Autor Wątek: Rzeszów i okolice, potrzebna przechowalnia dla moich pociech  (Przeczytany 3232 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doma

  • Gość
Rzeszów i okolice, potrzebna przechowalnia dla moich pociech
« dnia: Grudzień 21, 2008, 13:48:20 pm »
Witam wszystkich :*  Dawno mnie na tym forum nie było, ale to przez brak czasu. Tak jak w temacie. Jadę w lutym, dokładnie od 3.02.09 do 10.02.09 do Egiptu. Dotychczas wszędzie jeździłam z nimi, lecz teraz nie chcę narażać ich na lot samolotem i niekorzystne warunki dla nich w ciepłym kraju... Tak, więc poszukuję odpowiedzialnej osoby, która mogłaby się zająć moimi dwoma kastratami:) Pokryję wszelkie koszty.

rikki165

  • Gość
Rzeszów i okolice, potrzebna przechowalnia dla moich pociech
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2008, 17:54:34 pm »
Niestety nie mieszkam w Rzeszowie.....ani w pobliżu....ale może ktoś się znajdzie... :>  :bukiet

Do.

  • Gość
Rzeszów i okolice, potrzebna przechowalnia dla moich pociech
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2009, 21:33:58 pm »
Sorka, dopiero dzisiaj pewna przemiła osoba uświadomiła mnie o potrzebie zaopiekowania się królisiami. Ale pech straszny z terminem. 4-6 lutego mam wyjazd z pracy do Wawy :krawat:  . Mogłabym ich zabrać 7. lutego. Jeśli np. nie znajdziesz kogoś chętnego do opieki na cały czas Twojego wyjazdu, to może taka opcja - do soboty ktoś, a od soboty ja? Bo niestety osoba, z którą ja zostawiam moje króle nie zgodzi się zaopiekować czterema "łobuzami" :nie_wiem  :icon_confused

Doma

  • Gość
Rzeszów i okolice, potrzebna przechowalnia dla moich pociech
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2009, 14:21:38 pm »
przepraszam, zę dopiero teraz odpisuje, ale nie miałam czasu wcześniej :bukiet  Dziękuję za zainteresowanie, chętnie zgodziłabym sie na taką opcję, tylko niestety nie ma nikogo takiego kto by się zgodził zaopiekować nimi od 2 do 7 lutego :(

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Rzeszów i okolice, potrzebna przechowalnia dla moich pociech
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2009, 14:40:25 pm »
Doma, zostaw je w domu i poproś sąsiada, żeby dał im jeść rano i wieczór przez te 3 dni. Zostawisz przygotowane wszystko i siano, to chyba dołożą bez problemu  :>
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline ppx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1950
  • Płeć: Kobieta
    • KiG
Rzeszów i okolice, potrzebna przechowalnia dla moich pociech
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2009, 17:23:35 pm »
Mam nadzieję, że uda Ci się kogoś znaleść. :) (mogli by zrobić hotel dla królików :P ).