście jeśli moge coś zrobić to mówcie śmiało! :>

Ami

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2005, 16:07:43 pm »
Hm,na sprawa chyba zakończona a to:
Cytuj
ja niemam zasięgu dlatego że mi mama nie pozwala

jakoś tak mnie rozbawiło :)
Moli,już nie ma co roztrząsać,chyba już koniec.

Moli

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2005, 20:51:26 pm »
No dobra dzieki za powiadomienie jak co to mow.

Ania i Tomek

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 01, 2006, 21:48:00 pm »
Hej jestem ciekawa jak zakonczyla sie sprawa z tym oszustem z drugiej strony to tylko przypuszczenia zadnych dowodow nie ma jestem ciekawa co sie dzieje z krolikami przez niego zaadoptowanymi  :/

Szmiddtt

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 26, 2006, 20:29:27 pm »
Człowiek pozbawiony jakichkolwiek uczuć. Jak tak można? Biedne króliczki...

Moli

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 28, 2006, 22:51:42 pm »
No jak co przecież karmi nimi pytona ;(  ;(,jeśli go jeszcze ma ale pewnie jest w ZOO

Hania

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 29, 2006, 15:04:29 pm »
Cytat: "Moli"
,jełśi go jeszcze ma ale pewnie jest w ZOO

przepraszam, ale nie zrozumialam, dlaczego w zoo? :co_jest

Szmiddtt

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2006, 19:09:11 pm »
Przyłączam się do Hani. Czego?

Maja

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 30, 2006, 14:39:16 pm »
pytony trzyma sie tez w domu w terrarium, Moli

Moli

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 30, 2006, 18:58:02 pm »
Aaaale do ZOO mogli go zabrać bo ten pyton już niema właściciela(chyba).

Aga z Miśkiem

  • Gość
UWAGA - oszust przyjmuje króliki
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 30, 2009, 21:15:14 pm »
SŁuchajcie jeśli królik czy inny zwierzak jest oddany w adopcje podpisuje sie z nim odpowiedni formularz i można za jakiś czas sprawdzic czy nasz pupil ma tam odpowiednie warunki itp. jeśli nie to są wzmianki o sankcjach karnych dośc solidne kary wchodzą w gre ,jak chcecie to sie tym zajme