Autor Wątek: wet częstochowa  (Przeczytany 7759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mila

  • Gość
wet częstochowa
« dnia: Styczeń 25, 2009, 23:42:31 pm »
Polecam wszystkim z Częstochowy panią dr Ilonę Jeziorską-Fornal,ma specjalizację z królików,fretkek. Uratowała życie mojej miśce, operowała nowotwór i mój królik żyje do dziś,a ma 7 lat.
Jeśli ktoś ma problem z króliczkiem,to tylko do niej!!!

Przyjmuje na ul.Czecha 19 lok.14 tel . 668112977 i w przychodni na ul.Bór

Offline Graszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5396
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Rubinka i Pierwiosnek
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM Izolda 29.04.2021, Kubuś 29.06.2021
  • Za TM: Bambosia-30.11.2017r, Niuniuś-16.04.2018r, Stefanek-27.04.2018r, Tuptuś-28.04.2019
Odp: wet częstochowa
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2014, 11:09:24 am »
Odgrzeję temat, bo widzę, że Częstochowa nie ma polecanych weterynarzy. Podpisuję się pod poprzednim postem, bo pani Ilona jest moją wetką. Leczę u niej moje króliki, robię przegląd, kosmetykę i kastrowałam 4 chłopaków. Wszystko odbyło się bez żadnych powikłań.

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: wet częstochowa
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2014, 20:47:08 pm »
Ja ze swojej strony dodam jeszcze Magdę Zatoń , ma gabinet na ul.Orkana 12 . Chodzę do niej od lat , to sprawdzony już specjalista . Także mamy w Częstochowie dwóch super lekarzy :)

Wirtualny opiekun

Offline karyboo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Bunia
Odp: wet częstochowa
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2014, 10:50:26 am »
Obiema rekami podpisuje sie pod rekomendacja pani dr Ilony Jeziorskiej-Fornal - kompetentna, rzeczowa, wszystko przystepnie tlumaczy i jest bardzo sympatyczna. Nie raz ratowala mojego krola w przypadku zatoru, kiedy jeszcze mieszkalam w Czestochowie.
Polecam jej gabinet na Czecha, ale na Bor juz niekoniecznie - tam, zwlaszcza gdy oprocz pani Ilony byli tez inni pracujacy tam lekarze, mialam wrazenie, ze zaraz kaza mi zaplacic za samo przejscie przez drzwi... Ceny zabiegow i lekow - kosmiczne, a czy idzie za tym jakosc - nie powiedzialabym...
Tak ze - z krolikiem tylko do pani Ilony i tylko na ul. Czecha  :icon_smile