Autor Wątek: Dobry wet we Wrocławiu  (Przeczytany 80026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fokusa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 04, 2012, 11:53:08 am »
byłaś u doktora Dziwaka na wizycie? Pytam bo jestem ciekawa jak pierwsze wrażenie

Hej niestety jeszcze nie, musiałam przesunąć wizytę (kastracje) ze względu na antybiotykoterapie... ale przed świętami jeszcze go odwiedze:D

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 04, 2013, 11:38:08 am »
Czyli wszyscy teraz polecają dr Dziwaka? ; )) W takim razie muszę się do niego wybrać, skoro jest tak gorąco polecany. ; ))
A mogłabym się jeszcze raz zapytać gdzie dokładnie przyjmuje i w jakich godzinach? ; ) Bo muszę się wybrać z moją królewną na szczepienie i chciałabym już jeździć do jednego weterynarza ze wszystkim. wiecie może ile mniej więcej u niego się płaci za szczepienie na myxo i pomór?
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 04, 2013, 13:48:46 pm »
Nie wiem czy wszyscy polecają ale ja na pewno tak :) Kilka razy już pisałam, że doktor Dziwak jest naprawdę w porządku :) Nie wiem ile bierze za szczepienie, na razie robił mojej Pyzie tylko "przegląd techniczny" i sterylkę. Podam Ci jeszcze raz namiary na niego: doktor przyjmuje w Przychodni Weterynaryjnej Katedry Epizootiologii z Kliniką Ptaków i Zwierząt Egzotycznych we Wrocławiu przy Pl. Grunwaldzkim 45, tel. (071) 320-53-33, przyjmuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14. Po wejściu do budynku trzeba skręcić na prawo, przejść przez szklane drzwi, schodami w dół i na prawo :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline krolica

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław, Londyn
  • Moje króliki: Stefan, Lola
  • Za TM: Bogdan
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 31, 2013, 23:06:36 pm »
Ja także 'doktora' Dziwaka serdecznie polecam :) Wygląda na to, że lekarz na prawdę z powołania, bo ledwo po studiach, a już ma tylu fanów :) Zna się na rzeczy, jest przesympatyczny i zawsze uśmiechnięty, widać że kocha to co robi :) Jedyne co mu mogę zarzucić to to, że sam z siebie nie robi dokładnych wywodów na temat chorób czy zabiegów, trzeba pytać, żeby dowiedzieć się więcej, jak u większości wetów zresztą. Ale to tylko takie moje zboczenie, bo ja lubię wszystko wiedzieć i każdego zawsze za język ciągnę :P

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 01, 2013, 12:36:13 pm »
sam z siebie nie robi dokładnych wywodów na temat chorób czy zabiegów, trzeba pytać, żeby dowiedzieć się więcej

Ale za to rzetelnie odpowiada jak już zapytasz :) I nie stroi przy tym focha BO MU ZADAŁAŚ PYTANIE ;)


PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline krolica

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław, Londyn
  • Moje króliki: Stefan, Lola
  • Za TM: Bogdan
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 01, 2013, 21:56:38 pm »
Ale za to rzetelnie odpowiada jak już zapytasz  I nie stroi przy tym focha BO MU ZADAŁAŚ PYTANIE

Oczywiście się z tym zgadzam, odpowiada bezproblemowo :)

Dzisiaj byłam na wizycie na klinikach i bardzo mile zaskoczyła mnie pani która także tam przyjmuje! Wygadana, sympatyczna kobieta. Doktorat ma z chorób ptaków, ale odniosłam wrażenie, że na królikach zna się równie doskonale, sama zresztą przyznała, że także ma królaska :) Gdyby komuś nie pasowały godziny przyjęć lek. Dziwaka dr. Anna przyjmuje w tym samym gabinecie, bodajże w poniedziałki, środy i piątki (aczkolwiek nie jestem w 100% pewna czy w pozostałe na dni jej nie ma) w godzinach 15-18.
Gorąco polecam, na pewno się nie zawiedziecie :)


Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 01, 2013, 22:06:00 pm »
Dr Anna Woźniak przyjmuje w te dni które napisałaś. Faktycznie ma swojego króliczka baranka. Przed poznaniem Dr Dziwaka to właśnie ona leczyła między innymi wrocławskie tymczasy. Jednak nie było jej przez pół roku w Polsce i tak zastąpił ją dr Dziwak. Operowała m. in Kiwi, kastrowała mojego myszoskoczka (mało zapłaciłam w porównaniu do tego ile chciał Pasecki 80 zł a 200 jest różnica), kastracja Borysa i kilka sterylizacji. Tak więc lekarka sprawdzona i jak najbardziej można ją teraz polecać. Trzeba tylko uważać, aby nie sprowadziła gromady studentów do gabinetu i nie pokazywała wszystkim uczniom królika (co mnie osobiście wkurzyło) i nie po to idę do weta, płacę żeby króliki oglądała gromada ludzi kompletnie się na tym nie znająca  a co najlepsze w ogóle tym nie zainteresowana. Ale to tylko moje zdanie. Ogólnie jest dobra i sympatyczna:)

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 02, 2013, 08:51:29 am »
Trzeba tylko uważać, aby nie sprowadziła gromady studentów do gabinetu i nie pokazywała wszystkim uczniom królika (co mnie osobiście wkurzyło) i nie po to idę do weta, płacę żeby króliki oglądała gromada ludzi kompletnie się na tym nie znająca  a co najlepsze w ogóle tym nie zainteresowana.

Na tym polega idea klinik - czy szpitali czy lecznic - że gromada ludzi się tam uczy (a jak się uczy, to każdy z doświadczenia wie- raz się interesuje, raz nie).
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline martini_86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Kokolino i Fifi :***
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 03, 2013, 16:27:10 pm »
My wprawdzie mieszkamy w Opolu, ok. 80 km od Wrocławia.jako że nie ma tutaj typowo króliczego lekarza to za rekomendacją kilku osób z forum jeździmy do dr Piaseciego. Jeżeli o mnie chodzi to jestem mega zadowolona z niego. raz ,, na syganele'' pędziałam do niego kiedy Fifi miał zator i zapalenie jelit- dzięki właśnie opolskiej wetce;/ doktor trafnie postawił diagnozę, dobrał lekastwa- o biolapis czy karmie zastępczej herbi care mogę jedynie tutaj pomarzyć że jakiś wet będzie to miał...później byłam z nim w stałym kontakcie telefoncznym ale na zastrzyki przeciwbólowe jakie zalecił jeździliśy już tutaj. drugi raz kiedy Fifi intensywnie kichał od kliku miesięcy dwóch opolskich lekarzy dumało nad tego przyczyną- wszyscy obstawiali przeziębienie...znowu Piasecki i znowu trafna diagnoza i leczenie- tym razem trzy wizyty, po jednej w tygodniu na przetykanie kanalików łzowych, w między czasie zastrzyki w opolu. Fifi dzięki niemu wyzdrowiał już dwa razy. W sumie byliśmy niego 5 razy. Ostatni raz na początku sierpnia....od tamtej pory mamy spokój. chociaż sam dr przyznał że zatkane kanaliki mogą powrócić i że ,,pewnie spotkamy się jeszcze w tym roku'' -i tuatj się pomylił, bo rok się skończył a Fifi już do wakacji nie kicha. Co do zachwania zawsze traktuje mnie indywidualnie a nasza wizyta nigdy nie była krótsza niż 40 min- może dlatego że na wstępnie mówię ,,przyjechaliśmy do Pana z Opola'' heheheheh więc asystentki nawet nie podchodzą  :P  :P  :P jak dla mnie super podejście do zwierząt ceny  takie jak w Opolu, może gdybym miała porównanie z innym  ,,mistrzem'' to bym zdanie zmienila ale jestem zadowlona w 100 % więc lekarza nie będę zmieniać.


Offline krolica

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław, Londyn
  • Moje króliki: Stefan, Lola
  • Za TM: Bogdan
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 04, 2013, 11:18:11 am »
Kompetencji dr Piaseckiego nie podważam, uważam, że jest świetnym specjalistą, dla mnie jednak trochę zbyt zapracowanym. Da się też wywnioskować, że pacjenci z dalsza mają troszkę lepiej :) Z tego co wiem, pan doktor także swoją wiedzę dość wysoko ceni, tu się akurat nie wypowiem osobiście, bo ostatni raz byłam u niego ładnych parę lat temu, kiedy ceny były jeszcze z tego co pamiętam w miarę przystępne. Przytaczając moje ostatnie wizyty na klinikach kastracja dwóch królików + leki ( łącznie 6 dawek antybiotyku, 6 dawek znieczulenia+ znieczulenie do domu dla obu królików) wyniosła mnie niecałe 300 zł czyli NIECAŁE 150 zł na królika za komplet, opieka równie fachowa moim zdaniem, a na wizytę nie czekałam nigdy dłużej niż 15 minut. Chłopaki mają się rewelacyjnie :)
P.S To oczywiście nie jest antyreklama dr Piaseckiego co by nie było :)

Offline krolica

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław, Londyn
  • Moje króliki: Stefan, Lola
  • Za TM: Bogdan
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 04, 2013, 18:13:51 pm »
No i potwierdzona informacja z nieostatniej chwili, dr Woźniak jest w trakcie robienia specjalizacji ze.zwierząt futerkowych:)

Offline Agness

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Toska & Turasek <3
  • Za TM: Czarek, Kitka
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 03, 2013, 08:02:16 am »
Dr Anna Woźniak przyjmuje w te dni które napisałaś. Faktycznie ma swojego króliczka baranka. Przed poznaniem Dr Dziwaka to właśnie ona leczyła między innymi wrocławskie tymczasy. Jednak nie było jej przez pół roku w Polsce i tak zastąpił ją dr Dziwak. Operowała m. in Kiwi, kastrowała mojego myszoskoczka (mało zapłaciłam w porównaniu do tego ile chciał Pasecki 80 zł a 200 jest różnica), kastracja Borysa i kilka sterylizacji. Tak więc lekarka sprawdzona i jak najbardziej można ją teraz polecać. Trzeba tylko uważać, aby nie sprowadziła gromady studentów do gabinetu i nie pokazywała wszystkim uczniom królika (co mnie osobiście wkurzyło) i nie po to idę do weta, płacę żeby króliki oglądała gromada ludzi kompletnie się na tym nie znająca  a co najlepsze w ogóle tym nie zainteresowana. Ale to tylko moje zdanie. Ogólnie jest dobra i sympatyczna:)

bardzo proszę o informację czy na sterylkę lepiej do dr Dziwaka czy dr Anny? oraz ile kosztuje sterylka u dr Dziwaka?
Mieszkam kilkadziesiąt km od Wrocławia więc chciałabym się rozeznać na kogo się zdecydować no i w kosztach ...
....Niestety, w moich rejonach żadnego weta dla uszatych nikt nie poleca, a wiadomo, najbardziej zależy nam aby nasz uszek był w dobrych rękach.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2013, 08:47:40 am wysłana przez Agness »

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 03, 2013, 12:04:13 pm »
bardzo proszę o informację czy na sterylkę lepiej do dr Dziwaka czy dr Anny? oraz ile kosztuje sterylka u dr Dziwaka?
Mieszkam kilkadziesiąt km od Wrocławia więc chciałabym się rozeznać na kogo się zdecydować no i w kosztach ...
....Niestety, w moich rejonach żadnego weta dla uszatych nikt nie poleca, a wiadomo, najbardziej zależy nam aby nasz uszek był w dobrych rękach.
U dr Anny nigdy nie byłam więc na jej temat nie mogę Ci nic napisać. Natomiast dr Dziwak wykonywał sterylkę u mojej Pyzy. Zabieg był robiony w październiku 2012 r. więc całkiem niedawno. Malutka bardzo dobrze go zniosła, po 2 h zaczęła jeść a pod wieczór pojawiły się pierwsze bobki i siuśki :) Za sterylizację + leki zapłaciłam 200 zł, ale nie wiem jak jest teraz - czy nadal taka kwota czy podniósł. Dr Dziwak przyjmuje codziennie od 8.30 do 14 a dr Anna jest popołudniu w poniedziałki, środy i piątki więc Twoja decyzja będzie też zależała od godzin, które Ci pasują :) Zresztą dziewczyny wyżej napisały o godzinach przyjęć.
My do doktora Dziwaka jeździmy na kontrole, wczoraj byłyśmy na szczepieniu i jesteśmy bardzo zadowolone. Czytałam też bardzo pozytywne opinie nt. dr Anny :)
Może jeszcze inni coś napiszą i Ci doradzą.
Pozdrawiam!
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 03, 2013, 12:11:58 pm »
Dobrze, że we Wrocławiu pojawia się jakaś konkurencja dla dr. Piaseckiego...kolejki do jego gabinetu są zabójcze :(

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 03, 2013, 12:16:11 pm »
Dobrze, że we Wrocławiu pojawia się jakaś konkurencja dla dr. Piaseckiego...kolejki do jego gabinetu są zabójcze
Zgadzam się z Tobą... To co tam się dzieje to jest jakiś koszmar :/ A jak jadę na klinki to nie ma żadnych kolejek, wchodzę do gabinetu, lekarz poświęca zwierzakowi tyle czasu ile potrzeba, można o wszystko zapytać i już. Zupełnie inne podejście
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2013, 12:20:30 pm wysłana przez Doris »
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 03, 2013, 12:21:27 pm »
Ja na podejście dr. Piaseckiego nie narzekam bo m.in właśnie brak pośpiechu powoduje  powstawanie kolejek. Mogę opisywać tylko swoje doświadczenia a te, jeśli chodzi o dbałość o pacjenta,  są bardzo pozytywne :)
Zdrówka naszym Uszakom :)

Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 03, 2013, 12:27:48 pm »
To fajnie, że udało Ci się konkretnie do niego dostać. Ja niestety byłam skazana na jego asystentki. On osobiście obejrzał Pyzę tylko raz i po chwili przekazał asystentce bo stwierdził, że to jej pacjentka. I niestety odczułam pośpiech.. Jakbyśmy wszyscy byli na taśmie i tylko raz, raz, raz... Oby jak najszybciej... Ale to są moje osobiste odczucia ;) Ktoś może mieć inne zdanie.
No i te męczące kolejki... Nie tylko dla ludzi ale też dla zwierzaka.
Dobrze, że mamy kilku króliczych wetów i każdy chodzi tam, gdzie mu pasuje najlepiej :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 03, 2013, 12:33:25 pm »
Właśnie - dobrze że jest kilku :)


Offline Doris

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 14074
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Pyza
  • Za TM: Tusia, Pysia
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 03, 2013, 12:34:15 pm »
Bo najważniejsze jest zdrówko naszych uszaków :)
PYZA  zaprasza do swojego wątku :)

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dobry wet we Wrocławiu
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 03, 2013, 12:34:54 pm »
I z tym każdy się zgodzi :)