Autor Wątek: agresja jaki powód?  (Przeczytany 2082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monia0981

  • Gość
agresja jaki powód?
« dnia: Marzec 09, 2009, 17:34:11 pm »
Proszę o poradę!
Mojego króliczka mam od września. Ma ona ok 8 miesięcy :) łagodna lubiąca każdego istny pieszczoch do czasu...  Od jakiś 4 tyg nie jadła już przy kimś tylko brała smakołyk i uciekała do klatki bądź w kąt to już wydawało mi się odrobinę podejrzane bo wcześniej jadła nawet u mnie na kolanach:) Od jakiś 2 tyg. stała się agresywna.. zaczęło się od tego, że jak dawałam jej jedzenie z ręki to się rzucała na mnie istny skok z pazurami.... Nie daje się już tak głaskać, Atakuje, gdy daję jej jedzeni rzuca się z pazurkami i próbuje gryźć, czasami nawet tak charknie.. Nie pozwala mi nawet wyjąc miseczki z klatki żeby jej jedzenie nałożyć.. Przypuszczam, że to wina dojrzewania ale mimo wszystko proszę o porady i pomoc bo nie wiem co robić:( Wcześniej była łagodna i posłuszna jak ją wołałam, lub nie pozwoliłam wychodzić z pokoju a teraz zrobiła się dziwnie wredna i nie raz już olewa co do niej mówię...

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
agresja jaki powód?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2009, 17:46:01 pm »
Już tyle było na ten temat... Naprawdę szanujcie nasz czas - nie każdy ma czas/ochote pisać 30 raz to samo... Poczytaj o dojrzewaniu i nie zakładaj nowych tematów, bo robisz bałagan.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."