Autor Wątek: obsikane łóżko!!!  (Przeczytany 30007 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
obsikane łóżko!!!
« dnia: Styczeń 09, 2009, 18:47:52 pm »
Czy wasze króliki tez sikają na łóżko ciągle?? Bo moja jak nie na łóżko, to na koc i na pościel ..dlatego  jak ide do innego pokoju to musze ja zamykac  jak nie to łózko obsikane jak wracam ,a jak jestem w pokoju to tak samo!!nawet kiedy leze na lozku to ona kusa kolo mnie i siiiiiiiiiiiii... niekiedy 4 razy dziennie niewiem co mam zrobić już cale łóżko mi cuchnie..
SylwiaG

Nuna

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 10, 2009, 10:41:24 am »
Mam ten sam problem z Tobim, leje na lozko corki, materac zabezpieczylam folia, na wierzchu jest koc, ktory regularnie piore. Tobi obsikuje tez mnie  :/ , koty i pluszowego pieska, dojrzewa, bzyczy, kreci tyleczkiem i spryskuje wszystko na okolo.
 Czekam na bardziej sprzyjajaca pogode, przed nami kastracja  :nie_powiem

Gina

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2009, 12:09:40 pm »
Miałam podobny problem jak Rudzikowa dojrzewała. Codziennie przynajmniej raz musiała nasikać na wersalkę. Podobnie jak nuna kładłam folię, a na niej starą narzutę. Miałam dwie i prałam na zmianę, średnio raz w tygodniu, czasami częściej ze względu na smrodek :oh:
Potem kupiłam sobie nową wersalkę i musiałam wymyśleć jakiś inny sposób zabezpieczenia. W ten sposób pojawiła się zagródka (jak nie ma mnie w domu Rudzikowa siedzi w zagrodzie).
Po okresie dojrzewania wszystko się zmieniło i kicak znów zaczął regularnie korzystać z kuwety :)

majcia4

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2009, 21:04:57 pm »
moja Punia jest wychowana :DD  i w ogóle nie siusia nigdzie!! ani żadnego bobka nie zrobi :) a ma dopiero 4 miesiące :)

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2009, 21:14:37 pm »
Cytat: "majcia4"
a ma dopiero 4 miesiące :)

No właśnie - ma dopiero 4 miesiące. Jak sie zacznie okres dojrzewania to pomarzysz sobie o grzecznym króliku ;)
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Nuna

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2009, 22:06:12 pm »
Ja dzisiaj prawie caly dzien poswiecilam na uczeniu Tobiego, ze na lozko nie wolno. Nauka przyniosla sukces bo reaguje na NIE i zawraca :) ale jak mnie nie bedzie to z pewnoscia wskoczy. Od dzisiaj gwalci pluszowego pieska, wczoraj go tylko obsikiwal. Dom wariatow  :buu

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 10, 2009, 22:18:09 pm »
:przytul: Już niedługo, Nuna, już niedługo  :*
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 10, 2009, 23:55:43 pm »
:lol  to samo pomyślałam - mój Groszek zaczął walić jak miał 5 miesięcy - wcześniej też był super grzeczny  :rotfl2

film_lady

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 11, 2009, 08:52:15 am »
Też przechodziłam z Matysią okres siusiania na wszystko, nawwet na mój stary telefon komórkowy :) ale na szczęście już z tego wyrosła. :)

becia

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 11, 2009, 21:13:40 pm »
Tak sobie czytam i kamien spadł mi z serca bo myslalam ze nunus zawsze bd tak sikal a tu sie okazuje ze moze z tego wyrosnąc :jupi

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 12, 2009, 22:37:49 pm »
Moze, ale nie musi :>
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

mEFFI100

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 12, 2009, 22:59:32 pm »
Hmm to co ja mam powiedzieć ? Szwarcek ma ponad 5 i pół roku, jest jakoś z miesiąc po kastracji i też sobie ostatnio upodobał lanie na wyrko, ostatnio chciał mi nawet kota obsikać (żywego kota oczywiście, nie pluszaka). Dziś go złapałam na gorącym ... niestety siku, zdążyłam go podnieść i mi siknął na ścianę. I tak zawsze to łatwiej ścianę ścierać niż znowu prać kołdrę. Wiem, że po kastracji to jeszcze tak do pół roku zanim mu się hormony uspokoją. Miałam nadzieję, że w tym wieku to się już tak króle nie wygłupiają, mam tylko nadzieję że mu to przejdzie.  :DD

becia

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 13, 2009, 19:20:26 pm »
Ciapusia to mnie nie pocieszyłas :P  może ja tez pomysle o kastracji... :nie_wiem

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 13, 2009, 19:54:51 pm »
Ja zawsze jestem najlepszą pocieszycielką  :DD   :P
Po prostu poczekaj - może mu przejdzie, może nie.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

lulame

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 13, 2009, 20:45:58 pm »
Mój Grafi jak tylko dostanie się na łóżko, a ja akurat nie patrzę zaczyna posikiwać lub robić bobki na moją narzutę na łóżku (nie wiem od czego zależy wybór może od humorku królisia ;)).
Ktoś kiedyś napisał, że to dlatego że króliki lubią sikać na miękkie ale czy to prawda? Grafi na żadne inne miękkie które nie jest moim łóżkiem nie sika :krzywy2 . bardziej podejrzewam, że to kwestia zapachów, chyba woli żeby na tym wielkim wygodnym łóżku było więcej jego niż moich :icon_lol.
Biega bardzo dużo poza klatką i na zewnątrz (oczywiście oprócz łóżka ;)) się nie załatwia, ale po waszych postach już się zaczynam bać że to się może zmienić  :urazony:

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 13, 2009, 20:56:13 pm »
ja juz mam całe ojszczane łóżko ,własnie go dzis wyprałam tzn woda + proszek+ płyny jakies i zmiekczacze...i szczota... jak bedzie dalej smierdziec to niewiem co zrobic :( !!!!!!!!!!!!  :bejzbol  :bejzbol  :co_jest  :buu  ... mam zamiar teraz dawac folie nawet juz kupiłam a na to wlasnie jakis stary koc...oh
SylwiaG

Nuna

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 13, 2009, 22:06:21 pm »
Noooo, moj mi dzisiaj siknal na wlosy. Ogladalam sobie film, a ten skakal po lozku i nagle ....  sik grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr   :/

film_lady

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 13, 2009, 22:34:20 pm »
Moja Matyśka to się nauczyła w ten sposób, że jak siusiała, to jednocześnie wykopywała nogi do tyłu, dzięki temu chlapała wszystkich swoim moczem  :>

lulame

  • Gość
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 13, 2009, 23:12:16 pm »
:wow te króliki to są pomysłowe wszystko żeby podkreślić swoje małe ważne istnienie ;)

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
obsikane łóżko!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 14, 2009, 11:43:11 am »
Moja raz nasikała sobie na głowę ale smiesznie to wyglądało podnosi sie a tam mokre  :DD  .. ale mam inny problem !! prałam te łóżko i dalej czućmoczem !! co mam kupić jakis odkazać ??boze juz niemam pomysłu prałam ciepla woda vanish proszek ... help !!!!!! :buu

[ Dodano: Czw Sty 15, 2009 2:14 pm ]
nic niepomaga wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :bejzbol
SylwiaG