Autor Wątek: 3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!  (Przeczytany 24426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 23, 2009, 22:13:02 pm »
To chętnie z was skorzystam, jeśli Gwiazda się zgodzi, a jesli ie to jeśli załatwimy sprawę z tą baraninką. Taka okazja przewodu koło mnie może się nie powtórzyć, trzeba to wykorzystać  :lol
SylwiaG

Offline Doda_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • Baruś <3
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 24, 2009, 09:42:29 am »
Szkoda.. trudno, dalej szukamy :)

[ Dodano: Pon Kwi 27, 2009 6:34 pm ]
Prawdopodobnie w ten czwartek zabieram krolika
...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale ten cały świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...

nuka

  • Gość
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 30, 2009, 06:11:14 am »
Dziewczyny, nie mogę wziąć do siebie tego malca. Skomplikowała mi się bardzo sytuacja rodzinna. Gorąco proszę o pomoc w znalezieniu domu dla tego piękniastego futra.
Jest mi przykro, że muszę odwołać swoją wcześniejszą deklarację o opiece nad tym królaskiem ale niestety muszę to zrobić.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:36:58 am »
nuka,  nad którym ???
SylwiaG

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 30, 2009, 11:20:16 am »
Doda i co teraz z uszatym?



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

nuka

  • Gość
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 30, 2009, 12:26:45 pm »
sylwiaG,
chodzi o króliśka z pierwszego postu w tym temacie (zdjęcie na str. 1)

Wyjaśnię, żeby ktoś nie pomyślał, że wycofuję się bez powodu. Wczoraj mój brat miał poważny wypadek, cała rodzina w szpitalu, brat w śpiączce, bratowa połamana, córcia ma najlżejsze obrażenia. Mam w domu ich futrzaka, czyli w sumie już czwóreczkę. Praktycznie nie ma mnie w domu, a małymi zajmuje się sąsiadka.

Dlatego jeszcze raz proszę o pomoc w znalezieniu domu dla pyśka z tego tematu.

Offline Doda_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • Baruś <3
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 30, 2009, 15:37:29 pm »
Nuka - rozumiem.. niech wracają szybciutko do zdrowia!
Właśnie dziś o 18 jadę po królisia... poszukuję pilnie DT dla niego !!
...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale ten cały świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...

Aneczka

  • Gość
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 30, 2009, 17:13:09 pm »
nuka, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki. To straszne co piszesz. wiem, że już rozmawiałaś z Kasiulą, do Poznania też pomogę, będzie dobrze, masz teraz ważniejsze zmartwienia, więc o uszaka się nie martw.

Offline Doda_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • Baruś <3
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 30, 2009, 21:31:03 pm »
króliś już u mnie.
Jest bardzo kochany i spokojny jak nie wiem co.
Bardzo chcialabym go zatrzymać u siebie ale niestety mam za duzo zwierzat i mniej czasu mialabym dla kolejnego.. :buu bardzo chę zeby trafil do kochajacych ludzi
to drugi kroliś w tym domu (pierwszego mialam gdy bylam jeszcze dzieckiem) i napiszcie prosze co powinien jesc
ja mu daje warzywa, owoce, siano, trawe i chcę dac jeszcze suchy pokarm versele laga nature i compact tyle ze to są dla swinki morskiej, czy krolis moze zjesc ?
W samochodzie otworzyl pudelko i tak rozgladal sie wokol.. :* mam zdjecie zaraz wstawie

ps. gdy dziewczyna mi go podala, caly sie trzesl uszy tez

[ Dodano: Czw Kwi 30, 2009 9:38 pm ]
...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale ten cały świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 30, 2009, 21:43:17 pm »
To małe "coś" wyglądajace z pudełka nie wygląda mi na zająca hm............... ale mogę się mylić  :/

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 30, 2009, 23:45:11 pm »
Bo to nie zając....tylko królik :oh:  Kasiula ma zająca ale od innych ludzi. To króliś z forum terrarystycznego - był oferowany jako zamiana za pająka ( nie pamiętam szczegółów).
Dziewczyny szukają dla niego DT.


Króliś kochany - Doda super, że Ci się udało go odebrać.

Nuka - trzymaj się, jesteśmy z Tobą.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 01, 2009, 06:44:29 am »
zgaga14,  :oh:  :oh: teraz pzeczytałam ze to nie ten temat  :oh:  :oh:

Offline Doda_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • Baruś <3
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 01, 2009, 10:41:30 am »
Czy mogłybyście odpowiedziec na moje pytanie? Pytalam o jedzeniu:)
Króliś w porownaniu z moimi swinkami jest strasznie bardzo spokojny
Nie zna warzyw, wczoraj dlugo musial obwachiwac i dopiero zjadl, nie umie pic wody z poidełka - jak go nauczyć?
...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale ten cały świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...

Nuna

  • Gość
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 01, 2009, 10:48:11 am »
Z warzywami ostroznie, jesli ich nie zna to moze dostac biegunki, dawaj w malych ilosciach. Pokarm dla swinek jest ok, zawiera wprawdzie wit C  ale nadmiar krolik wydali z moczem. Zamiast poidelka daj mu miseczke, bedzie mu latwiej pic.

Offline Doda_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • Baruś <3
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 01, 2009, 11:23:15 am »
Rozumiem, dizękuje
dałam mu miseczkę z wodą.

Wypuściłam go z klatki ale nigdzie nie chce iść, próbuje caly czas wejsc do klatki.

Króliś szuka dt/ds!!

[ Dodano: Pią Maj 01, 2009 11:47 am ]
Mam jeszcze pytanko, u tej dziewczyny króliś mieszkał w klatce ze świnką morską.
Ja mam świnki morskie i mają wiekszą klatkę, chciałam się zapytać czy króliś mógłby z nimi być w jednej klatce? te świnki to samiczki. Niedawno rozmawiałam z jedną osobą o tym i mowila ze moga. Jednak boje sie. Prosze napiszcie coś o tym.
...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale ten cały świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 01, 2009, 22:07:19 pm »
Pisała o tym Nika 73 gdzies na forum.....ale nie wiem gdzie. Można trzymać ale jak zaprzyjaźniać nie wiem....



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 01, 2009, 23:35:49 pm »
Wszystko zależy od świnek i królika.
Królik może być w jednej klatce ze świnkami. Pytanie tylko, czy się dogadają i czy za jakiś czas  się nie odmieni - ale moim zdaniem możesz spróbować. Z tym że ja bym poczekała z tydzień takiej kwarantanny dla królisia, żeby można było sprawdzić, czy wszystko z nim okej i czy nie ma np. pasożytów. Jak coś niepokojącego zobaczysz - nie łączyć. Nie ma co ryzykować kondycją świnek.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Doda_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • Baruś <3
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 02, 2009, 10:35:13 am »
Rozumiem
Króliś ma łysinę na szyi ale z tylu, nie z przodu. Tak jak świnki mają za uszami łysinę, ale nie wiem czy u królikow to normalne ?
...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale ten cały świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...

Nuna

  • Gość
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 02, 2009, 11:32:18 am »
Moj Tino jak linieje to ma lysa szyje z tylu, jak zolwik, Hoppelek tez tak mial :) jesli nie ma zadnego lupiezu ani zaczerwienienia to jest ok.

Offline Doda_

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 494
  • Płeć: Kobieta
  • Baruś <3
3-4 miesięczny króliczek szuka domku! MA DOMEK!
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 03, 2009, 09:09:36 am »
uff...  :)
...Ratując jednego zwierzaka nie zmienimy świata, ale ten cały świat zmieni się dla tego jednego zwierzaka...