Autor Wątek: Czy ktoś coś wie ??  (Przeczytany 7130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 268
Czy ktoś coś wie ??
« dnia: Marzec 07, 2009, 19:12:54 pm »
Wybieramy się do weterynarza poleconego przez moją nauczycielkę.Ona chodziłatam z psem kotem (wiem że tojeszczenic nie znaczy i że tenkto zna sięna psach nie musi na królikach) ale przyniosła tam też znalezionego dzięcioła z którym owa pani także sobie poradziła ale wolezapytać czy ktoś wie coć na temat : GABINET WETERYNARYJNYGdynia ul Narcyzowa 1\3Lekarz weterynarii Magdalena Janaszkiewicz - Przyjemska
Kochanie tak bardzo mi Ciebie brak..
''Cover my eyes
 Cover my ears
 Tell me these words are a lie
 It can't be true
 That I'm losing you
 The sun cannot fall from the sky
 Can you hear heaven cry
 Tears of an angel''

Toluś123

  • Gość
króliczy wet w Gdyni - lecznice polecane
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2009, 07:36:03 am »
o tej akurat pani doktor na żadnej króliczej stronie nie ma ani słowa. Więc trudno powiedzieć cokolwiek na Jej temat.

Poniżej cytaty z innego forum wraz z namiarami na polecanych wet z Gdyni znających się na króliczkach (drugi cytowany wpis został umieszczony 09.01.2009 czyli są to świeżutkie
wiadomości):

Witam!
Chciałam napisać o lekarzu, którego z reką na sercu mogę polecić.
Możliwe, ze przyda się komuś z terenu trójmiasta kontakt do dobrego weterynarza - specjalisty od gryzoni.
Pan Maciej Debis
Lecznica dla Zwierzat
81-506 Gdynia, Stryjska 25 tel.(058)622-21-48 fax (058)622-70-70
e-mail: reksio@lecznica.gdynia.pl
WWW: www.lecznica.gdynia.pl


Pan Maciej uratował królikowi Tofikowi życie. Przeprowadził bardzo ryzykowną, ale konieczną operację żoładka. Szybka, trafna diagnoza udany zabieg i skuteczna opieka pooperacyjna.
minimum stresu dla królika i właściciela;)

dzisiaj Tofik ma się świetnie!
Szczerze polcamy Pana Macieja
--------------------

Zgadzam się z opinią o dr. M.Debisie.Też mogę z czystym sumieniem polecić.Dobra jest też lecznica Benkowski&Hajdo w Gdyni-Chwarznie na ul.Apisa
--------------------

Offline Kania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 268
Czy ktoś coś wie ??
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2009, 18:08:07 pm »
Dziękuję bardzo. Czytałam ot ym doktorze imam nawet zapisany adres no ale poprostu polecono mi tą wetkę więc tak chciałam zobaczyć. A żę nigdzie nie ma to wiem bo nawet ja z adresem na kartce mieszkając w gdyni nie mogłam trafić. :D
Kochanie tak bardzo mi Ciebie brak..
''Cover my eyes
 Cover my ears
 Tell me these words are a lie
 It can't be true
 That I'm losing you
 The sun cannot fall from the sky
 Can you hear heaven cry
 Tears of an angel''

Toluś123

  • Gość
Czy ktoś coś wie ??
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2009, 18:22:09 pm »
jeśli chcesz "sprawdzić" tą panią wet, to wybierz się do niej z jakąś błachostkę np przycięcie pazurków, zważenie malca itp. Zobaczysz jakie ma podejście do zwierząt, jak wyposażony gabinet, może spotkasz tam kogoś kto ma zaufanie do tej pani i coś Ci o niej powie. Możesz nawet tylko zadzwonić i spytać o przygotowanie królika do kastracji, czy o to jakie szczepionki stosuje dla uszatych. Były takie sytuacje, że wet był wyeliminowany jako specjalista od zajęczaków po tym jak kazał odpowiednio przygotować królika do kastracji - jeśli powie,że futrzaka trezba przegłodzić to automatycznie odpada.

Ale w razie poważnych problemów korzystaj z pomocy polecanych wet. (po postawieniu diagnozy i ustaleniu leczenia przez sparwdzonego weta możesz udać się z królikiem do tej pani i zobaczysz wtedy czy rozpoznała chorobę. Oczywiście takiej sytuacji wcale nie życzę ani Tobie ani tym bardziej Twojemu zwierzkowi)

Oczywiście wytarmoś uszy w moim imieniu

Offline Kania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 268
Czy ktoś coś wie ??
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2009, 19:55:26 pm »
Dziękuję bardzo  :bukiet  za pomoc  i tak zamierzałam dzwonić. Ale chciałam też szczepić no ale teraz to się trochę wacham i raczej nie zaszczepie bo podobno są problemy ze szczepiąnką na mysko i tak potem dają 2 w 1  więc wolę zaczekać..

[ Dodano: Sob Mar 14, 2009 1:46 pm ]
No i poszłamdo tej pani... Było OK dokładnie mi o wszystkim opowiedziałai woglepodejście ma OK Tylko mi sięmój urwis wyrwał i było nerwów ale pani doktor zachowała spokuj i wszystko dobże się skończyło. Więc tą panią polecam.
Kochanie tak bardzo mi Ciebie brak..
''Cover my eyes
 Cover my ears
 Tell me these words are a lie
 It can't be true
 That I'm losing you
 The sun cannot fall from the sky
 Can you hear heaven cry
 Tears of an angel''