Autor Wątek: Dorosły król jak dziecko - toaleta  (Przeczytany 2014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agatkak0

  • Gość
Dorosły król jak dziecko - toaleta
« dnia: Marzec 16, 2009, 20:10:43 pm »
Witam ,
zaczne od tego ze Herma ma 3,5 roku. Caly czas zalatwiala sie ( siuski i bobki) w klatce. Ostatnio zauwazylam ze jako toalete upatrzyla sobie miejsce poza klatka - w rogu mojego pokoju :oh: . Robi tam bobki i siuski :dobani . Probowalam ja tego oduczyc - kladlam w to miejsce recznik - najpierw go "wykopywala" z tego miejsca a potem dala za wygrana i zalatwiala sie na nim :bejzbol . Probowalam ja stamtad odganiac lecz tez nic z tego , chowalam ja do klatki by tam sie zalatwila , potem jak wychodzila to kicala to tego miejsca i konczyla swoje dzielo. Probowalam juz rozne sposoby ale albo nie zwraca na nie uwagi i dalej zalatwia sie w tym rogu albo jak nie moze do niego dojsc ( czyms zablokuje ten kat) to zalatwia sie najblizej tego rogu jak tylko sie da ..... Macie moze jakies sposoby by ja na nowo nauczyc zalatwiania sie w klatce i oduczenia zalatwiania sie w tym rogu :hmmm  ?? Dzieki

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Dorosły król jak dziecko - toaleta
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2009, 20:14:29 pm »
Postaw tam kuwetę - na tyle dużą i ciężką, żeby nie dała rady przesunąć (albo przymocuj do czegoś) :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan