Autor Wątek: Dobry wet we Wrocławiu  (Przeczytany 80203 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Agness

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Toska & Turasek <3
  • Za TM: Czarek, Kitka
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 15, 2013, 09:23:11 am »
Agniese sorry, przegapiłam zapytanie sorki  :icon_redface... moja dziewczynka była właśnie tuż po sterylce, ale na szczęście szybciutko doszla do siebie  :jupi

Offline nataliasz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 16, 2013, 17:12:52 pm »
Serdecznie polecam dra Dziwaka. Jest najlepszym weterynarzem zajmującym się królikami we Wrocławiu. Serdeczny, wykazuje zrozumienie i zna się na rzeczy. W zeszłym tygodniu uratował życie mojej królisi, chociaż inni weterynarze twierdzili, że sprawa jest beznadziejna i, że  Joanka nie dożyje rana. Mało tego, królisia spędziła noc u niego w domu, przechował ją i cały czas się o nią troszczył. Naszego adoptowanego samczyka też "wyprowadził na prostą". Nie ufam innym weterynarzom, oni zazwyczaj wychodzą z załozenia, ze smiertelność krolikow jest bardzo duża i nie mają ochoty ich ratować. Doktorowi dziwakowi ufam i będę mu wdzięczna do końca życia za to jak postępuje z moimi królinkami.

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 16, 2013, 18:32:14 pm »
Mało tego, królisia spędziła noc u niego w domu, przechował ją i cały czas się o nią troszczył.
To, że doktor jest świetnym weterynarzem to wiem, bo razem z moją Pyzą do niego jeździmy. Ale to, w jaki sposób zajął się Twoją Joanką jeszcze bardziej przekonuje, że to lekarz z powołania :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #143 dnia: Wrzesień 16, 2013, 13:17:59 pm »
Dowiedziałam się, że doktor Dziwak nie przyjmuje już na Klinikach. Czy ktoś z Was wie, gdzie teraz pracuje?
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline nataliasz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #144 dnia: Wrzesień 16, 2013, 13:27:11 pm »
Tak, na Energetycznej. W piętek ostatni dzień przyjmował na Klinikach
Zadzwoń, żebyś na niego trafiła. Te młode lekarki są zarozumiałe i jakoś nie mają serca do Króliczków
 Centrum Leczenia Małych Zwierząt, Energetyczna 14, 53-330 Wrocław, telefon +48 071 360 51 90

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 16, 2013, 13:30:49 pm »
Dzięki nataliasz za namiary. Słyszałam jednak, że w gabinecie na Energetycznej jest problem ze sprzętem do badania takich małych zwierząt jakimi są króliki. Klinika jest podobno nastawiona głównie na psy i koty. Z jednej strony mam bardzo blisko na ul. Energetyczną, ale wolałabym, żeby moja Pyza jednak była porządnie badana :/ Ech...
A na klinikach przyjmuje jeszcze dr Anna Woźniak. Podobno ma serce do uszaków, zna się na rzeczy i jest dobrym weterynarzem.
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline nataliasz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #146 dnia: Wrzesień 16, 2013, 13:34:13 pm »
Ja jeździłam na Energetyczną do pana Dziwaka i wszystko było w porządku, jeśli rzeczywiście to Doktor nas przyjmował.
Pani dr Woźniak też jest super, ale osobiście większym zaufaniem darzę Dra Dziwaka
Powodzenia!

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #147 dnia: Wrzesień 16, 2013, 13:36:18 pm »
Ja u p. Woźniak jeszcze nie byłam, więc nie wiem jaka jest. Słyszałam tylko, że w porządku. Dr Dziwak był super, w zeszłym roku wykonał u mojej Pyzy sterylizację, jeździłyśmy na "przeglądy", szczepił ją, odrobaczał i byłam bardzo zadowolona :) Zadzwonię na Energetyczną i zapytam co i jak :) Jeszcze raz dzięki za namiary :*
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #148 dnia: Wrzesień 16, 2013, 21:39:25 pm »
Niestety tak ja wyżej napisane dr Dziwak nie przyjmuje już na klinikach. Obecnie do końca miesiąca jest na urlopie. Dopiero w październiku będzie przyjmował na energetycznej. Niestety gabinet nie jest przystosowany do leczenia małych zwierząt, choć by ze względu na brak leków na królików.  Po jego urlopie będę próbowała porozmawiać z właścicielką gabinetu a także z dr,  aby gabinet jednak był lepiej wyposażony. W końcu tyle króliczych pacjentów czeka na niego. I ja osobiście chociażby nie wyobrażam sobie chodzenia do innego weta.

Tak czy inaczej do końca września jedyny króliczy wet, który przyjmuje to dr Piasecki.
Być może dr Woźniak z klinik weterynaryjnych wróci w październiku do pracy, jednak na obecną chwilę jej nie ma.
W gabinecie dr Dziwaka przynajmniej na razie przyjmuje Adrianna Huchała (jeśli dobrze pamiętam). Odradzam.

 Kobieta nie nadaje się zupełnie do leczenia naszych podopiecznych a do tego ma specyficzny charakter i niestety większość z was nie będzie zadowolona z wizyty. Na dodatek wyjdzie dalej z chorym królem. Więc to strata czasu.
Jak tylko po urlopie dr Dziwaka uda mi się coś więcej ustalić, napiszę.
Osobiście dostałam kilka telefonów typu "jak to nie ma dr Dziwaka, gdzie my teraz pójdziemy". Przekażę. Myślę, że pomyśli trochę o naszych królach i będzie więcej przyjmował:)

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #149 dnia: Wrzesień 16, 2013, 21:47:14 pm »
Niestety gabinet nie jest przystosowany do leczenia małych zwierząt, choć by ze względu na brak leków na królików.

To naprawdę musi być kiepski gabinet, bo leków tylko dla królików w zasadzie nie ma.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 16, 2013, 21:51:21 pm »
Może, że to ujęłam, ale chodzi o to, że nie ma chociaż by leków do narkozy, których do tej pory dr Dziwak używał na klinikach. Z resztą sam odsyłał "poważniejsze leczenie królików" na kliniki. Osoby, które miały odczynienia z 2 gabinetami wiedza o co chodzi.

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 16, 2013, 21:55:37 pm »
O kurcze, klara703 byłoby super, gdyby udało się coś załatwić z dr Dziwakiem. Ja też nie wyobrażam sobie chodzić do innego weta. Myślałam o dr Woźniak, ale widać póki co, też nie jest pewne czy wróci na kliniki.
No nic, w takim razie trzeba cierpliwie czekać na dalszy rozwój wypadków - mam nadzieję pozytywny :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 17, 2013, 13:30:16 pm »
Dr Woźniak jest bardzo fajnym lekarzem, ja ją polecam pod względem chirurgicznym - bo skomplikowane zabiegi robi w narkozie wziewnej w zaprzyjaźnionej klinice, przetrzyma zwierzaka przez noc i oddaje wybudzonego :)

A trzymam kciuki, żeby dr Dziwak dalej przyjmował - trochę razem przeszliśmy z uszakami i wiem, że robi dobrą robotę :)
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 16, 2013, 21:19:38 pm »
Dr Dziwak wraca do pracy w klinice od 11 listopada, jak do tej pory mi wiadomo będzie przyjmował do końca roku na pewno.
Obecnie do czasu powrotu dr Dziwak nie polecam korzystania z gabinetu w klinice EPI. Obecnie przyjmują inni lekarze weterynarii w zastępstwie, jednak ze względu na ich brak doświadczenia i wiedzy o królikach nie polecam powierzać naszych króli.

Dr Dziwak od następnego tygodnia będzie przyjmował na ul. Energetycznej we wtorki i czwartki 15-22.

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 16, 2013, 21:22:05 pm »
Dzięki kochana za info :) Miałam do Ciebie pisać, czy już coś wiadomo odnośnie doktora Dziwaka :) No to coś już wiemy. Dzięki wielkie :*

EDIT: A powiedz, czy wiadomo w jakich godzinach na klinikach będzie przyjmował pan doktor? W takich samych jak dotąd, czy może w innych?
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2013, 21:29:15 pm wysłana przez Doris »
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 16, 2013, 21:35:44 pm »
Z tego co wiem raczej  w tych samych godzinach, czyli 8:30- 14:00. Ale dokładnie będzie wiadomo bliżej jego powrotu.

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 16, 2013, 21:36:53 pm »
Super :) Jakbyś dowiedziała się jeszcze czegoś konkretniejszego to napisz proszę :) Ale myślę, że będzie tak jak dotąd :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline Króla

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wroclaw
  • Moje króliki: Monti
  • Za TM: Rovisia,Dziubek,Kiciuś,Nedzuś
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 31, 2014, 08:27:09 am »
Wiecie, czy na kliniki na Grunwaldzie trzeba sie umawiac? Bo dzisiaj przychodnia jest od 15-18 i tel. nikt nie odbiera. Musze pojechac z Dziubkiem, bo ma cos z okiem.

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 31, 2014, 09:07:43 am »
Dr Dziwak jest pn-pt 8-14. Popołudniami przyjmuje chyba Dr Woźniak właśnie 15-18.  Do dr Dziwak nie trzeba się umawiać a dr Woźniak nie mam pojęcia.

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 31, 2014, 11:56:33 am »
Do końca stycznia, czyli do dzisiaj gabinet popołudniami był nieczynny. Natomiast do doktora Dziwaka nie trzeba się umawiać. I tak jak napisała klara -przyjmuje pn-pt 8-14

Ja dzisiaj byłam z Pyzą i doktor normalnie przyjmuje do 14 :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)