Autor Wątek: porażony prądem??:(  (Przeczytany 10041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
porażony prądem??:(
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 11, 2009, 21:17:34 pm »
Stukanie ząbkami to objaw bólu albo przyjemności, czasami króliki stukają ząbkami zasypiając.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

paulitka88

  • Gość
porażony prądem??:(
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 11, 2009, 21:24:25 pm »
aha to pewnie sobie stukał zasypiając, bo leżał wtedy na swoim ręczniku, a ja go drapałam za uszkiem:)

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
porażony prądem??:(
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 12, 2009, 20:40:30 pm »
paulitka88 i wiadomo coś na temat Józia? Co powiedział lekarz?

Nutka

  • Gość
porażony prądem??:(
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 13, 2009, 15:46:43 pm »
Znalazłam na forum świnkowym
Zielona Góra (Zabór) Weterynarz Adam Tomczyk i Monika Wiszniewska
Lecznica Lecznica w Zaborze, wizyty domowe
Ulica ul. Akacjowa 2e/4
Inne informacje  tel. 696987037, pn-pt- 16-20, sob., niedz.-16-18
Uzasadnienie Podejcie tych państwa (Adam Tomczyk i Monika Wyszniewska) - do choroby zwierzęcia (świnki morskiej Pepi) było w pełni profesjonalne. Warto było jechać 20km dalej i otrzmac tak fachową i ciepła pomoc. BRADZO DZIĘKUJĘ tym lekarzom za to.
Poleca Asia Z. z Zielonej Góry
 
Miasto Informacje o weterynarzu
Zielona Góra (Zabór) Weterynarz Adam Tomczyk i Monika Wiszniewska
Lecznica Wizyty domowe
Ulica ul. Akacjowa 2e/4
Inne informacje  tel. 696987037, przyjmujemy w Zaborze, a wizyty domowe obejmują cały powiat, pn-pt- 16-20, sob., niedz.-16-18, w razie zdarzeń losowych przyjmujemy niezależnie od pory
Uzasadnienie Zajmują się małymi zwierzętami domowymi głównie, choć sympatyzujemy też z owcami, kozami i trzodą... Dobre opinie osób, które skorzystały z ich usług.
Poleca -, monnie
 
Zielona Góra Weterynarz Anna Ryś
Lecznica Lecznica weterynaryjna
Ulica ul. II Armii 30-40 (pasaż Novity)
Inne informacje  poniedziałek-piątek 12.00-18.30, soboty 12.00-14.00, tel. (0-prefix-68) 4541887 lub 609 878903, wizyty domowe.
Uzasadnienie Znana i polecana w ZG lecznica dla zwierząt, znajdująca się w centrum miasta (na os. Łużyckim), specjalizująca się w chorobach gryzoni (w szczególności w chorobach szynszyli).

Trzymam kciuki za ucholka  :przytul  :przytul  :przytul

paulitka88

  • Gość
porażony prądem??:(
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 16, 2009, 22:51:41 pm »
witam:) miałam małe zamieszanie z dostępem do internetu dlatego dopiero teraz piszę. Z Józiem już wszystko ok, udałam się z nim do pani Anny Ryś, która podała mu zastrzyk przeciwzapalny i następnego dnia Józiu był już ppełen wigoru :jupi  DOdam, że przed wizytą zauważyłam u królisia za uszkiem pchłę (nie wiem skąd się tam wzięła, nie mam aktualnie innych zwierzątek... :hmmm ) i pani doktor zakropiła mu karczek i już jest wszystko w porząsiu. Szkoda tylko, że nikt nie wie co Józiowi dolegało...Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i namiary, dzięki wielkie :bukiet

esculap

  • Gość
porażony prądem??:(
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 17, 2009, 21:51:38 pm »
A czym zakropiła?