Autor Wątek: NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!  (Przeczytany 23899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonica

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 30, 2009, 17:30:53 pm »
no bo mówicie że jesteście przeciwko rozmnażaniu wiec oni też rozmnazaja tyle ze tylko z rodowodem, a ja tez chce miec króliki z rodowodem miniatury jak sa

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 30, 2009, 17:33:23 pm »
może , ale napewno nie teraz i napewno nie musisz się dzielić tymi info z prawdziwymi miłośnikami królików !

sonica

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 30, 2009, 17:36:03 pm »
Jak ktos ma hodowle to nie miłosnik?

Nuna

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 30, 2009, 17:36:20 pm »
Gdybys chociaz stworzyla odpowiednie warunki tym zwierzakom, a one siedza w kartonach, plastikowych pudelkach czy akwarium. Bez zabawek, skrytek, wybiegu. Poprostu nedza, starsze myszoskoczki depcza po maluchach co widac na zdjeciu. Krolika chcesz tez wsadzic do jakiejs miniaturowej skrzyni.
 Nikt z Was (cala rodzina) nie powinien miec zadnego zwierzecie. W Niemczech dostalibyscie dozywotni zakaz trzymania zwierzat.

sonica

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 30, 2009, 17:42:54 pm »
Cytat: "Nuna"
Gdybys chociaz stworzyla odpowiednie warunki tym zwierzakom, a one siedza w kartonach, plastikowych pudelkach czy akwarium. Bez zabawek, skrytek, wybiegu. Poprostu nedza, starsze myszoskoczki depcza po maluchach co widac na zdjeciu. Krolika chcesz tez wsadzic do jakiejs miniaturowej skrzyni.
 Nikt z Was (cala rodzina) nie powinien miec zadnego zwierzecie. W Niemczech dostalibyscie dozywotni zakaz trzymania zwierzat.

Nuna juz pytałam skad takie informacje?
Gdzie masz zdjęcie ze myszoskoczki chodza po małych jestem ciekawa?
A myslisz że klatki to jest najleprze, no to sie mylis, dużo hodowców rasowych świnke trzyma w niskich plastikowych pudełkach nakryte siatka, tak jest zapytaj?
Moje skoczki maja skrytki i zabawki ale nie z plastiku bo gryzą.
pozdr

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 30, 2009, 18:40:23 pm »
Racja - niepotrzebnie się nakręcamy. Sonica już się przestraszyła - widać, że nie zna realiów i co jak co ale kontroli skarbowej odpowiednie instytucje nie lubią sobie odpuszczać :) 12 letnie nie bedzie mialo problemu ale rodzice będą ostro się tłumaczyć. Poza tym kochane dziecko to nie jest jedyna instytucja która może zakończyć tą Twoją zabawę ze zwierzątkami - i jeśli jesteś tak obeznana we wszystkim bo już tak dobrze znasz świat i ludzi to sobie poszukaj w internecie kogo jeszcze możemy na Ciebie "nasłać".

Wiem, że nie powinniśmy już nic pisać, ale tak jak ktoś juz wspomnial - czasami ciezko sie powstrzymac dlatego ja tez prosze o zablokowanie tego tematu bo ciagle mowienie do sciany jest meczace. (A jesli jest to mozliwe to bylabym wdzieczna za zablokowanie jeszcze przynajmniej 2 kont pewnych 12 letnich.... dziewczynek :) )

Paulix

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 30, 2009, 18:42:43 pm »
Cytuj
A myslisz że klatki to jest najleprze, no to sie mylis, dużo hodowców rasowych świnke trzyma w niskich plastikowych pudełkach nakryte siatka, tak jest zapytaj?


Gdzie ty się tego naczytałaś? Owszem świnki bywały tak trzymane, ale 30 lat temu, kiedy klatki nie były popularne.
Dużo hodowców rasowych świnek nie trzyma ich w klatkach 60 cm, co przez rok się napewno nie zmieniło. Oni mają pojęcie. Są dorośli, mają pieniądze. Ty jesteś uzależniona od rodziców - co będzie, jeśli świnki zachorują i trzeba będzie zaoszczędzić kilka tysięcy w weta? Lub jeśli świnka czy króliki odrzuci maluchy? Co w tego zrobisz? Co będziesz czuła? Wiesz jak ja bym się wtedy czuła? Jak morderca. Ale nieee, ty przecież nakarmisz je mlekiem krowy z napojem sojowym, a że umarły to już nie twoja wina. Przecież wyprowadzasz króliczki na łąkę, tak je kochasz... :zdenerwowany

Marley

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 30, 2009, 19:29:59 pm »
Proszę, nie piszmy już. :nie_powiem
Sonica, widzieli już Twoi rodzice to forum??
Kiedy zobaczyłam te zdjęcia świnek... Wolę nie mówic  :zdenerwowany

Offline kasiek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2981
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Pompon
  • Za TM: Ukryj i Bisia
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 30, 2009, 22:25:33 pm »
Cytat: "sonica"

jak mówiłam nie musicie wieżyc, i nie kazdy musi byc mistrzem ortografi no i jak ktoś ma dysortografie.


pomijając temat główny- po pierwsze trening czyni mistrza i dysortografia nie zwalnia z pracy nad błędami a po drugie komputer automatycznie zaznacza błędnie napisany wyraz i szybko można go poprawić... więc zasłanianie się w tym wypadku papierkiem jest śmieszne...

mrusia

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 31, 2009, 13:33:38 pm »
Witam, właśnie weszłam na Wasze forum. I z przykrością muszę stwierdzić, iz nie jaka sonica to moja siostrzenica. Nie wiem dlaczego wypisuje takie głupoty, chyba się bardzo nudzi w domu. Bardzo Was wszystkich przepraszam za jej dziwne zachowanie, jest mi niezmiernie przykro że wypisuje takie bzdety. Prawda jest taka że rzeczywiście ma kilka myszoskoczków (którymi się opiekuje i to bardzo dobrze) świnki dostała (mozna powiedziec w spadku po znajomych którzy nie mogli się opiekować juz maluchami) niestety świniaczki rozmnożyły się, ale w chwili obecnej zostały tylko 3 (2 samice i 1samiec, który mieszka osobno, żeby więcej nie było wpadek). Jeżeli chodzi o królika, to pomysł na chodowle pewnie wzieła stąd że ja mam króliczka (dostałam go od ludzi którzy niestety nie mogli sie nim juz opiekować). Jeszcze raz Wszystkich Was przepraszam, całą sprawę przekazałam jej matce i teraz ona będzie musiała się nią zająć. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości lub pytania podaje mojego maila dkgd@wp.pl

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 31, 2009, 14:09:05 pm »
Ponownie wnoszę o zamknięcie tematu.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

kucharz19

  • Gość
NIE ROZMNAŻAM ZWIERZAT DLA ZYSKU!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 31, 2009, 15:45:16 pm »
Zablokowane :)