Autor Wątek: Toruń! DT dla Kazie i króliczka znalezionego przy śmietniku  (Przeczytany 3291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
szukamy pilnie DT dla dwóch króliczków:

1. Kazia, który przebywa jeszcze w Inowrocławiu, ale w tym tyg. muszę go zabrać, bo nie będzie miał tam już żadnej opieki, a i tak cały dzień siedzi w klatce:/



2. dla króliczka, znalezionego przy śmietniku na jednym z toruńskich osiedli( w tej chwili jest w schronisku)

w tej chwili nie wiem czy to samiec czy samiczka, króliczek jest czarny- potem wrzucę fotki, może ważyć ok 2,5 kg



prosimy o pomoc  

kontakt:

600 825 554
gg 245027
ola.glowacka@kroliki.net



Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Toruń! DT dla Kazie i króliczka znalezionego przy śmietniku
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2009, 13:22:46 pm »
Pilnie prosimy o pomoc, bo Olka ze swoim instynktem do wynajdowania króliczych "sierotek" ma już następnego na oku + Lucka-tymczasowicza u siebie w domu  :nie_powiem, do tego dwa swoje, jednego siostry, dwa koty i urocza gromadka gotowa   :diabelek

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Toruń! DT dla Kazie i króliczka znalezionego przy śmietniku
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2009, 13:31:03 pm »
od razu z talentem:P Kasiu, nie kuś losu, bo za chwilę Aga zadzwoni ze schr., że jest kolejna sierota...

DT dla Kazia i naszego nowego króliczka pilnie potrzebne



panimama

  • Gość
Toruń! DT dla Kazie i króliczka znalezionego przy śmietniku
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2009, 14:25:31 pm »
A więc tak zaoferowałam swoją pomoc dla króliczka Boryska z Olsztyna czekam teraz tylko na odp w tym tygodniu mam ją dostac jeżeli nie będzie potrzebna dla niego przechowalnia będę mogła dac przechowalnię jednemu z nich jeżeli tylko znalazł by się transport

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Toruń! DT dla Kazie i króliczka znalezionego przy śmietniku
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 30, 2009, 21:12:51 pm »
Kazio i króliczka ze schr. są w domu tymczasowym w Toruniu

teraz szukamy dla nich domów stałych

w pon. do wet, ocenimy ich stan zdrowia

z pierwszego info wiem tylko, że Kazio jest raczej króliczkiem zaniedbanym- zaniedbana angorka



Offline bell

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 78
Toruń! DT dla Kazie i króliczka znalezionego przy śmietniku
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2009, 23:20:23 pm »
Olu, czy czarna króliczka Negra wystawiona w adopcjach nie jest przypadkiem niedożywionym dużym królem a nie  miniaturką z nadwagą ?
na zdjęciach uszy jak u dużego króla.... pytam, bo może próba odchudzania, tylko królowi zaszkodzić.
Pozdrawiam
bell

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Toruń! DT dla Kazie i króliczka znalezionego przy śmietniku
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 11, 2009, 00:50:13 am »
Negra niewątpliwie jest większym królem, na pewno nie miała docelowo ważyć 1,5 kg, ale ewidentnie ma pewną nadwagę, nie można tu mówić o niedożywieniu.

w tej chwili wprowadzamy jej prawidłową dietę, nie będziemy w żaden sposób jej drastycznie odchudzać, o tym nie ma mowy, tym bardziej, że Negra była króliczkie, który prawdopobnie całymi dniami siedział w klatcę, więc teraz wprowadzamy jej po prostu zdrowy tryb życia- ma dużo swobody poza klatką i prawidłowe żywienie, więc jej kondycja na pewno się poprawi.

nie martw się, ale dziękujemy za troskę:)- Negra jest fantastycznym uszolem, wchodzi człowiekowi na kolana,  przytulanka



Offline bell

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 78
Toruń! DT dla Kazie i króliczka znalezionego przy śmietniku
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2009, 11:53:12 am »
mam w domu prawie identycznego króla, kolor ,długie uszy, tylko futerko innej długości. Waży 4 kg i jak na dużego króla, którym niewątpliwie jest, to mało. Misia powinna ważyć minimum 5 kg w swojej rasie. Stąd moje pytanie i troska o to, czy jest to miniaturka do odchudzenia.
Pozdrawiam
bell