Autor Wątek: Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)  (Przeczytany 11955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

K.Skowron

  • Gość
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« dnia: Kwiecień 18, 2009, 21:34:11 pm »
Witam wszystkich :-)

Jestesmy para poszukujaca kroliczki do adopcji - najchetniej dwie mlode dziewczynki (mlode dlatego, ze posiadamy dwie mlode kotki i chcemy je do siebie przyzwyczaic). Posiadamy juz wszystko, co potrzebne (klatka, akcesoria, pokarm, smakolyki), mamy problem jedynie z transportem (brak samochodu). Jezeli ktos ma kroliczki do oddania i chcialby wiedziec o nas wiecej to bardzo chetnie przeslemy formularz adopcyjny, gdzie sa szczegolowe informacje na nasz temat.

Prosze o kontakt pod mailem: karolina.skowron@hotmail.com

Pozdrawiamy!

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2009, 22:34:56 pm »
na www.adopcje.kroliki.net sa króliczki do adopcji,wiec może zajrzyjcie tam
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

K.Skowron

  • Gość
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2009, 22:37:16 pm »
Zagladamy i sledzimy caly czas, na razie nie znalazlysmy, dlatego umieszczamy informacje tez na forach :-)

Offline Martuu

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 192
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2009, 23:10:44 pm »
A nie chcecie jakiejś zaprzyjaźnionej sterylizowanej parki? To tak jakbyscie mieli dwie samiczki :)

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2009, 23:21:19 pm »
Polecam do obejrzenia dwa zaprzyjaźnione z sobą króle Trusie i Czarka, http://adopcje.kroliki.net/adopcje/trusia_czarus_warszawa.html transport moge spróbowac załatwić. Gdyby byli Państwo zainteresowani zaparszam do kontaktu gosia.roszko@kroliki.net
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta

K.Skowron

  • Gość
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 19, 2009, 10:54:11 am »
Jestesmy zainteresowane Trusia i Czarkiem. Czy macie jakiekolwiek informacje na temat tego, czy dogaduja sie z kotami?

Aneczka

  • Gość
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 19, 2009, 10:56:59 am »
K.Skowron, wiekszość zwierząt cierpliwością doprowadzić przhynajmniej dos tanu tolerowania się, ale nawet jeżeli króliczki żyłyby z jakimiś kotami, to nie koniecznie dogadają sie z Twoimi

K.Skowron

  • Gość
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 19, 2009, 10:59:02 am »
Mialam w domu rodzinnym dwa koty i kroliczka - kochaly sie, spaly razem, myly, i bawily. Pozniej byl drugi kroliczek i stalo sie to samo. Natomiast pytam na wszelki wypadek (gdyby np wyjatkowo baly sie kotow), przez obawy mojej partnerki.
Takze jestem przekonana, ze mozna do siebie przekonac, potrzeba tylko cierpliwosci.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 19, 2009, 11:04:28 am »
Wydaje mi się, że króliki dogadają się z kotami (kwestia charakteru królika i kota, naszej cierpliwości i pracy) - w tej sytuacji odradzałabym jednak adopcję królików "schroniskowych", o których nie wiemy, jak dogadują się z innymi zwierzętami - one mogą mieć traumę poschroniskową i narażanie ich na ciągły stres byłoby okrutne.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Aneczka

  • Gość
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 19, 2009, 11:05:49 am »
Cytat: "K.Skowron"

Takze jestem przekonana, ze mozna do siebie przekonac, potrzeba tylko cierpliwosci

Cierpliwość w obejściu zwierzętami dokonuje zawsze cudów, więc oczywiście trzeba założyć sobie margines, ze moze się zdarzyć, że nie uda się zaprzyjaźnić króliczków i kotów i będzie trzeba je od siebie odseparować, więc warto przemyśleć, czy jest taka możliwość, natomiast, tutaj na forum duża część użytkowników ma mieszane gatunkowo stadka. Dwa zaprzyjaźnione króliczki są raczej odważniejsze niż w pojedynkę:)

Nuna

  • Gość
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 19, 2009, 11:11:41 am »
Ja teraz mialam przez 10 dni uszaki, ktore nigdy nie mialy kontaktu z kotami. Krolinki sa juz paniami w starszym wieku, jedna byla bardzo ciekawska i zawsze przybiegala do kota poogladac i obwachac dziwaka, druga trzymala sie z boku, ale po kilku dniach oswoila sie i tez biegla do kota i nie uciakala kiedy ten wskakiwal do nich na lozko.

Moje uszaki szybko zostaly zaakceptowane przez koty, a koty przez kroliki. Czasami Maks klepnie ktoregos lapa po lepku lub po tylku, ale kroliki wiedza jak go przywolac do porzadku  :lol

Aneczka

  • Gość
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 19, 2009, 11:14:13 am »
Cytat: "Nuna"
kroliki wiedza jak go przywolac do porzadku

Najlepsze(?) jest to, ze króliki wiedzą również jak nas przywołać do porządku, nie tylko koty...

K.Skowron

  • Gość
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 19, 2009, 14:49:01 pm »
Fibi, Nube i Iskierka tez sa przecudowne, ale nie bylybysmy w stanie wybrac sposrod nich dwie (a trzech nie mozemy miec w tej chwili). Czekamy na odpowiedz w sprawie Trusi i Czarusia.

Ogromne dzieki za pomoc!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 19, 2009, 16:05:50 pm »
na pewno uszole można zaprzyjaźnić z kotami. u mnie sytuacja wygląda tak- w zależności od królika- jeden jest obojętny w stosunku do kotów, drugi je lubi, a trzeci...nad nimi dominuje i w zw. ztym koty traktują go jak irytującego stwora:) koty nie wykazują jednak żadnej agresji w stosunku do uszoli



Aneczka

  • Gość
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 19, 2009, 16:10:12 pm »
Cytat: "Ola_19"
koty nie wykazują jednak żadnej agresji w stosunku do uszoli

zwłąszcza jak w toku rośnięcia, okazuje się, ze przy króliku to kot jest miniaturką :diabelek

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 19, 2009, 20:13:27 pm »
moje koty też sie dogaduja z królasami! Gustaw uwielbia spać wtulony w Puszka  :lol
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Offline Truffle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1045
  • Płeć: Kobieta
  • 진기씨,사랑해~
    • dA
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 19, 2009, 20:21:10 pm »
powiedzcie, jak zaprzyjaznic krolika z kotem.. moj krol panicznie boi sie kota (tupie na sam jego widok jak by chcial samego diabła wytupać z dna klatki) mojego chlopaka, za to na mojego psa (o wiele wiekszego) nie reaguje wcale.. proszę o rady na PW i przepraszam za offtop.
Haikus are stupid
I cannot write them at all
Deal with it, retard.

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 19, 2009, 23:11:58 pm »
K.Skowron, już odpisałam, bardzo dzikękuję za zainteresowanie. Czarek i Trusia ponownie trafiły do adopcji szukam im domku gdzie bedą kocahne takie jakie są. Zależy mi, żeby już nie musiały sie tułac po domach tymczasowych, zasługują na swoje miejce.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Przygarniemy dwa kroliczki (najlepiej mlode dziewczynki)
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 04, 2009, 20:10:35 pm »
Chciałam zapytać czy Czrek i Trusia jadą do nowego domku?



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.