Autor Wątek: Gniazdo ?  (Przeczytany 2800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emeska

  • Gość
Gniazdo ?
« dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:34:40 am »
Witam
moj krolik dzis cla noc robil sobie w domku chyba gniazdo , zapychal sobie buzie siankiem , wygladal jakby mial brode :) , ma juz 8miesiecy i nigdy teo nie robil . Kiedys byl samiczka , pozniej okazal sie samcem bo strzelal moczem , ale teraz z tego co tu czytalem to moze to byc ciaza urojona wiec samiec opada.
A moze Wy wiecie co oznacza takie zachowanie?

Aneczka

  • Gość
Gniazdo ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:37:45 am »
emeska, Twoj królik ma 8m-cy i nie byłeś u weterynarza, żeby sprawdzić płci, zaszczepić, sprawdzić zębów??!!

emeska

  • Gość
Gniazdo ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:42:36 am »
oczywiscie ze bylem , on mowi ze to samica ,ale strzelal moczem i myslalem ze samiec . Mam 2 "samice" w tym samym wieku i ta druga nie ma takich  zachowan
P.S. nie sa sterylizowane

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Gniazdo ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:51:09 am »
Samice też potrafią strzelać moczem  :diabelek
To na pewno samica, bo ma ciążę urojoną.
Szerze mówiąc to lepiej, że masz dwie kobity. Trudno jest upilnować niekastrowaną parkę przed niechcianą ciążą.

Nuna

  • Gość
Gniazdo ?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:53:00 am »
Samiczki tez strzelaja moczem i to celnie. Twoja ma ciaze urojona, za kilka dni jej przejdzie, jesli bedzie to sie czesto powtarzac ( powyzej 4 razy w roku) to powinienes pomyslec o sterylizacji.

emeska

  • Gość
Gniazdo ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:57:17 am »
mysle o sterylizacji , tylko zbieram fundusze i czekalem az dorosnal, musze to zrobic bo mysle ze wtedy bede mial wieksze szanse je zaprzyjaznic .

Aneczka

  • Gość
Gniazdo ?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2009, 10:58:19 am »
emeska, samice są często bardziej terytorialne niż samce, a wiadomo do czego służy mocz...

rockeen

  • Gość
Gniazdo ?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 07, 2009, 16:44:06 pm »
emeska, moim zdaniem to ty masz samicę i samca, no i ona... jest w ciąży. Ale to tylko moje zdanie.

Tusiak

  • Gość
Gniazdo ?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 08, 2009, 14:09:59 pm »
Ale dla pewności odwiedziła bym jakiegoś weta, może innego niż twój jeśli masz wątpliwości co do płci. Moja też strzela moczem :)

emeska

  • Gość
Gniazdo ?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 09, 2009, 00:41:36 am »
Cytat: "rockeen"
emeska, moim zdaniem to ty masz samicę i samca, no i ona... jest w ciąży. Ale to tylko moje zdanie.



nie ma takiej opcji poniewaz krole zyja osobno i nigdy sie nie spotykaja