Autor Wątek: Królicze futro  (Przeczytany 11334 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zajec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Królicze futro
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 02, 2010, 12:22:49 pm »
Hehe no to moj tak samo :P biegam za nim w kółko po pokoju :P wiesz Rabbitka problem jest w tym, że on chyba nie linieje, ale robią mu się kołtunki :(
Jeszcze trochę pokicać, poczuć wysoką trawę pod sobą i bezkresne niebo nad uszami- to Wielka sprawa jest :) Eh, pokicać jeszcze...

www.DomoweZapleczeInspiracji.blogspot.com

Rabbitka

  • Gość
Królicze futro
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 02, 2010, 12:31:41 pm »
Zajec, to MUSISZ wyczesywać a te już duże kołtuny wycinać...
Ty masz królika od niedawna i masz problem z czesaniem a Petiś jest u mnie już ponad 2 lata  :P .

Offline konopniczanka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Kobieta
    • HerstoriA
koltunki przy ogonku
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 08, 2010, 09:17:52 am »
moja kroliczka ma od kilku dni posklejane wloski przy ogonku, myslalam, ze moze sie zle myje, ale ona ma je nie pod spodem, ale tak obok. nie wiem czy ja zle wyczesuje, czy ona sie zle myje? zawsze ja czesze taka szczoteczka z bialym wlosiem, nie metalowa. moze do okolic ogonka uzywac grzebienia?

[ Dodano: Czw Kwi 08, 2010 9:20 am ]
moja kroliczke bardziej interesuje raczka od szczotki niz sama szczotka, traktuje ja jak zabawke do podgryzania i podrzucania

Offline chlup

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 657
  • Lokalizacja: wielkopolska
  • Moje króliki: Pimpol
Królicze futro
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 08, 2010, 18:56:23 pm »
Mój królik też rzuca szczotką (mam z naturalnego włosia, taką jak dla małych dzieci).
Wyczesuję go jak sobie leży sam z siebie albo w czasie głaskania.
Na początku zwracał uwagę jak tylko zmieniłam rękę na szczotkę i się odwracał żeby zobaczyć co to za dziwne uczucie. Ale teraz leży tak samo jak przy głaskaniu.