Autor Wątek: NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 23901 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasiagio

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 29, 2009, 22:28:11 pm »
Czytam ale nie wypowiadałam się w tych sprawach ale teraz napisze co myślę o tym . Przede wszystkim dla mnie to nie jest  dziewczynka 12 letnia !!
Po drugie dajecie jej za duże pole do popisu odpisując jej na posty i to co w nich pisze  !!
Wiem że chcecie dobrze i mnie też trafia jak coś takiego czytam ale nic nie zmienicie !! niestety  :(  Są ludzie o jeszcze tak prymitywnym myśleniu !! A jeżeli ta osoba wychowała się w takim środowisku dla niej zwierzęta będą zawsze  tylko instrumentem i przedmiotem a nie stworzeniami które myślą czują i rozumieją !! !!  
Następnym razem radzę ale nie zmuszam olewać taką osóbkę i napisać od razu do moderatora niech on sobie z nią poradzi !1 Wiadomo w jaki sposób !!
Dla mnie dojście do komputera powinno być zabronione dzieciom do lat 16 !! Chodź widzę że są i tu dziewczyny w tymże wieku dla których mam dużo szacunku !!
Przepraszam że się spisałam !! I myślę że nikogo nie obraziłam !!

Paulix

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 29, 2009, 23:05:39 pm »
Cytuj
siedzi sobie dziewczynka przed kompem wypisuje jakeś pierdoły na różnych Forach, a tu puka policja do drzwi rodzice otwierają i co


I bardzo dobrze! To ją czegoś szybciej nauczy, niż nasze posty tutaj.
Ja jestem od niej dwa lata starsza i w życiu by mi nawet na myśl nie przyszło, żeby pisać takie głupoty. Dziewczynie poprostu się nudzi. Tak jak niektórzy tworzą wirtualne hodowle, tak ona pisze sobie na forach. Zastawiam się, czy ona wogóle posiada jakieś zwierzęta :oh:

Majewa

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 29, 2009, 23:31:13 pm »
Cytat: "Paulix"
Zastawiam się, czy ona wogóle posiada jakieś zwierzęta


wszystko możliwe że ich w cale nie ma, nudzi się dziecku i tyle  :zdenerwowany

Nuna

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 30, 2009, 08:39:30 am »
Niestety ma zwierzeta i to bardzo duzo, niektore rozmnazaja sie same jak: psy, koty, a niektore ona rozmnaza i sprzedaje gdzie sie da: myszoskoczki, swinki morskie, a teraz chce sie zabrac tez za rozmnazanie krolikow. Prawie na kazdym forum swinkowym i gryzoniowym ma bana, nie da sobie nic przetlumaczyc odnosnie rozmnazania i warunkow w jakich zyja jej zwierzeta.
Tu swinki w plastikowym pudelku:
http://www.pupile.com/pup/images/img_swinek.5.jpg

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 30, 2009, 08:51:06 am »
Sonica ja już pisałam ci na innym forum. Masz 12 kotów, 16 świnek, parę psów, chomików, kozy, ryby, myszoskoczki, które rozmnażasz. Na innym forum pisałaś, że świnki wychodzą z pudeł (w których mieszkają) i gonią je koty. Pisałaś, że twój dziadek miał hodowlę FRETEK, LISÓW, KRÓLIKÓW, NOREK. Napisałas też:

"4 koty zgineły a dzidek i babka nie lubia zwierzat raz zatłukła nam kota"

Ja ci juz powiedziałam że jeśli założysz te swoją hodowlę królików to zgłaszam cię do straży dla zwierząt. Jeśli trzymasz zwierzęta w dobrych warunkach, tak jak zapewniasz, to nie masz się czego obawiac.

kinguchna

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 30, 2009, 09:58:01 am »
Cytat: "Wataha"
Masz 12 kotów, 16 świnek, parę psów, chomików, kozy, ryby, myszoskoczki, które rozmnażasz.

u mjnie nigdy by sie nie zgodzili na tyle pupili. ;/

Aneczka

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 30, 2009, 10:41:17 am »
Tak naprawde, to tu jest tylko jedno ale, napadamy na jąkąś niedojorzała 12nasto latkę, ale zasadniczo trudno wymagać od dziecka dojrzałości, tak naprawdę to wszsytko powinni usłyszec jej rodzice, bo to oni sa temu winni i za to odpowiedzialni. Mam 14letnia siostre, uwazam, że akurat jej intelektowi, nie mozna, jak na ten wiek niczego zarzucić, no moze poza ortografia, ale pamietam co ona dwa lata temu opowiadała o swoich kolezanakch i kolegach, wiec taka sonica to mnie nawet mało dziwi, za to jej rodzice - jak najbardziej

Offline katarynka1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 30, 2009, 10:56:31 am »
Majewa,weź pod uwagę ze za tą 12-latką stoją rodzice i oni powinni kontrolować to z kim i o czym pisze. No sorrry,ale jest w takim wieku,że rodzice powinni miec baczność na to co ona robi w internecie,a jak policja właduje się do nich i pogada z rodzicami to może rodzice wyciągną wobec niej jakieś konsekwencje.
dobrze widzi się tylko sercem,najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie???
http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 30, 2009, 12:17:37 pm »
Z tego co pamiętam, to sonica na innym forum pisała, że jej są myszoskoczki, a reszta zwierząt jest jej mamy i brata.

sonica

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 30, 2009, 13:24:13 pm »
Musze cos jeszcze napisać bo tu jakieś mity powstają o nie!
1. psy nie są rozmnażane, ze mam 4 psy w tym jednego psa który jest wykastrowany. To nie oznacza że sie rozmnażają, 5 lat temu raz suka sie oszczeniła i z zostały dwa psy właśnie pies i suka. A jednego kupiliśmy. I wyobrazicie sobie że gdy suki maja ruje dostają za szczyki a beza(namłodsza) będzie wysterelizowana! tak samo jest z kotami.
2. dziadek hodował kiedyś ale z 14 lat temu wiecie i to wszystko z tymi kotami działo sie wtedy bo mnie na świecie nie było. i pomyście sobie ze moja mam nie raz ratowała koty przed utopieniem itp.
3. policja, zajmuje sie poważnymi sprawami jak morderstwo itp. a w chcecie zaśmiecać ja i jeszcze cos bo to wszystko jest bujda to możecie odpowiadać za wezwanie policji na nic!
4. posiadam jakieś zwierzęta z różnych ziródeł czy to podżucone i czy przygarnięte.
5. myszoskoczki rozmnażam ,,specjalnie" ze tak można powiedzieć ale innych zwierząt nie.
5. no dobra wszystko to pisałam dla bujdy! nie wiem nawet po co, ale cuż jednak są ludzie którzy lubią zwierzęta i ich bronią i w należycie do takich ludzi.
Ja sie spotykam z okrucieństwem co dzienie, może nie wieżycie ale pomagam zwierzęta, podpisuje petycje różnego sortu, walcze z hodowcami zwierząt dla futer, może tu jest taki dowód:
http://nasza-klasa.pl/forum/16/7488
Tam mnie tez myśliwi nie lubią ale inni tak.
Sorki za spempienie waszych nerwów

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 30, 2009, 13:31:53 pm »
hehe jak ja lubie dzieci XXI wieku  :P  są głupie, bezczelne i sprawiają wrażenie jakby już potrzebowały pomocy specjalisty bo później może być tylko gorzej :] Co ona może wiedzieć o tym co się dzieje na świecie, jacy są ludzie, jak są traktowane zwierzęta. Założyła profil na naszej klasie i co - to wszystko na co ja stać? Nie je mięsa i to wystarczy? Nie można wymagać od dziecka 12 letniego rozumienia pewnych faktów bo ma jeszcze zbyt słabo rozwinięty mózg a w jej przypadku nic nie wskazuje na to ze ten mozg sie kiedys rozwinie  :P  
A tak na serio to ja mysle ze ona nie zartuje - pisze z taką determinacją, wiec na bank ma ta hodowle i nie chce tylko nas powkurzać - ale wytlumaczyc cos czego sama jeszcze nie rozumie.

Wiem ze nie ma sensu odpisywanie na jej posty, ale moze za kilka lat jak tu zajrzy to zrozumie co trzeba  :DD

Ps. Jak ja miałam 12 lat to już niejednokrotnie byłam Mistrzem Ortografii w szkolnych konkursach więc dziewczynko bierz się do roboty!!!  :lol

sonica

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 30, 2009, 13:39:33 pm »
Mówie ze mam domowa hodowle myszoskoczków i tyle!
Przepraszam ale wiem co sie dzieje na świecie, wiem jak ludzie traktuja zwierzęta wiec wypraszam.
jak mówiłam nie musicie wieżyc, i nie kazdy musi byc mistrzem ortografi no i jak ktoś ma dysortografie.

pozdr

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 30, 2009, 13:53:08 pm »
Ok starałam się nie pisać do Ciebie (co pewnie zauważyłaś) tylko do reszty bo zwracanie sie do Ciebie nie ma większego sensu. Ale jak już tu jestem to tylko wyjaśnie, że właśnie o tej "hodowli" mówię. Skoro masz jedną "hodowlę" i nie widzisz w tym nic zlego to za jakiś czas zaczniesz bawić się w rozmnażanie innego gatunku. Ale to już nie ważne bo inni już to probowali Ci wytlumaczyc. Nie zrozumiałaś. Masz 12 lat więc jeszcze mało wiesz - możesz jedynie dopiero dowiadywać się jacy ludzie są. Coś tam robisz na rzecz ochrony zwierząt to ok - ale popełniasz masę innych błędów które każdy z nas próbuje Ci wyjasnic. Nadal mam nadzieję, że za kilka lat będziemy mogli porozmawiać z Tobą, ale już jako z dorosłą, rozumną osobą, a nie dzieckiem, które powinno znaleźć sobie bardziej odpowiedzialne zajęcie.

Co do ortografii to ciekawe zjawisko bo teraz co drugie dziecko ma dysleksję, dysortografię i cholera wie co jeszcze a za "moich czasów" trzeba było się po prostu ortografii nauczyć a kto się nie nauczył nie przechodził do następnej klasy  :/

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 30, 2009, 13:57:58 pm »
Sonica, dysortografia nie usprawiedliwia wszystkiego, zwłaszcza że nie piszesz odręcznie, tylko edytor może Ci skorygować błędy.
Co do Policji, to nie zajmuje się li tylko morderstwami, tylko przestępczością różnego rodzaju (także internetową), a policja skarbowa to już z pewnością nie ściga morderców :oh: - więc jak nie wiesz, to nie pisz bzdur. Może jak wreszcie ktoś się za Was weźmie, to przestaniesz wypisywać bujdy i znajdziesz sobie pożyteczniejsze zajęcie.
Wszystkie Twoje rewelacje o zwierzętach przemilczę, bo na razie nie rokujesz nadziei na bycie partnerem w konstruktywnej dyskusji.

Pozdrawiam.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

sonica

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 30, 2009, 14:00:34 pm »
Dobra mam wady ale ty tez je masz, każdy je ma.
Na razie sie nie pale do hodowli królików, myszy itp.
Nie wiem czy to złe warunki, jak pies leży w łóżku tak samo koty i nawet świnia w tym łóżku czasem sie znajdzie, np: świnki mogą biegać po domu gdy są ludzie a na noc czy gdzieś jak wychodzimy są za mykane.
Czy to są złe warunki, a co do skrzynek pod spodem jest karton a na nim siano, karton po to żeby whonoł siki a siana dla wygody.

[ Dodano: Pon Mar 30, 2009 2:02 pm ]
Cytat: "bosniak"
Sonica, dysortografia nie usprawiedliwia wszystkiego, zwłaszcza że nie piszesz odręcznie, tylko edytor może Ci skorygować błędy.
Co do Policji, to nie zajmuje się li tylko morderstwami, tylko przestępczością różnego rodzaju (także internetową), a policja skarbowa to już z pewnością nie ściga morderców :oh: - więc jak nie wiesz, to nie pisz bzdur. Może jak wreszcie ktoś się za Was weźmie, to przestaniesz wypisywać bujdy i znajdziesz sobie pożyteczniejsze zajęcie.
Wszystkie Twoje rewelacje o zwierzętach przemilczę, bo na razie nie rokujesz nadziei na bycie partnerem w konstruktywnej dyskusji.

Pozdrawiam.

tAk ale policja skarbowa tez ma duzo  roboty, a prosze mi powiedzec skąd wezma dowody ze my je sprzedajemy a nie odajemy.
Chiciaz ja niewieże że za 10 zł będa ganiać :wow

nuka

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 30, 2009, 14:10:24 pm »
Cytat: "sonica"
tAk ale policja skarbowa tez ma duzo roboty, a prosze mi powiedzec skąd wezma dowody ze my je sprzedajemy a nie odajemy.
Chiciaz ja niewieże że za 10 zł będa ganiać


Zapewniam, że policja skarbowa ma sprawdzone sposoby na zdobycie najróżniejszych dowodów. Jak dochodzą prawdy - wiem, ale tego zdradzić nie mogę. To, że mają dużo pracy to fakt, ale Tobą chętnie się zajmą.

sonica

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 30, 2009, 14:14:42 pm »
Za 10 zł raczej nie będa ganiać a nie przepraszam bo ok 10 zł myszoskoczek to mniej niz 5 zł by mieli. zgłoście, robcia co chceta! Bo przeciez ja nic nie mam do ukrycia przyjda zobaczą i nic nie zrobia;)
pozdr

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 30, 2009, 14:19:59 pm »
żebyś się nie zdziwiła ...

nuka

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 30, 2009, 14:22:35 pm »
Cytat: "sonica"
Za 10 zł raczej nie będa ganiać a nie przepraszam bo ok 10 zł myszoskoczek to mniej niz 5 zł by mieli. zgłoście, robcia co chceta! Bo przeciez ja nic nie mam do ukrycia przyjda zobaczą i nic nie zrobia;)
pozdr


Żle kombinujesz dziewczynko. Będziesz baaardzo zaskoczona efektami pracy PS.

sonica

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 30, 2009, 14:25:37 pm »
no to co zrobia mi za nieodpłacony podatek z 10 zł