Autor Wątek: Dobry wet we Wrocławiu  (Przeczytany 80139 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Olachi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 24, 2012, 12:09:28 pm »
Właśnie wróciłam od dr Dziwaka i jestem w niebo wzięta :)

Obsłuchał Nynka dokładnie... i powiedział że jednak coś się dzieje w górnych drogach oddechowych. Wziął wymaz z noska i we wtorek idziemy po wyniki :) 

Dodam iż doktor Piasecki nie widział problemu w tym że Nynek kicha i jak oddycha to charczy(zwłaszcza wieczorem) nie zrobił żadnego wymazu ani nic w tym rodzaju... 


pożyjemy zobaczymy :) ale zmieniam weta na dobre :)

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 26, 2012, 01:39:33 am »
bardzo polecam dr Dziwaka. Przeprowadził sterylizacje u mojej króliczki oraz operacje u mojego chomika- w żadnym przypadku nie było żadnych powikłań :)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline Olachi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 28, 2012, 12:46:50 pm »
Właśnie wróciłam z drugiej wizyty u doktora Dziwaka...

Okazało się że Nynek ma jakiegoś grzybka w nosku dlatego kicha i smarka :( najgorsze jest to że diagnozę mamy po tygodniu a do dr Piaseckiego jeździłam od grudnia i nie wiadomo co mu było... robiliśmy jakieś zdjęcia faszerowaliśmy lekami bezpodstawnie :(

ehhhhhh

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 28, 2012, 12:58:35 pm »
Dlatego moim zdaniem chodzenie do dr Piaseckiego to strata pieniędzy, czasu oraz zdrowia uszaka.
Byłam z kilkoma królikami u dr Dziwaka i też jestem bardzo zadowolona :)

Offline Króla

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wroclaw
  • Moje króliki: Monti
  • Za TM: Rovisia,Dziubek,Kiciuś,Nedzuś
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 28, 2012, 13:18:30 pm »
Przeczytalam w internecie, ze dr Dziwak przyjmuje tez w klinice Niedzielskiej na Energetycznej 14. Czy ktos tam juz byl i moze to potwierdzic?

Offline szubciaaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 252
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 28, 2012, 14:13:45 pm »
w który miejscu dokładnie on przyjmuje ?
"Zwierzęta  są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół"

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8574.0 <-- Bombelek ,Malutek,  Vekitka :)))

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 28, 2012, 17:19:06 pm »
Tak, przyjmuje u dr Niedzielskiej (Kobieta) gdzieś na Wojnowie. Jak będę następny razem to się dopytam, w jakie dni i godziny (na pewno popołudnia).

Offline Olachi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 28, 2012, 20:56:46 pm »
on przyjmuje u Niedzielskich a nie niedzielskiej

na ul. energetycznej 14

ale na energetycznej zdecydowanie odradzam !

Offline Tuberoza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 516
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 28, 2012, 21:16:10 pm »
Doktor Dziwak przyjmuje u Niedzielskiej,klinika Niedzielski to odrębne przedsięwzięcie.Państwo Niedzielscy się rozstali i pracują też oddzielnie.Doktor N. założył własną,nową klinikę(ul.Komandorska),a pani N.została w starej(ul.Energetyczna na Krzykach).
Klinika na Energetycznej nie ma dobrych opinii,pani lekarka też.Za to dr Niedzielski jest jednym z najlepszych chirurgów we Wrocławiu.
Chyba lepiej jeździć do dra Dziwaka na kliniki UP,a nie na Energetyczną.

Offline Olachi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 28, 2012, 21:24:09 pm »
Chyba lepiej jeździć do dra Dziwaka na kliniki UP,a nie na Energetyczną

też tak sądzę :)

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 08, 2012, 13:13:03 pm »
cześć dziewczyny i chłopaki! jestem nowa na forum a to mój pierwszy w życiu post więc wybaczcie mi jeżeli piszę w złym miejscu i zarazem proszę o wyrozumiałość :) piszę do Was, ponieważ muszę się poradzić odnośnie naprawdę dobrego weta dla mojej królinki Pyzy. Dziewczynka jest u mnie od stycznia i ma około roku - ciężko dokładnie stwierdzić bo kupiłam ją w zoologu, ale do rzeczy. Zaraz po zakupie pojechałyśmy do dr Piaseckiego bo tutaj dowiedziałam się, że jest najlepszy jeśli chodzi o króliki. Byłyśmy tam kilka razy ale niestety te kolejki mnie przerażają. Przyjmowała nas oczywiście asystentka pana doktora mimo że zależało mi na tym aby to on obejrzał Pyzę. Teraz nieubłaganie zbliża się sterylka małej. Widzę jak świruje, hormony jej buzują wiec już się psychicznie nastawiam na to, że musi mieć wykonany zabieg (pomijając już względy zdrowotne). Niektórzy z Was pisali bardzo dobre opinie nt doktora Dziwaka oraz pani doktor Woźniak z Klinik przy pl. Grunwaldzkim, inne osoby pisały również o klinice Niedzielskiego. Więc moje pytanie do osób z Wrocławia: do kogo najlepiej iść, żeby porządnie zbadał króliczka i poświęcił mu naprawdę tyle czasu ile potrzeba. Hm... myślę że na razie to wszystko. Przepraszam za moją dość długą wypowiedź i być może chaotyczną ale mam mega mętlik w głowie
pozdrawiam Was razem z Pyzą :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 08, 2012, 13:20:41 pm »
Klinikę dr Niedzielskiego nie polecam- pracuje tam dr Pasikowska zamiast Pieczaby. Dr Woźniak już na klinikach nie przyjmuje gdyż wyjechała z Polski. Na klinikach przyjmuje dr Dziwak- przyjmuje sam, wszytko robi sam. Godziny 8:30 do 14.Wrocławskie króliki są leczone u niego, zarówno zabiegi sterylizacji, kastracji jak i te poważniejsze. Najlepiej pójść tam na kontrolę, zobaczysz czy ci pasuje i umówić się na zabieg.

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 08, 2012, 13:26:46 pm »
super! dzięki za tak szybką odpowiedź. Właśnie tak sobie myślałam, żeby najpierw pojechać z małą na kontrolę na Kliniki i zobaczyć co i jak. Jeśli chodzi o doktora Piaseckiego to obawiam się, że nie on wykona zabieg... nie wiem ale mam jakieś takie przeczucie. Nie chciałabym stracić króliczki przez własną głupotę dlatego dumam i dumam i postanowiłam tutaj zapytać. A do doktora Dziwaka trzeba się jakoś rejestrować czy po prostu można przyjechać?
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 08, 2012, 13:29:54 pm »
Wystarczy przyjechać, jeśli nie będzie go w gabinecie to podejść na portiernie.

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 08, 2012, 13:33:03 pm »
No to już mam jakiś obraz sytuacji :) Bardzo ci dziękuję za informacje. Bo po kilku wizytach w "Zwierzyńcu" zaczęłam się zastanawiać czy we Wrocławiu jest jeszcze jakiś dobry króliczy wet.... te kolejki jakie tam są to jakiś koszmar. W takim razie trzeba będzie zapakować małą i przejechać się do pana doktora. Jeszcze razie wielkie dzięki! :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 15, 2012, 12:24:28 pm »
hej! :) dzisiaj odwiedziłyśmy z Pyzą doktora Dziwaka i powiem wam, że jestem bardzo mile zaskoczona. Dokładnie przebadał małą, sprawdził ząbki i ogólny stan zdrowia, mogłam go o wszystko zapytać. Przy okazji umówiliśmy się też na termin sterylki (już się stresuję :P). Bardzo spodobała mi się jego dokładność i spokój. Zobaczymy jak będzie dalej
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 05, 2012, 20:14:38 pm »
Moja Pyza jest po sterylizacji już 2 tygodnie, wszystko przebiegło bardzo sprawnie, bez problemów :) Dlatego mogę Wam z czystym sercem polecić doktora Dziwaka. Jak już wcześniej pisałam - jest bardzo dokładny, rzeczowy i ma serce do zwierzaków, dlatego my na pewno będziemy do niego jeździły :) Mam wrażenie, że mojej królince również przypadł do gustu :bunny: :D Chyba ktoś tutaj już podawał namiary na pana doktora ale jakby była potrzeba to wpisuję jeszcze raz: pan doktor przyjmuje w Przychodni Weterynaryjnej Katedry Epizootiologii z Kliniką Ptaków i Zwierząt Egzotycznych we Wrocławiu przy Pl. Grunwaldzkim 45, tel. (071) 320-53-33, przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14. Po wejściu do budynku trzeba skręcić na prawo, przejść przez szklane drzwi, schodami w dół i na prawo :) Mam nadzieję, że komuś z Was przydadzą się te informacje.
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline fokusa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 21, 2012, 12:35:47 pm »
Własnie dzisiaj dzwoniłam do doktora :) Dzięki za numer! Strasznie sympatyczny się wydawał... Mam nadzieje że te wrażenie po pierwszej wizycie będzie równie dobre :)

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 21, 2012, 20:07:49 pm »
Doktor jest bardzo sympatyczny, nie wydawało Ci się ;) A co najważniejsze - ma wspaniałe podejście do zwierzaków. Moja Pyza była u niego tak grzeczna jak u żadnego innego weta :) No i tak jak pisałam wyżej, sterylkę przeszła bardzo dobrze, dobrze wszystko zniosła. Tak więc będziemy się trzymały pana doktora i do żadnego innego nie zamierzamy jeździć :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 03, 2012, 14:59:06 pm »
fokusa, byłaś u doktora Dziwaka na wizycie? Pytam bo jestem ciekawa jak pierwsze wrażenie :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)