Autor Wątek: Dziwne zachowanie po granulacie BEAPHAR  (Przeczytany 2598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Dziwne zachowanie po granulacie BEAPHAR
« dnia: Sierpień 22, 2010, 11:26:02 am »
Jak wiecie mam problem z granulatem dla Groszka, bo większości nie je. Cieszyłam się kiedy bardzo polubił granulat BEAPHAR bo był to kolejny po Cuni Complete który je. Jednak gdy zaczęliśmy mu podawać BEAPHAR to zaczął nam obgryzać szafy  :oops: czego nigdy nie robił (przez ponad 2 lata nie zdarzyło mu się obgryżć szafę, a teraz nasza meblościanka wygląda jakby miała 80 lat, bo jest cała zjedzona). Początkowo nie zajarzyliśmy, że obgryzanie szaf ma związek z granulatem. Po prostu sądziliśmy, że ma etap obgryzania. Jednak po jakimś miesiącu, kiedy cała szafa została już obgryziona, a Groszek nadal ją obgryzał zaczęliśmy szukać przyczyny - co się stało, że nasz mały niegryzący niczego królik nagle zdemolował nam całą meblościankę  :hmmm Wspólnie ustaliliśmy że jedyną zmianą w życiu Groszka był ten granulat. Odstawiliśmy go i Groszek przestał obgryzać szafę, wiem, że to nieprawdopodobne, ale tak jest - więcej Groszek szaf nie je. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem. Dobrze, że mamy starą szafę  :pokoj: Teraz mam ten granulat, ale boję się go podawać  :hm:

Celticgirl

  • Gość
Odp: Dziwne zachowanie po granulacie BEAPHAR
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2010, 11:42:26 am »
Wiesz, mój jeden zając a teraz drugi pałaszują Beaphare. Nie zaobserwowałam żadnych zmian. Zastanawiam się tylko czy nie dosypują czegoś uzależniającego do tego granulatu bo króliki biegną do miski jak by miały się pozabijać :bunny:

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Odp: Dziwne zachowanie po granulacie BEAPHAR
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2010, 15:31:55 pm »
No mój odkąd mu go nie podajemy to biegnie do miski (a tam CC) podnosi głowę i patrzy na mnie następnie pokazuje nosem na miskę i znowu na mnie patrzy jakby chciał mi powiedzieć - daj mi tamten :blaga:

Tsunami

  • Gość
Odp: Dziwne zachowanie po granulacie BEAPHAR
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 23, 2010, 15:16:14 pm »
U nas, pierwszym granulatem dla Gabrysia byl wlasnie Beaphar. Po jakims jednak czasie przerzuciliśmy sie na CC, ze wzgl zarówno na cenę, jak i na to iż w składzie tego pierwszego wyczytalam drożdże i troche mnie to zniechęciło. Faktycznie Gabrys uwielbiał Beaphar, biegł do miski z prędkością swiatla, ale na CC reaguje zupełnie tak samo. Poza tym w zachowaniu także nie zauważyłam zadnych zmian. :)