Autor Wątek: Balbi-akcja w Białymstoku  (Przeczytany 23905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 29, 2009, 12:24:06 pm »
Jeszcze sie tu nie wypowiadałam? :wow Dziwne..
W kazdym razie temat obserwuję od poczatku i dziewczyny jestem z was wszystkich bardzo dumna, jestecie super :bukiet
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 29, 2009, 15:15:00 pm »
Głaski były tylko przez pół godzinki,ale to i tak sporo,a po takim męczeniu tak to z maro nazywamy ale i tak to nazwać trzeba to królince jednak wolimy dawać odpoczynek troszke wytchnienia,i tak jak ją zostawiamy już w spokoju to Balbi od razu zasypia ale gdybysmy tak jej nie męczyły to niebyłoby takiej poprawy dużej.Balbi już czuje że to dla jej dobra,jak ją trzymam a maro przeczyszcza jej ten nosek tą solą fizj.to Balbi nie lubi ale już się nie boi jak na początku,czuje różnice że my to robimy możliwie jak najdelikatniej a nie jak w tym sklepie na żywca ze skórą,już nie sika ze strachu tylko jak dajemy jej chwilke odsapnąć to liże mnie po spodniach i rękach.To prawda że jak króliś już poczuje że komuś na niej zależy to ma więcej siły do walki,a ona cały czas słyszy że jest piękna,dzielna a ja jej nawet powiedziałam że ją kocham i nie ma nam prawa sie poddawać,choćby nie wiem co. :heart
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Aneczka

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 29, 2009, 19:19:48 pm »
Cytat: "Kasiula86"
Maro, my się może zdecydujemy tylko na malowanie pazurków  

Pewnie tylko dlatego, że gatis:)

Trzymamy kciuki, ze krolinke

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 29, 2009, 19:31:36 pm »
Cytuj
Kasiula86 napisał/a:
Maro, my się może zdecydujemy tylko na malowanie pazurków

Pewnie tylko dlatego, że gatis:)


:diabelek buhahaha

Oj Kasiula czytaj uważnie gratis jest do czegoś heheh

Chciałam Wam powiedzieć, że dziś Balb odzyskała nosek. Jest z tego powodu szalenie szczęśliwa bo wcina juz normalnie nie podrzuca jedzenia do góry, zeby nie dotykało do noska, teraz je jak normalny królik i nawet zaczęłam podawac jej warzywa w jednym kawałku. Jak wyschło jej futerko to naprawde nabrał wygladu ślicznego kochanego króliczka. Jutro zdjecia założę się, ze jej nie poznacie!!!!

Jutro kolejna wizyta u weta, niestety takze moja Chrupa choruje więc chodze na dwa transportery. Mam nadzieję, że uda sie jutro zrobić rtg i zobaczyć co tam, Balbi siedzi w głowie.

Dziekuję Ani za dzisiejszą pomoc przy odklejaniu strupów. Monice za sfinansowanie kolejnej dawki lakcidu i soli fizjologicznej.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

kasiagio

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 29, 2009, 21:36:33 pm »
maro, monika.k, cud dziewczyny  :bukiet  Ale ja myślę że moje podziękowania są niczym w porównaniu z podziękowaniami Balbi !!!! :bukiet  :DD

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 31, 2009, 22:35:19 pm »
Balbi czuje się już dobrze w sumie nic aż tak strasznego jej nie jest,zapalenie spojówek juz powolutku mija,prześwietlenie głowy wykazało tylko tyle że wszystko jest ok nic jej nie dolega ,a zgryz ma piękny.Nasza panienka odżyła już wygląda ślicznie.Maro napewno niedługo wstawi zdjęcie aktualne dla pamięci,bo to co się udało nam zrobić to wielka rzecz.
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



koralenia

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 31, 2009, 22:43:17 pm »
Pewnie,ze wielka! !!

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 31, 2009, 22:57:08 pm »
Czapki z głów przed Paniami  :bukiet
Dobrze, że wszystko ma się ku dobremu.

Aneczka

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 01, 2009, 09:59:54 am »
brawo, brawo, brawo....
To przez to, że zatrudniacie takie dobre kosmetyczki, no i te gratisy, ehhh :DD

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 01, 2009, 10:24:35 am »
Dziewczynki a ja tak napisze przekornie. Oczywiscie, dziękuje za miłe słowa ale wzamin namawiam wszystkich do wspomożenia SPK. Takie leczenie wymaga niestety dużych wydatków. Za same wizyty i antybiotyki zdjecie rtg zapłaciłam powyżej 200 zeta, (a to jeszcze nie koniec leczenia), Lakcid sól waciki, rekawiczki, żarcie, zwirek nawet nie liczę. Wiec jeżeli ktoś moze wpłacić pare złotych zachecam naparwde te pieniadze bardzo sie przydadzą na leczenie własnie takich zweirząt jak Balbina.

numer konta:
83 1020 1013 0000 0102 0133 0554
PKO BP Oddział 1 w Warszawie

[ Dodano: Czw Kwi 02, 2009 1:12 pm ]
anowi, serdecznie dziękuję za wpłate na rzecz leczenia Balbiny.
Zaraz pędzę zrobić najnowsze zdjęcia, żeby Wam pokazać jaki z Balbiny ładny królik

Myju, myju


 jaka jestem piękna


 daj mi no daj


mniam pyszniutki koperek
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline anowi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Kobieta
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 02, 2009, 19:07:43 pm »
Maro naprawdę nie ma za co dziękować, dużo zdrówka dla Twoich podopiecznych uchatków  :przytul
A Balbinka to faktycznie piękny króliczek. Pozdrawiamy  :bukiet

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 02, 2009, 19:49:25 pm »
Niesamowite, Balbi jest nie do poznania :bukiet
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Aneczka

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 02, 2009, 20:04:36 pm »
Cytat: "Ciapusia"
Niesamowite, Balbi jest nie do Poznania  

No, z tego co wiem, moze być i do Poznania, gdziekolwiek, gdzie znajdzie się dla niej kochający opiekun :DD

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 02, 2009, 20:39:02 pm »
:co_jest :hahaha
Nie wiem czemu z dużej litery napisałam :hahaha
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

kasiagio

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 02, 2009, 20:47:28 pm »
Cudowna ,śliczna , dziewczyny jesteście super !!  :DD  :bukiet

Offline Tamcia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 484
  • Płeć: Kobieta
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 02, 2009, 21:34:02 pm »
Oj dziewczyny  :bukiet   :bukiet  balbi jest piękna,a że mam słabość do kicajków myjących się,to dla mnie pierwsza fotka wymiata.Pięknie jej się goi ten pysio  :*  Duuuużo głasek dla Balbi  :lol

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 02, 2009, 23:22:26 pm »
Może być i do Poznania, nie ma sprawy nawet sama pomogę przewieźć byleby do dobrych ludzi. Dziś już wysłałam info na stronę a wiec mam nadzieję, ze od dzisiaj zacznie się ta lepsza cześć życia Balbiny.
Prawda, ze jest nie do poznania hehhe Pani weterynarz zdziałała cudaaaaaa. Bardzo jestem jej wdzięczna.
Anowi  ja i tak bardzo dziękuje. Już pisze listę na co wydam pieniądze, listę rzecz jasna i tak Ci wyśle i tak, nawet nie oponuj.  :bukiet
Dziewczyny dziękujemy za miłe słowa.

[ Dodano: Sro Kwi 22, 2009 9:23 pm ]
Kochani zakończyliśmy leczenie Balbiśki. Jest uczulona na kurz i grzybki w sianku. Jak jej sie dostaje do noska to kicha i smarka. Ale jeżeli sianko jest świeże lub dobrze wywietrzone to jest ok. Obecnie mała wcina kartony i papier toaletowy.

Bardzo serdecznie dziękuję anowi, Preah,  :bukiet  :bukiet  :bukiet za podratowanie budżetu i zasponsorowanie leczenia.  :*  :*  :* Ani z Białegostoku za przechowanie w DT w miesiącu kwietniu i maju no i za adopcję Bobka (dziś podpisane papiery :jupi ) monika.k za pomoc w leczeniu i przemywaniu pysia :bukiet  :bukiet .
 Dla wszystkich forumowiczów nagroda


Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 22, 2009, 21:25:10 pm »
Super ;) Śliczna z niej pannica

Preah

  • Gość
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 22, 2009, 22:29:28 pm »
Mnie nie ma za co dziękować, to były grosiki. Jak pisalam w mailu, prawdziwe słowa wdzięczności należą się tylko i wyłącznie WAM maro. Z całego serca dziękuję za wszystko co Robicie dla uszaczków  :bukiet
I tak bardzo się cieszę, że dzięki Wam los Balbinki (jaka cudna  :lol ) ma szansę się odmienić  :heart

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Balbi-akcja w Białymstoku
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 23, 2009, 09:54:32 am »
Preah, grosz do grosza a będzi ekokosza!!! Ha ha ha, Każda złotóweczka bardzo się przydała naparwdę! Z serca dziękujemy. A Balbiśka to super dziewczynka narawde zjada wszystko nie grymasi, bobki robi piękne no i tylko czekamy na dobry stały domek.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni