Autor Wątek: obsikane łóżko!!!  (Przeczytany 30003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aneczka

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwiec 14, 2009, 18:32:47 pm »
RemigiuszP, a to wet od królików? Konieczna to znaczy kiedy? W ajkim wieku jest królik?

RemigiuszP

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwiec 15, 2009, 17:54:39 pm »
Weterynarz nie jest od królików, raczej ogólna specjalizacja. Konieczna to znaczy wtedy jak królik będzie nieznośny, jak będzie nagminnie znaczył teren itp. objawy. Na razie nic takiego nie ma i wcale nie musi być. Królik obecnie ma około 6 miesięcy.

korzelek

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #102 dnia: Czerwiec 24, 2009, 21:26:59 pm »
Trusiak przez pierwsze 2 miesiace jak tylko wskoczył na sofke odrazu byla plama potrafil nawet zsikac sie 4 razy dizennie co ja go sciagalam to on odrazu wskakiwal wystarczylo tylko aby usiad na cos miekkiego i odrazu plama nawet 2 razy obsikal mojego chlopaka :rotfl2 hehhehe ale juz dawno mu sie to nie zdarzylo poprostu chyba musial oznaczyc swoje terytorium.Moj Trusial zalatwia sie teraz tylko do kuwety nawet w klatce juz nie ma bobkow ma 2 kuwety  wkuchni i na balkonie i tylko tam robi jednak mozna czegos nauczyc takie uszaki

[ Dodano: Czw Cze 25, 2009 2:32 pm ]
kurcze dzisiaj moj krolik zrobil cos co mu sie nigdy nie zdarzalo a mianowicie moj pieszczoch wskoczyl na sofke podskoczyl na niej i ze tak napisze w locie mnie obsikał  :/ czy wam tez sie to kiedys zdarzylo z waszymi truskami ?? tak sie zastanawiam co to wlasciwie oznacza  ??

Justice

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #103 dnia: Czerwiec 27, 2009, 21:54:52 pm »
a moje własnie odwrotnie, Salutka nigdy nie robiła na łóżko w sensie sikała (bo bobkowała tylko na łóżko mojej siostry i moich rodziców), z kolei Bakulino jest sikaczem nr 1... sika gdy przebywa w pokoju gdzie jest Salutka, sika jak chce go złapac (nie wiem czy chce mnie odstraszyc tym), sika bo sika bo mu sie tak podoba :) myślicie ze takie zachowanie moze sie zmienic? obecnie ma on jakies 8 miesięcy....

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #104 dnia: Czerwiec 27, 2009, 22:06:48 pm »
kastracja może pomóc.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Justice

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 27, 2009, 22:21:37 pm »
Cytat: "Jadwinia"
kastracja może pomóc.

własnie myślę nad kastracją tylko nie wiem czy u mnie w okolicy jest odpowiedni wet do przeprowadzenia tego zabiegu, muszę zrobić zwiad, innego wyjścia z sytuacji nie widzę tym bardziej że chcę aby moję kicajki sie kumplowały ale nie chce miec potomstwa po nich więc Bakulino pójdzie pod zabieg kastracji :)

Nuna

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 28, 2009, 00:13:43 am »
Pamietaj, ze pozabiegu krolik jest jeszcze plodny przez jakis czas. Dla bezpieczenstwa kwarantanna powinna trwac 6 tygodni.

Justice

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 28, 2009, 09:16:59 am »
Cytat: "Nuna"
Pamietaj, ze pozabiegu krolik jest jeszcze plodny przez jakis czas. Dla bezpieczenstwa kwarantanna powinna trwac 6 tygodni.

tak tak wiem, zdązyłam sie zapoznać z treścią pisaną na tym forum :)

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 28, 2009, 09:23:45 am »
Cytat: "Justice"
Cytat: "Nuna"
Pamietaj, ze pozabiegu krolik jest jeszcze plodny przez jakis czas. Dla bezpieczenstwa kwarantanna powinna trwac 6 tygodni.

tak tak wiem, zdązyłam sie zapoznać z treścią pisaną na tym forum :)


No i tak trzymaj ;)
A co z Salutką ? Już jest wysterylizowana ?

Justice

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 28, 2009, 09:43:55 am »
Cytat: "roxi7659"
Cytat: "Justice"
Cytat: "Nuna"
Pamietaj, ze pozabiegu krolik jest jeszcze plodny przez jakis czas. Dla bezpieczenstwa kwarantanna powinna trwac 6 tygodni.

tak tak wiem, zdązyłam sie zapoznać z treścią pisaną na tym forum :)


No i tak trzymaj ;)
A co z Salutką ? Już jest wysterylizowana ?

Salutka nie jest wysterylizowana niestety. Dlatego tez nie mogą byc wypuszczane razem :) Najpierw zajmę sie kastracją bakusia

Offline roxi7659

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2412
  • Płeć: Kobieta
  • króliki :)
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 28, 2009, 10:07:24 am »
Justice aha , tylko pamiętaj że Salutka też powinna być poddana zabiegowi sterylizacji ;)

Justice

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 28, 2009, 10:15:57 am »
Cytat: "roxi7659"
Justice aha , tylko pamiętaj że Salutka też powinna być poddana zabiegowi sterylizacji ;)

jak narazie szukam odpowiedniego weta któremu mogłabym powierzyć Bakusia - z tego co sie orientuję to zabieg kastracji jest mniej skomplikowany od sterylizacji więc najpierw Bakuś później Salutka :)

Mam normalnie dośc tego sikacza, sika gdzie popadnie. Boje sie go wypuszczać, boje sie go łapać, boje sie do niego podchodzic bo sie boje ze mnie osika :( wiem ze musze go wykastrowac ale nie wiem gdzie? eh co moge zrobic zeby tak nie sikal i jakos to przekoczowac do kastracji?

Gina

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 28, 2009, 17:45:11 pm »
Widzę, że mieszkasz w Knurowie. Tym koło Gliwic?
Jeśli tak to na zabieg kastracji i sterylizacji mogę Ci polecić weta w Katowicach. Przeprowadzał z powodzeniem te zabiegi, na forum jest kilka kicków które u niego ciachnięto.
Dr Gierek, gabinet ma na ul.Ceglanej 67. Jest chirurgiem i jak najbardziej godnym polecenia na te zabiegi. Niestety nie jest typowo króliczy więc w innych sprawach zbytnio nie pomoże.
Pozdrawiam